Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Dubnové zdraví

Játra jsou přetěžována v současné době především stresem, léky, nesprávným stravováním a také alkoholem. Ale nemůžeme vynechat ani emoce. Na jejich úrovni jsou spojena se vztekem a agresivitou vůbec.

 

Mnozí lidé mají dost zažito, že právě v jarních měsících je vhodné udělat něco pro své zdraví právě v souvislosti s játry. Játrům je vyhrazen právě duben. Návrat celostního pohledu na zdravotní stav člověka přináší další možnosti cesty ke zdraví a tak můžeme působit na své orgány (které se mimochodem i vzájemně ovlivňují) preventivně nebo i léčebně.

Zjištěním souvislostí s ostatními „součástkami“ našeho těla a vůbec vzetí na vědomí faktu, že játra mají vliv na kvalitu a zdraví veškerých vazů v těle a nervové soustavy, uvědomíme si neskutečnou sílu tohoto orgánu. A velmi zajímavou informací pro ty, kteří ji neznají, je, že játra a slezina jsou jedinými orgány, které mají svou vlastní energii. A tu pak umí rozvádět po celém těle.

stres

Existuje mnoho různých možností, jak játra vyčistit a podpořit jejich činnost. Samozřejmě každý podle zdravotních možností, podle způsobu života a případné lékařské diagnostiky. Rozhodně je třeba vzít na vědomí emocionální reakce, konzumaci léků, kvalitu potravin a vůbec složení stravy a také životní styl. Játra nesnášejí stres a potlačování hněvu. Těmto „praktikám“ jsme však učení od malička. Pamatujete? „Neřvi“, „nevztekej se“… apod.

K játrům přináleží i některé další orgány a části lidského těla. Na nich se může projevit právě zatížení jater a tím nás varovat, že něco neděláme pro své zdraví dobře. Nejčastěji to „odnese“ žlučník. Mnoho lidí má nepříjemné zkušenosti ať již se zánětem, kameny nebo záchvaty a západní medicína zasahuje bohužel pouze za pomoci skalpelu. Další projevy se mohou ukázat na kůži v podobě různých pih, znamének výrůstků nebo také alergie. A alergie na různé podněty včetně potravin jsou snad nejrozšířenějším problémem.

Orgány játrům podřízené trpí v případě, že svá játra přetížíme. Patří k nim kromě žlučníku také nadledvinky, nervový systém, oči, mazové žlázy a nehtová lůžka a u mužů penis. Uvědomujme si, že nic nepřijde jen tak ze dne na den. Často svá játra vystavujeme zátěži měsíce a roky než se projeví jakýkoliv problém. A proto jim dopřejme péči, jakou si zaslouží a ony zachovejme si zdraví na dlouhá léta!

 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Kříž patří mezi nejznámější symboly na světě.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Než dojde na skalpel...

Než dojde na skalpel...

Existuje však nemoc, díky které si do nich nechávají lidé řezat. I lékař vás, možná alibisticky, upozorní, že se tento problém „velmi rád“ vrací a dochází k různým dalším průvodním jevům v pohyblivosti zápěstí.

Více »

Oběd z louky

Oběd z louky

Osvěžte svůj jídelníček lučními rostlinkami - lístky i květ zastudena do salátů, vařené i smažené. Jejich vůni,chuť i svěžest si zamilujete.

Více »

 
Tajemné stavby

Tajemné stavby

Vypravme se dnes za fenoménem, který můžeme najít napříč celou Evroopou. Vypravme se za tajemstvím menhirů. Nejsou to obyčejné kameny, ale kamenné sloupy. Kdo má jejich „stavbu“ na svědomí? Jaký mají význam? Legend kolem nich koluje, ale kde je pravda….

Více »

 
Zahrada plná harmonie a radosti

Zahrada plná harmonie a radosti

I malou zahrádku můžete proměnit v oázu radosti, štěstí a harmonie. Díky dodržování pravidel feng šuej vás může těšit celý rok.

Více »

 
Je v každém z nás

Je v každém z nás

Když se řekne šaman, máme tendenci si představit příslušníka indiánského kmene, který je dle svého postu oděn a ozdoben. Představujeme si oheň vydávající hustý dým, kolem něhož tento muž tančí. Obklopuje ho volná příroda, jejíž je celý kmen součástí.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Laura Věštec

Laura

Léčitelka, zdravotní diagnostička, čínská terapeutka, psychoterapeutka a psychoanalytička, kinezioložkaa regresní ter...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:405

0900 700 650 - 2 EUR/min