Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Když už, tak už!

A napadlo vás, že byste se mohli inspirovat i ve hvězdách? Hvězdy totiž také mají významný vliv na další oblast lidského života a možná si dokážete s námi odhalit vaše slabší místo, které byste snad mohli posílit a vylepšit si jídelníček. Takže… když už, tak už, ne?

 

Jak myslíte, že si stojíte vy, Berani? Jistě mi dáte za pravdu, že se svým jídelníčkem si příliš starostí neděláte, že? Vaše akční povaha přináší to, že se nedokážete stravovat pravidelně a kvalitně. Pokud možno, zařaďte do svého jídelníčku ve větším množství ryb!

Vy, Býci, máte na rozdíl od Beranů rádi své jisté. A to se týká i jídla. Velikost porcí však může mít na svědomí nadváhu, a proto dbejte spíše na to, co máte na talíři. Raději místo s přílohami kombinujte maso se zeleninou. A máte-li hlad, dejte si raději zeleninový salát.

zdravá strava

Nedůležitost jídla pro Blížence vede často k odbývání jídla, sklonu k návštěvám fastfoodů nebo si místo jídla dají tabulku čokolády. STOP! Klid, ke stolu a příbor! To je cesta ke kvalitnímu stravování. A nač nezapomínat? Na přísun vitamínů a vlákniny v podobě ovoce!

Raci, když budete mít pocit, že žijete ve stresu, není třeba hledat něco k jídlu. Tímto způsobem si zaděláváte na velmi nepříjemnou nadváhu. Naopak se věnujte své psychice a do jídelníčku přidejte cokoliv zeleného. Pro lepší trávení například kyselinu listovou.

Lvi, vy máte touhu líbit se. Ale tučné a ne příliš zdravé jídlo není právě vhodným průvodcem. Výčitky, které si pak děláte, vás vedou ke smutkům a někdy až k depresím. Zaměřte se raději na přísun vitamínů, minerálů a pochopitelně čerstvých potravin. Můžete se částečně vyhýbat i konzumaci vajec.

Panny vaše nejčastější potíže jsou spojené s trávením. A co můžete udělat pro to, aby se zlepšilo? Zvýšený přísun vlákniny, trochu pohybu navíc a občas zařadit do jídelníčku fermentované mléčné výrobky pomůže vaší trávící soustavě zpracovat vše, co mu nabídnete a vybrat z potravin to nejlepší.

U vás, Váhy, je stravování také o velikosti porcí stejně jako u Býků. Pokud chcete upravit svou hmotnost, rozhodně se zaměřte na množství jídla na talíři. Pro kvalitní a zdravé stravování bez rizika nadváhy přidejte do svého jídelníčku dostatek luštěnin.

Štíři, u vás je nejvyšší riziko ukládání tuku v oblasti bříška. Pokud se tomuto jevu chcete vyhnout, měli byste konzumovat jídla, která bychom zařadili mezi lehčí, a především omezte tuky. Vhodné jsou však pro vás ty správné a zdravé tuky, které získáte například z vlašských ořechů.

Vaše stravování, milí Střelci, nemusí být zásadně vyhrazeno. Rádi ochutnáte jakoukoliv světovou kuchyni včetně různých druhů koření, ale můžete také kombinovat potraviny, které by si jiní v žádném případě dohromady nedali. Avšak pro váš organismus je vhodný dostatečný přísun citrusů.

Kozorozi, máte výhodu v tom, že si přirozeně dokážete své stravování sledovat. Avšak v jedné věci můžete mít dílčí problém. Hlídejte si vyváženost množství bílkovin.

Vodnáři, vy potřebujete pro svůj každodenní život velké množství energie. A kde ji vzít? Především v kvalitních potravinách, ze kterých si připravíte skvělá jídla a především nezapomínejte na pravidelný pitný režim, jelikož v lidském těle je obsažena ze 70%. Jedním ze zdrojů tekutin jsou polévky.

Vám, Ryby, vůbec nedělají dobře sacharidy. Eliminovat je dokážete nejlépe, když omezíte potraviny obsahující mouku. To znamená, že klasické pečivo je dobré nahradit tím celozrnným. Pro očistu těla zařaďte do jídelníčku především česnek, ale obohatit ji můžete ještě o zázvor.

Co tomu říkáte? Právě se sklízí úroda na zahradách, tak máte šanci začít s novotami ve vašem jídelníčku! Přeji hodně úspěchů!

 
Nejčtenější články
Mayské proroctví  v polovině naplnění

Mayské proroctví v polovině naplnění

Podle mayského kalendáře bude letošní rok mezníkem v životě lidstva.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Jako ... slunečnice

Jako ... slunečnice

Ano, dnes se stala námětem pro můj příspěvek pro vás. V letošním roce jsem si ji poprvé vysela na zahradě a vyrostly mi ze semínek nádherné exempláře, které mi dělají radost kdykoliv je vidím.

Více »

Lesní poklad

Lesní poklad

Lesní poklad, který mám nadevše ráda, je ovoce, které má téměř černou barvu a nalézáme jej v každém českém lese, ale také v mnoha českých zahradách. Jmenuje se ostružina. Podívejme se, jak široké uplatnění má.

Více »

 
Vždy a všude

Vždy a všude

Tančíte rádi? Víte, že je to přirozený lidský pohyb. A tímto tedy je myšlen tanec v různém pojetí. Pokud bychom hledali dobu vzniku souborů pohybu, kterým dnes říkáme tanec, museli bychom se vrátit do velmi hluboké minulosti.

Více »

 
Čarování

Čarování

Myšlenka je mocná čarodějka. Kouzlíme a čarujeme s ní každý den. Je to základní stavební prvek našich životů, který si vůbec neuvědomujeme. Myšlenka je vlastně matkou všech situací, které prožíváme.

Více »

 
Bohatství v lahvi

Bohatství v lahvi

Máme tady čas vinobraní a bohatství ukryté ve vinných hroznech se za krátký čas přemístí do sudů a lhaví. Víno se hodí nejen při úpravě, ale po skvělém obědě či večeři si můžeme dopřát a vychutnat lahvinku dobrého vína.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min