Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Pozor na ni

Křeče mohou mít několik příčin a je třeba si říci, že v případě výskytu křeče hladkého svalstva, které bude mít delšího trvání, může dojít k úmrtí člověka. Existuje relativně široký výčet možností výskytu křečí, o kterých má současná medicína prokázané poznatky.

 

Stavy, kdy člověk pocítí křeč, mohou nastat, pokud se překročí hranice zatížení svalstva. Také pokud není dostatečný pitný režim – např. sportovní výkony podávané v letním období při vysokých teplotách, nedostatečné prokrvení nebo tělu mohou scházet minerály. Nejčastěji jde o absenci hořčíku, draslíku či sodíku. Ke křečím dochází při otravě organismu např. houbami, a to se týká hladkého svalstva, hypoglykemické křeče, dokonce i křeče z afektu atd. Tyto stavy mohou vyvolat i některá onemocnění či poruchy funkce některých orgánů.  Možnost neurologických onemocnění, kam řadíme epilepsii, nemoci ledvin, štítné žlázy, ale také diabetes, výkyvy hladiny hormonů nebo anemie.

křeč

Za zmínku jistě také stojí příčiny, které se nedaří specifikovat. Avšak tyto problémy se netýkají hladkého svalstva. Psychosomatické příčiny křeče, jak o nich hovoří ve své knize Louise Hay, se týkají především strachu a napětí, ale též lpění na někom či něčem. Je třeba si v tomto případě uvědomit, že pokud se něco takového děje, tak strach a napětí způsobuje, že se člověk zatvrzuje. Je přece více než jasné, že pokud konáme jakoukoliv činnost, měli bychom ji dělat s radostí a uvolněně. Pokud tomu tak není, je něco v nepořádku. Výborným příkladem je křeč v noze. Vlastně může naznačovat strach se pustit do nějaké činnosti nebo jít i do zaměstnání. V každém případě je třeba položit si mnoho otázek, ale i odpovědí, a situaci řešit. K objasnění určitě patří i pozornost té části těla, ve které se křeče objevují, což může ukázat další směr možného řešení.

A protože je léto, navštěvujeme různá koupaliště, plovárny, ale také přírodní vodní nádrže, rybníky a lomy, buďme velmi opatrní. Přehřátý organismus ve studené vodě také může reagovat křečí. Tak pozor na ni!

 
Nejčtenější články
Runy

Runy

Pořiďte si do nového roku runu jako talisman, která Vás bude chránit, povede Vás anebo Vám bude připomínat cíl Vaší cesty.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Tarot plný informací

Tarot plný informací

Vznik tarotu není přesně historicky podchycen, ale má se obecně za to, že vznikl ve starém Egyptě. Tato verze byla přijata přes to, že tarot obsahuje širokou škálu symbolů, z nichž některé pocházejí i z Asie. Skládá se z velké a malé arkány, přičemž každá z nich má svůj důvod vzniku a za pozornost stojí i samotné slovo TAROT se svými významy – kolo, zákon.

Více »

Rostou, nerostou …

Rostou, nerostou …

A je to tady! Nastává sezóna, která každý rok plní sociální sítě fotografiemi těch nejlepších lesních úlovků. Hřiby, podhřiby, masáky a jiné druhy, které jejich sběrači bezpečně poznají.

Více »

 
Hluboká tajemství

Hluboká tajemství

Každý z nás má hluboce ukrytá tajemství. Většinou jsou ukryta v paměťových trezorech, od kterých jsme zřejmě zahodili klíče. Pokud je však najdeme, odemkneme a zpracujeme, můžeme dojít duševního klidu.

Více »

 
Jste v očekávání?

Jste v očekávání?

S příchodem na svět dostane každý človíček jméno. Jak důležité je pro člověka světské jméno? Může mít vliv na jeho život?

Více »

 
Důležité!

Důležité!

Zamysleli jste se někdy nad otázkou zodpovědnosti, odpovědnosti? Býváme tímto tématem masírováni od dětství, avšak bohužel rámci morálky. Za něco, za někoho. Ale co zodpovědnost sám za sebe a k sobě?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:851

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama Soucitný Věštec

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuzavre...Více

ZaneprázdněnProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:890

0900 700 650 - 2 EUR/min