Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Netrapte se, ať vás tělo nebolí

Především bolesti krční, bederní i křížové páteře signalizují dlouho neřešený stres. Podobně i bolesti hlavy, svalů, kloubů i žaludku a rozšiřující se dříve nepatrný ekzém jsou odpovědí na naše trápení.

 

„Bere toho příliš na svá bedra“, „má toho plnou hlavu“, „leze mi to na nervy“ nebo „je mi z toho na nic“. Tyto věty mnohdy pronesete, aniž byste si uvědomili, jak hluboká pravda se za nimi skrývá.  Vaše emoční ztráty a bolest, neřešené problémy nebo dlouho trvající stres se jasně podepisují na vaší tělesné schránce. Marně obcházíte ortopedy, navštěvujete rehabilitace, trávíte hodiny v čekárnách před ordinací. Měsíce berete léky, zkoušíte další a nové. Než tohle nekonečné kolečko začnete, možná byste se měli zamyslet nad celým svým způsobem života a uvědomit si možné příčiny bolesti.    Právě v tom totiž nejčastěji vězí celý váš zdravotní problém.

bolest

Svalová bolest – pokud se k ní neváže i kašel, teplota a rýma, což vypovídá o přicházející chřipce, příčinou může být váš problém “pohnout se z místa“ – dokola se zmítáte v začarovaném kruhu a nejste schopni najít řešení a pokročit v životě dál. Nepřemýšlejte tolik nad každým svým rozhodnutím a dejte problémům volný průběh.

Bolest bederní páteře – o té je už více než známo, že ji přivolávají vleklé finanční problémy, které řešíte neúspěšně sami. Podělte se se svými starostmi se známými, tzv. „ vyklopte to“ a nejlépe už konečně vyhledejte poradce, který jistě najde způsob, jak se ze situace dostat.

Bolest hrudní páteře – signalizují nedostatek emoční podpory okolí, pocit osamění nebo emoční ztráty. Neuzavírejte se do sebe, stýkejte se se svými přáteli a nebojte se říct o svých pocitech svým nejbližším, kteří  si v rychlosti života nemusí uvědomovat, co vás trápí.

Bolest krční páteře vás asi překvapí, vypovídá o vaší nízké schopnosti odpouštět a o potlačování křivd z minulosti. Těžko se dokážete oprostit od nespravedlnosti, kterou jste dříve pocítili. Jestli se této zátěže zbavíte a najdete v sobě sílu odpuštění a smíření, jistou úlevu pocítíte velmi rychle, dokonce možná na bolest zapomenete. 

Bolest hlavy – migréna  svědčí o problému, který dokola omíláte, přemýšlíte nad ním zprava doleva, tam a zpět. Když se soustředíte na jinou činnost, tyto myšlenky číhají připravené se znovu včas objevit. Zkrátka máte plnou hlavu problému, který vás bez jakéhokoli posunu dlouho trápí. Stojíte před problémem a čím dříve ho vyřešíte, tím rychleji bolest ustoupí. 

Fyzických bolestí vypovídajících o našem vnitřním prožívání je mnohem víc, budete se divit, co vám řekne bolest zubů, kloubů i vnitřních orgánů… Tak si počkejte na příště a přestaňte se trápit hned teď.-)

Další zajímavé informace naleznete taky na naší Facebook stránce!

 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 08 - Magická geometrie: Trojúhelník

Řeč symbolů 08 - Magická geometrie: Trojúhelník

Každý trojúhelník má, jak známo, tři strany a tři vrcholy, symbolizuje 

Více »

 
 
 
 
 

Další články

 Svatováclavská vinice

Svatováclavská vinice

Kvalitu vína na Cecemínu zaručovaly od pradávna slunečné jihozápadní svahy. První keříky vinné révy tu nechala vysadit kněžna Ludmila, babička Svatého Václava – určitě i skvělý tip na podzimní výlet!

Více »

Podzimní krása z domácí spižírny

Podzimní krása z domácí spižírny

Slunce žár, chlorovaná voda, mořská sůl i vítr z hor vlasům ani pleti v létě moc nepřidaly. Snadno doma připravíte zábaly, masky i peeling. Vyjděte krásné do podzimních dnů!

Více »

 
Veselá kytka

Veselá kytka

Bylina, která je předmětem kontroverzních názorů. Bylina, která je zařazena mezi návykové drogy. Bylina, o které se hovoří v superlativech ve vztahu ke zdraví. A pro dnešek veselá kytka.

Více »

 
Tajemství prstů

Tajemství prstů

Dříve by nikoho nenapadlo, že prst nám toho může celkem hodně prozradit. Ať již jde o otázky lidského zdraví nebo emocí. Každý z prstů má na starosti něco, co je nedílnou součástí našeho života a může nám být nápomocný nejen v diagnostice.

Více »

 
Používáte je?

Používáte je?

Že nevíte co? Tak vám to osvětlím. V případě, že je zapálíte, tak prospějete svému zdraví. A řeč je o použití tělových a ušních svící.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min