Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Legendy nebeské

Stejně jako všechna astronomická tělesa ve vesmíru má i Lilith svou legendu. Je opředena pověstmi z dávných věků, ale představte si, že o ní hovoří všechna světová náboženství. V Sumeru a Mezopotámii je dokonce zařazena mezi démony.

 

Lilith, či chcete-li Černá luna, má co do činění s příběhem stvoření života na Zemi. Ale nenajdeme žádnou shodu v pohledu na její roli v mnoha náboženstvích. Přesto bychom mohli říci, že byla první Adamovou ženou. Nebyla zrovna poslušná (možná by význam tohoto slova mohl být předmětem velmi vášnivé polemiky) a opustila jej po mnoha partnerských neshodách, hádkách a dokonce možného násilí ze strany Adamovy. Důvodem bylo to, že Lilith nechtěla být při milování v pozici podřízené a apelovala na původ svůj i Adamův – zrozeni z prachu a vzájemnou rovnost. Tu však Adam nechtěl akceptovat.  Z  jejich vztahu vzešli potomci. Především to byl Asmodeus a další stvoření, kterým se říká démoni. Podle legend tito démoni sužují lidské pokolení po celé věky. Tolik tedy k legendám o této mystické postavě, která však má svou nezaměnitelnou a velmi důležitou roli i v astrologii. Je totiž důležitým termínem v astrologickém horoskopu.

Černá luna

Znáte takový ten AHA moment? V některých z nich právě Černá luna odkrývá svá tajemství v nás ukrytá. Člověk přichází na svět a jeho zrození provází určité postavení hvězd. Postavení ve znameních zvířetníku, v určitém domu horoskopu z dvanácti možných a také vzájemné poloze. Astrologové říkají, že každé setkání Lilith s kteroukoliv jinou planetou, každá její návštěva v daném domě s sebou přináší informace, které nás mohou dovést k tzv. minulým životům. To jsou právě ta skrytá tajemství, která nám mohou způsobovat různé problémy. Každých necelých devět let se tento záhadný vesmírný bod dostává do postavení, ve kterém byl v době našeho narození. A tato období jsou pro nás významná z toho hlediska, že si můžeme jednou pro vždy zpracovat situace, které se nám vrací do života jako sice známé, ale nevyřešené. Také si můžeme uvědomovat, že v tomto období se nám v životě mnohé mění. Mohou nastat dokonce velmi zásadní změny. Pokud vše správně pochopíme a budeme podle toho jednat, vyvarujeme se rčení, že „se nám lepí smůla na paty“. 

 
Nejčtenější články
Mayské proroctví  v polovině naplnění

Mayské proroctví v polovině naplnění

Podle mayského kalendáře bude letošní rok mezníkem v životě lidstva.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Jako ... slunečnice

Jako ... slunečnice

Ano, dnes se stala námětem pro můj příspěvek pro vás. V letošním roce jsem si ji poprvé vysela na zahradě a vyrostly mi ze semínek nádherné exempláře, které mi dělají radost kdykoliv je vidím.

Více »

Lesní poklad

Lesní poklad

Lesní poklad, který mám nadevše ráda, je ovoce, které má téměř černou barvu a nalézáme jej v každém českém lese, ale také v mnoha českých zahradách. Jmenuje se ostružina. Podívejme se, jak široké uplatnění má.

Více »

 
Vždy a všude

Vždy a všude

Tančíte rádi? Víte, že je to přirozený lidský pohyb. A tímto tedy je myšlen tanec v různém pojetí. Pokud bychom hledali dobu vzniku souborů pohybu, kterým dnes říkáme tanec, museli bychom se vrátit do velmi hluboké minulosti.

Více »

 
Čarování

Čarování

Myšlenka je mocná čarodějka. Kouzlíme a čarujeme s ní každý den. Je to základní stavební prvek našich životů, který si vůbec neuvědomujeme. Myšlenka je vlastně matkou všech situací, které prožíváme.

Více »

 
Bohatství v lahvi

Bohatství v lahvi

Máme tady čas vinobraní a bohatství ukryté ve vinných hroznech se za krátký čas přemístí do sudů a lhaví. Víno se hodí nejen při úpravě, ale po skvělém obědě či večeři si můžeme dopřát a vychutnat lahvinku dobrého vína.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min