Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Romantika za rohem?

Hledáte romantiku a nevíte, kde ji v Praze najít? Budete překvapeni, že za rohem, o zastávku dále, už na Vás čeká.

 

Prokopské údolí

Ač v Praze přibývá více a více stavení, Prokopské údolí se stále drží nejen svou rozlohou, ale zůstává útočištěm před ruchem velkoměsta. Pokud jezdíte kolem Hlubočep, neváhejte a vystupte v nich, jelikož se za nimi skrývá velmi romantická stezka.

Romantika

Narazíte na Prokopské jezírko, které na Vás dýchne romantikou samo o sobě. Pokud zvolíte večerní procházku, u jezírka už nikoho nepotkáte a budete ho mít jen pro sebe. A pokud budete mít štěstí, zastihnete i labuť, která tam jezírko, které je obehnáno vysokými skalami, hlídá.

Dokážete si představit větší romantiku, než je odraz skal na hladině jezera a pohled na labuť, která se v této panoramě vznáší na malých vlnkách vody?

Budete-li údolím pokračovat dál, narazíte na několik dětských hřišť, ale po několika minutách, nebude-li chtít potkat ani živáčka zahnete na louku, která je jako stvořená pro piknik. Louka vede do mírného kopce, takže budete mít pocit, jako by vedla přímo do nebe. Na okraji louky se nachází malý lesík, který na Vás dýchne trochou divočiny.

A co dále?

Z louky se vrátíte zpět na hlavní cestu, která vede skrz prokopským údolím, půjdete pár kilometrů, minete nad hlavou sídliště Barrandov a Klukovice a narazíte na krásný potůček a naprostý klid. Takže Vás od vysněné romantiky nebude nikdo rušit. Sundejte si boty a jděte potůčkem bosy, máchejte si nohy... naprostá pohádka.

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Poddáte se módě?

Poddáte se módě?

Asi se zde nedovíte nic nového, když připomenu, že vlasy podléhají módě stejně, jako oblečení, doplňky, boty. Můžeme si připomenout různá období s různými manýry vztahující se k vlasům atd.

Více »

Směrovka

Směrovka

Ekzémy, vyrážky a vůbec defekty na kůži jsou relativně často řešený problém. Z vlastní zkušenosti vím, že málokdy je problém řešený ze strany příčiny, ale pouze důsledku. To znamená, že se řeší až to, co se „vyrobí“ na kůži.

Více »

 
Připravit, pozor… teď!

Připravit, pozor… teď!

Jo jo, máme tady biologické jaro, jehož příchodu si nevšímáme tolik jako příchodu toho astronomického. Už víte, že jaro nastalo pro lidské tělo. Začíná každý rok kolem poloviny února a my bychom se měli podle toho ke svému tělu chovat.

Více »

 
Nedoceněná síla

Nedoceněná síla

Říká se, že vystřelená kulka a vyřčené slovo nelze vzít zpět. Co si o tom myslíte? Já souhlasím. To, že vystřelíte z jakékoliv zbraně, se opravdu vzít zpět nedá. A věřte, že se slovem je to naprosto stejné. Někdy se ani škody napáchané slovem nedají změnit.

Více »

 
„Droga“ vlastní výroby

„Droga“ vlastní výroby

Všeobecné informace o šišince mozkové - epifýze nám říkají, že je to nepárová endokrinní žláza, která má na starosti několik velmi důležitých úkolů a funkcí v lidském těle. Je součástí epithalamu.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Sandra Kyvadlo Věštec

Sandra

Chcete spokojeně žít a užívat si? NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT ? ZARUČENĚ VÁM PORÁDIM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!JSEM TOHO ZÁŘNÝM...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:346

0900 700 650 - 2 EUR/min