Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vizitka

Nehty ukazují nejen fyzické, ale i duševní zdraví. Mnoho lidí si všimne u druhých lidí, které potkali poprvé, právě rukou. Proč máme obecně tendence se dívat druhým na ruce?

 

Představte si, že někoho potkáte úplně poprvé. Buď se představíte vzájemně sami, nebo vás jednoho druhému představí někdo třetí. Je zažitým zvykem si při představování podat ruce. Sklopíte zraky, abyste podanou ruku neminuli a…

V dané chvíli asi není třeba hovořit o špinavých rukách, zatrhaných a špinavých nehtech nebo případných zraněních. Nicméně si dnes přečtěte něco o tom, že stav nehtů vám leccos může o člověku, který stojí proti vám, napovědět. Že mají nehty především funkci ochrannou, už možná víte, ale víte také to, že díky jim dokážeme uchopit do prstů přesněji jemnější a drobnější předměty? Tak nyní už to víte naprosto bezpečně.

nehty

Možná jste si všimli ve svém okolí lidí, kteří mají nehty okousané. Tento jev je pojímán jako nešvar, především u malých dětí. Ale velmi často si nehty koušou i dospělí lidé. Pak to bohužel dospěje tak daleko, že z nehtů již mnoho nezbývá. Co může být důvodem tak silným, že vede člověka k tomu, aby si kousal nehty? 

Pokud se vrátíme k informaci, že nehty mají obrannou funkci, je třeba si uvědomovat, že vlastně právě tato funkce je neustále likvidována. Takový člověk se připravuje nejen o vlastní „sebeobranu“, ale i na schopnost uchopit jemnější či drobnější předměty. Aby si takový jedinec uvědomil, kde je příčina tohoto problému, měl by si „prohlédnout“ vztahy s rodiči. Problém vznikal tak, že má, tedy spíše měl pocit, že některý z nich mu nedával dostatek ochrany. A kdykoliv prožije podobnou emoci, má nutkání a potřebu si nehty okusovat. Zapracujte si na tom, že tento svět je pro vás bezpečný. Naučte se vyjádřit své potřeby a přidejte trochu důvěry v druhé lidi. Možná budete výsledkem překvapeni!

A když k tomu přidáte trochu vápníku, křemeliny, vitamínu D, tak je podpoříte ještě na fyzické úrovni a máte šanci své nehty obnovit.

Máte pocit, že nejste v nějakém ohledu dokonalí? Může se to projevit tím, že se vám lámou nehty. Máte v sobě příliš velký pocit viny za to, že máte k dokonalosti příliš daleko. Soustředění se na tyto detaily vás totiž připravují o velké množství energie, a to se přece jen někde musí projevit. Pamatujte si, že dokonalí jste již tehdy, když přijdete na svět. A nesrovnávejte se s nikým. Každý jsme dokonalí svým způsobem a nemůžeme být všichni stejní. To by byla ale velká nuda, že?

Další zajímavé informace naleznete taky na naší Facebook stránce!

 
Nejčtenější články
Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

12 hvězdných znamení (jinak znamení zvěrokruhu nebo znamení Zodiaka),

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Symboly

Symboly

Je tu však ještě něco jiného, co stojí za řeč. Máme zde i jiné symboly, které člověka provázejí. A pokud si jich všímá, mohou mu velmi usnadnit život.

Více »

Slib věrnosti na Svatého Josefa

Slib věrnosti na Svatého Josefa

Jaro vítají Josefové! Patron řemeslníků a rodin slaví 19. března. Od pradávna byl svátek Svatého Josefa považován za první jarní svátek.

Více »

 
Můžeme si pomoci

Můžeme si pomoci

Nadledvinky jsou párovým orgánem, který se nachází nad ledvinami, v podstatě k nim přiléhá. Je součástí každého organismu obratlovců a má v jejich životě poměrně velký význam. Jde o několik funkcí, bez kterých by byl život ohrožen.

Více »

 
Jak žít v karanténě

Jak žít v karanténě

Omezení nákupů, večírků, klábosení v kavárnách a konec bloumání po nákupních centrech. Kdyby nebyla důvodem nebezpečná nákaza, pro všechny je to celkem pozitivní výzva!

Více »

 
Dnes o to více...

Dnes o to více...

Většina lidí vnímá mezilidské vztahy jako neuspokojivé už delší čas. Momentální situace si možná postoj respektování vyžaduje více než kdykoliv jindy. Není v mém zájmu kohokoliv strašit, ale spíše inspirovat. Jelikož respekt nám může udělat obrovskou službu.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min