Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Kouzlo pro lásku

Co je to láska? „Láska je pojmenování pro silnou emoci či vztah vyjadřující hluboké osobní zaujetí a náklonnost k subjektu lásky.“ Definice v kostce, jak nám ji nabízí wikipedie. Zhruba za měsíc se přihlásí o slovo svátek zamilovaných, který si i v českých zemích vydobyl určitou míru obliby, a pokud nemáte, s kým byste ho sdíleli, zkuste kouzlo, které je níže uvedeno.

 

Když se řekne láska, většina lidí si představí pár. Ona a on. Ti dva jdou životem ruku v ruce či v objetí, sladká slůvka vyznání jsou šeptána mezi polibky. Oč je to pak těžší, když se někdo dívá na pár, o kterém si myslí, že se miluje a vrací se do prázdného bytu, kde nikdo nečeká, aby se zeptal, jaký byl den nebo jestli si dá kávu.

Je hodně metod, jak můžeme být nápomocni tuto situaci změnit! Nejenže je důležité, abychom měli rádi sami sebe, milovali se, protože to, co vyzařujeme se nám vrací. Měli bychom též věřit, že je někde někdo, s kým tvoříme harmonický pár. A pak jsou tu různé podpůrné metody: drahé kameny se zvláštními schopnostmi, amulety, kouzla, zaříkávání…. 

láska

Pokud se rozhodnete použít některý z kamenů, pak volte měsíční kámen ten, který by měl zajistit náklonnost a lásku mezi dvěma lidmi. Pak je zde ještě beryl, který ji přivolává. Achát se stará o kouzla lásky a smaragd posiluje nejen lásku, ale i naše srdce. Granát podporuje milostnou energii a diamant, který bývá vsazován do zásnubních prstenů, zajišťuje věrnost. Ale můžete využít i svou intuici, která vám ten správný kámen pomůže vybrat.  

Intuici můžete využít i při výběru amuletu či talismanu. Vybírat můžete buďto v obchodě, na internetu, ale vůbec špatnou volbou není, když se rozhodnete si ho vytvořit. Fantazii se meze nekladou ani při výběru tvaru - srdíčko či keltský uzel, ale nejdůležitější je to, abyste mu věřili. 

Historie milostných kouzel sahá mnohá staletí do minulosti. V každém roce každého století lidé po lásce toužili. Nezřídka vyhledávali tzv. čarodějnice, které s nimi dokázaly poradit i pomoci. Bohužel byly za svá umění vykázovány do samoty či upalovány na hranicích. Přitom jen čerpaly z přírodní energie a zdrojů naší Země. Asi by mi nestačila kapacita článku, kdybych psala o všech čárech a kouzlech pro nalezení či přivolání lásky, ale uvedu jeden za všechny. Případně můžete vyhledat sami to své v literatuře či na webových stránkách. Toto kouzlo je uvedeno v knize Tarot keltských draků, který napsala D. J. Conway a nádhernými ilustracemi ozdobila Lisa Hunt. Ke kouzlu rozestavíte do trojúhelníku tři svíčky. Vlevo zelenou, doprostřed růžovou a vpravo modrou. Dále budete potřebovat tři tarotové karty, které položíte ke svíčkám.  Vedle zelené Čtyři hole, za růžovou Devět pohárů a vedle modré Dva poháry. A pak řekněte: „Otevírám své srdce a náruč opravdové lásce, která je mi určená. Jsem krásný duch, a proto k sobě přitahuji jiného krásného ducha. Radost naplní moje srdce a můj život. Mocní draci, přineste mi opravdovou a dlouhotrvající lásku.“

Přeji vám mnoho úspěchů při hledání lásky, při čarování a také to, abyste každý den prožívali v lásce.

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Poddáte se módě?

Poddáte se módě?

Asi se zde nedovíte nic nového, když připomenu, že vlasy podléhají módě stejně, jako oblečení, doplňky, boty. Můžeme si připomenout různá období s různými manýry vztahující se k vlasům atd.

Více »

Směrovka

Směrovka

Ekzémy, vyrážky a vůbec defekty na kůži jsou relativně často řešený problém. Z vlastní zkušenosti vím, že málokdy je problém řešený ze strany příčiny, ale pouze důsledku. To znamená, že se řeší až to, co se „vyrobí“ na kůži.

Více »

 
Připravit, pozor… teď!

Připravit, pozor… teď!

Jo jo, máme tady biologické jaro, jehož příchodu si nevšímáme tolik jako příchodu toho astronomického. Už víte, že jaro nastalo pro lidské tělo. Začíná každý rok kolem poloviny února a my bychom se měli podle toho ke svému tělu chovat.

Více »

 
Nedoceněná síla

Nedoceněná síla

Říká se, že vystřelená kulka a vyřčené slovo nelze vzít zpět. Co si o tom myslíte? Já souhlasím. To, že vystřelíte z jakékoliv zbraně, se opravdu vzít zpět nedá. A věřte, že se slovem je to naprosto stejné. Někdy se ani škody napáchané slovem nedají změnit.

Více »

 
„Droga“ vlastní výroby

„Droga“ vlastní výroby

Všeobecné informace o šišince mozkové - epifýze nám říkají, že je to nepárová endokrinní žláza, která má na starosti několik velmi důležitých úkolů a funkcí v lidském těle. Je součástí epithalamu.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Sandra Kyvadlo Věštec

Sandra

Chcete spokojeně žít a užívat si? NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT ? ZARUČENĚ VÁM PORÁDIM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!JSEM TOHO ZÁŘNÝM...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:346

0900 700 650 - 2 EUR/min