Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Bohatství v lahvi

Dnes má již většina z nás vytipované země, vinařství, chutě a přívlastky vín, které jsme si oblíbili, ale pokud ještě tápete, můžete se inspirovat naším malým horoskopem. Možná jen pokývete souhlasně hlavou nebo vás přivedeme k něčemu novému, co vás osloví.

 

Berani, vám se nedá upřít, že máte své specifické chutě a ani ve volbě vína nejsou pozadu. Možná, že většina z vás možná upřednostní jiný alkohol, ale pokud můžeme doporučit, volte vína, která se vyrábějí stejně komplikovaně, jako je někdy vaše chování. Ochutnejte oranžové víno, které vám připomene oheň vašeho srdce a energii vašeho života.

Býci v každém případně preferují víno červené. Výrazně červené. Vaše požitkářství zajisté ocení taková vína, která dostávají specifickou péči, jsou náročnější na výrobu a tedy stejně tak ohodnocené cenou. A pokud chcete něco nového, určitě bychom doporučili nějaké italské, které má v sobě zastoupení drsných hor, jižního slunce a italského umu.

Blížencům budou imponovat francouzská vína jemně nasládlá, která mohou pít při každé příležitosti a odrážejí jejich dobrodružnou povahu. Chuť ovoce či medu a vůně sladkých květů vás přivede ke snovým pocitům, které vám pomohou snovat nové dobrodružné a zážitkové plány vašeho života.

víno

Protože Raci mlží o všem, co se týká jejich života, můžete je „nachytat na švestkách“ i při výběru vína. Zvolíte-li nějaké to drsnější, které se pěstuje v horách, má v sobě drsnou chuť tvrdé práce, přesně tím se jim trefíte do gusta. Nezapomeňte, že taková vína potřebují před konzumací alespoň půl hodiny „větrat“.

Pokud jde o Lvy, není třeba mnoha slov. Ať žena či muž, v žádném případě neuděláte chybu, nabídnete-li „šampus“. Jeho nabídka bude patřičně oceněna. Nemáte-li šampaňské, zkuste alespoň velmi kvalitní šumivé víno!

Panny, protože jsou „puntičkáři“, budou vyžadovat i stejným způsobem vyrobené víno. Pečlivě pěstovaná vinná réva a stejně pečlivý způsob výroby vína podle tradičních postupů vám zajistí úspěch u osoby, které toto víno předložíte. Co takové rulandské modré?

Diplomatické Váhy si volí taková vína, která jsou zárukou kvality, tradice, ale také určité univerzality. Víno, které se může podávat k jakémukoliv jídlu či příležitosti, to je víno, kterým učiníte zadost člověku ve znamení Vah. 

Znamení, jež je nesmírně přitažlivé, ale také dokáže tvořit závislé vztahy, jsou Štíři. Pokud budete nabízet víno jim, volte víno vzbuzující vášeň. Že si nejste jisti, které to má zrovna být? Určitou asociací ke Štírům jsou višně v čokoládě. Co tedy zvolit například Cabernet Sauvignon?

Střelci jsou významnými konzumenty piva. Avšak pokud si vyberou víno, bude to víno spíše takového druhu, které budou cítit jako lék. A které víno se podává jako léčivé? Často bylo významně obohaceno železem či jako se tak říká, že se pije červené víno na krvinky.

Ani Kozoroh není výjimkou a mezi jeho oblíbenými víny najdeme především červená, jež mají svůj domov v romantické Francii. Francie se může pochlubit mnoha světově proslulými lokalitami, kde se víno pěstuje a vyrábí po staletí. A Kozorohy vezmeme spíše do oblasti Bordeaux. Dobrou chuť!

Vodnáři si tak vlají v tom větru a vůbec jim nevadí poznávat cokoliv nového. Často si vybírají víno podle ročního období či nálady a v podstatě nelze říci, zda mají více v oblibě bílé či červené. Takže spíš možná bude na místě otázka zároveň s ukázkou láhve, kterou si vyberou.

Ryby jsou výrazně své osobnosti, a proto se budou vymykat i ve výběru vína. Pokud chcete uctít osobu, jež nenarodila ve znamení Ryb, uděláte si očko, nabídnete-li lehké šumivé víno, které není slazené a má dobrodužnou chuť. Nevíte, které to je? Oslovte someliéra!

 
Nejčtenější články
Upír – mýtus nebo legenda?

Upír – mýtus nebo legenda?

Na počátku všeho nebylo nic jiného, než strach z mrtvých a z toho, že se jednou vrátí. Podle legend mohl každý mrtvý škodit živým, pokud zemřel za tajemných okolností. Upír je nemrtvou bytostí, která saje krev a neodráží se v žádném zrcadle.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Scénář?

Scénář?

Někdy ve mně příběhy těchto filmů dokázaly vyvolat husí kůži a přitom i pocit, že možná nejsou daleko od reálné možnosti. Představa toho, že některý tento příběh by lidstvo na světě mohlo prožívat, se mi nelíbila.

Více »

Téma dne

Téma dne

Lidská buněčná paměť skrývá mnohá tajemství. Koučové, psychoterapeuti, vyznavači různých ezoterických směrů, ale i někteří lékaři hovoří o modelech a vzorech jednání, které máme v sobě zakořeněné, a nejsou tak docela pravdivé. Velmi často jde o peníze.

Více »

 
Proč právě teď?

Proč právě teď?

Jsme omezeni v aktivitách, v sociálních vazbách, jsou situace, které ne vždy dělají dobře naší nervové soustavě, psychice. Mám dnes pro vás typ, jak si pomoci nejen po fyzické, ale i po psychické stránce.

Více »

 
Rozjímání nad hromadou skořápek

Rozjímání nad hromadou skořápek

Sobota byla deštivým dnem. Bylo tmavo a ponuro. Nakonec se není čemu divit, je říjen a příroda se pomalu připravuje na zimní odpočinek. A protože se mi sešlo větší množství ořechů, je čas se sednout a vyloupat je.

Více »

 
Letošní třetí

Letošní třetí

Je v plném proudu. Třetí roční období. Období, které nás vede do klidu, k odpočinku. Ale ještě stále pracujeme s tím, abychom zpracovali všechnu úrodu, zazimovali své zahrady, balkóny, parapety… Už je chladno. Na horách napadl první sníh.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Jana Sofia Inspirující Věštec

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Původním ...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min