Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Změň to!

Současná doba člověka žene do dalších aktivit vzhledem ke stále rostoucí potřebě finančních prostředků, plnění tužeb, užívání stále dokonalejších výdobytků vědy a techniky. A on se nechá hnát.

 

„Já to tak prostě mám, já to tak potřebuju…“… stála věta v e-mailu. Proč to ta žena napsala? Řeší situaci, kterou by ráda změnila a zároveň zdůvodňuje, že má nabitý diář na skoro dva měsíce dopředu. Prý se někdy potom ozve. Zamýšlím se nad tím, proč mají lidé potřebu komukoliv vysvětlovat, že to takhle potřebují. Všichni si v určitém momentu uvědomí, že to někdy sami dělali. Dá to velkou práci se to odnaučit. Nakonec zjistíte, dovolíte-li si to, že vlastně nemusíme vůbec nic. Můžeme dělat jen to, co sami chceme a už vůbec se nemusíme nikomu zdůvodňovat, proč něco nějak děláme.

relax

Proč se lidé neustále vystavují tlaku k jakékoliv činnosti? Totiž v momentě, kdy můžete jen tak sedět a nic nedělat, popřemýšlet nad „nesmrtelností chrousta“ a vypnout svou mysl, zjistíte, že se odněkud vynořil neklid a nervozita. Ale kde se vzaly? Z čeho pramení? Přijde náhlé uvědomění, že přicházejí myšlenky na sebe sama. A okamžitě přijde jiná myšlenka.  Že vlastně na sebe myslet a o sobě přemýšlet vůbec nechceme. Buďto máme pocit, že je to zbytečné nebo je nám to nepříjemné. A to bývá ve většině případů. Vrací se nám vzpomínky, které jsou velmi často negativní, myslíme na problematické situace současného života, hlodají pochybnosti, vzpomínky, které vyvolávají negativní emoce atd. A nejlepší způsob, abychom nemysleli, je zaměstnat se. Tudíž jakákoliv aktivita.

A nyní si představte, že je tu řešení! Nemusíte se vracet k tomu, že dnes již spolehlivě víme, že myšlenkami můžeme ovlivnit své životy. Je zřejmé, že negativními myšlenkami vytvoříme život plný nepříjemností, problémů a konfliktů. Většina technik osobního rozvoje, které vycházejí z osobních zkušeností jejich autorů, hovoří o tom, že veškeré vnímání vlastní osoby jsou utopeny v nekonečných aktivitách. Pro samé aktivity zapomínáme vnímat, cítit, abychom necítili ty emoce, které nás mohou přivést k odpovědím, které hledáme. Buďme tady a teď a vnímejme sami sebe, hledejme odpovědi na otázky, které v sobě máme a žijme své životy!

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Isabela

Mám dar vidět věci a předvídat varování, se kterým mohu pomoci vám, i vašim mazlíčkům. Pomohu vám s ře... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 703

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min