Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Netrapte se, ať vás tělo nebolí

Především bolesti krční, bederní i křížové páteře signalizují dlouho neřešený stres. Podobně i bolesti hlavy, svalů, kloubů i žaludku a rozšiřující se dříve nepatrný ekzém jsou odpovědí na naše trápení.

 

„Bere toho příliš na svá bedra“, „má toho plnou hlavu“, „leze mi to na nervy“ nebo „je mi z toho na nic“. Tyto věty mnohdy pronesete, aniž byste si uvědomili, jak hluboká pravda se za nimi skrývá.  Vaše emoční ztráty a bolest, neřešené problémy nebo dlouho trvající stres se jasně podepisují na vaší tělesné schránce. Marně obcházíte ortopedy, navštěvujete rehabilitace, trávíte hodiny v čekárnách před ordinací. Měsíce berete léky, zkoušíte další a nové. Než tohle nekonečné kolečko začnete, možná byste se měli zamyslet nad celým svým způsobem života a uvědomit si možné příčiny bolesti.    Právě v tom totiž nejčastěji vězí celý váš zdravotní problém.

bolest

Svalová bolest – pokud se k ní neváže i kašel, teplota a rýma, což vypovídá o přicházející chřipce, příčinou může být váš problém “pohnout se z místa“ – dokola se zmítáte v začarovaném kruhu a nejste schopni najít řešení a pokročit v životě dál. Nepřemýšlejte tolik nad každým svým rozhodnutím a dejte problémům volný průběh.

Bolest bederní páteře – o té je už více než známo, že ji přivolávají vleklé finanční problémy, které řešíte neúspěšně sami. Podělte se se svými starostmi se známými, tzv. „ vyklopte to“ a nejlépe už konečně vyhledejte poradce, který jistě najde způsob, jak se ze situace dostat.

Bolest hrudní páteře – signalizují nedostatek emoční podpory okolí, pocit osamění nebo emoční ztráty. Neuzavírejte se do sebe, stýkejte se se svými přáteli a nebojte se říct o svých pocitech svým nejbližším, kteří  si v rychlosti života nemusí uvědomovat, co vás trápí.

Bolest krční páteře vás asi překvapí, vypovídá o vaší nízké schopnosti odpouštět a o potlačování křivd z minulosti. Těžko se dokážete oprostit od nespravedlnosti, kterou jste dříve pocítili. Jestli se této zátěže zbavíte a najdete v sobě sílu odpuštění a smíření, jistou úlevu pocítíte velmi rychle, dokonce možná na bolest zapomenete. 

Bolest hlavy – migréna  svědčí o problému, který dokola omíláte, přemýšlíte nad ním zprava doleva, tam a zpět. Když se soustředíte na jinou činnost, tyto myšlenky číhají připravené se znovu včas objevit. Zkrátka máte plnou hlavu problému, který vás bez jakéhokoli posunu dlouho trápí. Stojíte před problémem a čím dříve ho vyřešíte, tím rychleji bolest ustoupí. 

Fyzických bolestí vypovídajících o našem vnitřním prožívání je mnohem víc, budete se divit, co vám řekne bolest zubů, kloubů i vnitřních orgánů… Tak si počkejte na příště a přestaňte se trápit hned teď.-)

Další zajímavé informace naleznete taky na naší Facebook stránce!

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Čaroděj je v každém z nás

Čaroděj je v každém z nás

Své šamany měly, mají a asi i do budoucna budou mít nějakým způsobem všechny světové kultury, národy, ale možná i obce, města. Je jedno, jak se jim říkalo nebo říká, jestli chodí v obleku nebo v nalezeném kabátě. Zda je to mladá vzdělaná žena či babička kamaráda vašeho dítěte, stařenka se šátkem na hlavě. Spojují je určité zájmy - dobro pro člověka, pro svět a především pro přírodu. Zdraví, spokojenost a láska.

Více »

Velký a Vítězný

Velký a Vítězný

Jaký je rozdíl mezi únorem teď a před třiceti lety? Je teplejší, rozhodně uspěchanější, slavíme Valentýna. Pro někoho je únor Suchý, ale hlavně, že není Velký!

Více »

 
Malý tělocvik

Malý tělocvik

U lidí, kteří meditují nebo cvičí v určitých polohách, si můžeme všimnout zvláštních poloh rukou či jenom prstů. Těmto spojením se říká mudry a jsou součástí cvičení jógy.

Více »

 
Záhada a síla měsíčního kamene

Záhada a síla měsíčního kamene

Měsíční kámen je spojený s ženou, plodností a budoucností. Jeho mléčný svit ovlivňuje zdraví i emoce, Síla měsíce měla zejména pro východní kultury až posvátný význam.

Více »

 
Vizitka

Vizitka

Nehty, aniž bychom si toho zvláště všímali, jsou našimi vizitkami. Ruce jsou nejen pracovním nástrojem, ale ruku podáme při pozdravu, pohladíme, obejmeme díky nim, píšeme… prostě jsou v kursu. Pěstěné nehty jsou ozdobou každé ruky.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min