Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Je za bukem!

Za pozornost toto období stojí z hlediska našeho zdraví v souvislosti s ledvinami a močovým měchýřem. Ale nesmíme též zapomínat na pohlavní orgány, které k nim neodmyslitelně patří. V tomto období jsou tyto orgány nejvíce ohrožené a měli bychom jim věnovat zvýšenou pozornost a péči.

 
Co pro sebe můžeme v tomto období udělat, aby nám bylo dobře, nevystavovali jsme se zbytečně nemocem a netrápili své důležité orgány?

Je za bukem!

Již víme, že ledviny jsou párový orgán a mají k sobě jeden a tím je močový měchýř. Ledviny mají více funkcí, než si myslíme. Kromě čištění krve a odvádění toxinů, hospodaření s tekutinami a minerály, mají ve své kompetenci i krevní tlak, endokrinní systém, kosti – tvorba kostní dřeně, uši a také vlasy, centrální nervový systém, záda, šíji, dolní končetiny, klouby, páteř. Tady vidíme, proč bychom měli o naše ledviny zodpovědně pečovat. A to i v jiných obdobích.

Každopádně se věnujeme tomu, co jíme a v jaké kvalitě. Zda konzumované potraviny mají schopnost doplnit energii našim ledvinám. Totéž platí i o tekutinách. Toto si pamatujme již jen z toho důvodu, že střeva ovlivňují právě ledviny a ledviny ovlivňují játra (orgánové souvislosti dle pentagramu čínské medicíny). Tudíž nesprávná funkce ledvin může poškozovat játra. Meridián ledvin kromě již zmíněných spojitostí rozhoduje též o vývoji osobnosti. Je to totiž úložiště esenciální tedy vrozené energie. To je ta energie, kterou jsme dostali do vínku od svých rodičů geneticky. Močový měchýř má svůj meridián a má podobnou odpovědnost jako ledviny. Ne nadarmo tedy hovoříme o párových orgánech, přičemž ledviny mají prioritu.

Na fyzické úrovni se projevují problémy s těmito orgány bolestmi hlavy, zad, ztuhlostí páteře, šedivěním a vypadáváním vlasů, osteoporózou, inkontinencí, zvětšením prostaty, kazivostí zubů, poruchami sluchu, nedostatečnou výživou šlach, astmatem, kožními problémy. Osoba mající problémy v energetickém okruhu ledvin se může projevovat vlastnostmi, které nejsou velmi příjemné. Může být vztahovačná, lstivá, nemá žádnou motivaci k čemukoli, mívá různé strachy, strachy o druhé, bezohledná, není schopná mít žádný vlastní cíl života atd. A pokud se podíváme na všechny tyto vlastnosti, tento člověk nemívá zpravidla v pořádku své osobní vztahy.

A v tomto případě už nestačí se ptát jako u rýmy, kdo nebo co mě naštvalo. Zde je třeba jít více do hloubky. Pokud ho nenajdeme a nevyřešíme, pak se začnou dít věci, které se nám vůbec nelíbí. A to jsou další nemoci, kterým dovolíme napadat naše tělo. Jde o problémy na dráhách meridiánů. Jelikož ledviny mají prioritu, tak nejdříve je třeba pozornost věnovat dráze močového měchýře. To jsou ty různé bolesti zad (v současné době největší stížnosti) a lékaři si s nimi prostě neví rady). Pokud neposloucháme měchýř, přijdou další komplikace - otoky kotníků, problémy s dechem, bolesti za hrudní kostí či v kolenech. Lidé jsou naštvaní na kohokoli a cokoli = vnitřní agrese, a máme tu ledvinové kameny. A to je hodně velký problém. 
Jedno řešení tu je. Ptejte se, koho či co si v sobě nosím? Kdo nebo co mi vadí? Koho nebo co nemůžu zpracovat? Jakmile se rozhodnete si svůj problém řešit, vždy se správné řešení najde. Pokud na to sami nestačíte, rozhodnutí řešit vám přivede do cesty někoho, kdo vám s tím pomůže. 
 
 
Nejčtenější články
Třetí oko

Třetí oko

Třetí oko se nachází uprostřed čela, mezi obočím a napájí se na něho šestá čakra.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Vůně skořice

Vůně skořice

Skořice je úžasné koření, které provoní celý dům, jakmile se přidá do nějakého pokrmu či moučníku. A takové svařené víno se skořicí je výborné a má léčivé účinky, jak zpívá i Václav Neckář. A určitě s ním máte zkušenost i vy. A jak je to tedy s tou skořicí?

Více »

Tři, dva, jedna…

Tři, dva, jedna…

Už jenom několik dní nás dělí od chvíle, kdy se v našich domácnostech rozzáří první svíčka na adventním věnci či jiné adventní vazbě. Ano, přivítáme první adventní neděli, tzv. železnou, která má související význam v tradičních barvách nebo osobně pojatých.

Více »

 
Sladkost života

Sladkost života

Tato otázka padla v jedné pohádce. Myslím, že se jmenovala O chytré Horákyni. Její otec byl ve vádě se svým sousedem a spravedlivě je měl rozsoudit král. A tak se začal odvíjet příběh, který skončil velkou svatbou.

Více »

 
Pro nebo proti?

Pro nebo proti?

Bylina, která je předmětem kontroverzních názorů. Bylina, která je zařazena mezi návykové drogy a o níž se hovoří v superlativech ve vztahu ke zdraví.

Více »

 
Čas na kávu

Čas na kávu

Existuje mnoho způsobů, kterými se může předpovídat budoucnost. Karty, runy, čajové lístky, kosti, můžeme číst z ruky, vykládalo se ze zvířecích vnitřností. Za pozornost stojí i káva. Tedy tzv. lógr, který zbude na dně šálku, když kávu vypijeme.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:853

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:301

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama Soucitný Věštec

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuzavre...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:890

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min