Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Na cestu!

To je zlomek z množství otázek, které si prý položí duše mezi sebou, když se chystají přijít na svět v podobě lidských miminek. A stejné otázky si pak klademe i v životě na Zemi. Pochybujete o tom, že jste si vybrali život na tomto světě vědomě? Nevěříte, že je vše připraveno a vy vstupujete do života takového, který vás má něco naučit? Kdo ví? Asi nikdo z nás si nemůže „sáhnout“ a tak tomu těžko uvěříme. A co trochu jiný úhel pohledu?

 

Říká se, že když člověk opustí tento svět, vrací se domů. Možná to tak je. Možná se ohlédne a vyhodnocuje, zda mu byl život přínosem, co se naučil, zda prošel všemi zkouškami, kterými měl a obstál v nich. Zda se některé situace z minulých životů opakovaly, proběhla setkání s lidmi z týchž životů či už většinu svých úkolů nezvládli. Kdo ví?   

duchovní cesta

Nová miminka přichází na svět, aby ho obohatila. Obohatila? Ano, protože každý člověk, který přijde na svět, má před sebou osudový úkol. Má splnit úkol, který si předsevzal před příchodem na svět.  Má splnit nějaké poslání. Má být jakýmsi způsobem prospěšný pro lidstvo, pro svět, pro druhé. Ale také si přichází splnit přání, které chce na tomto světě prožít. Duše se prý vrací na svět také proto, aby rostla a rozvíjela se. V lidské podobě. Aby se člověk učil „správnému“ životu. Záměrem duše může být i opakování. Ať již jsou to pozitivní prožitky, pak je to příjemné, ale někdy se opakují i ty nehezké. A to proto, aby se je člověk naučil zpracovat. Přijít na kloub tomu, proč se mu tyto věci dějí. Tato traumata mohou mít léčivý účinek. Další dva úkoly jsou jako misky vah. Současný život může kompenzovat ten předchozí a odplata má za úkol nám vrátit naši energii. A pokud jde o službu, zřejmě nějakým způsobem funguje v každém životě a pro každého. I ten největší lump někdy někomu pomohl.

Život na Zemi nám to příliš neusnadňuje. Je tu mnoho faktorů, které nás odvádí od práce na sobě samém a poselstvích, která nás provázejí. Určitě významnou roli hrají lákadla materiálního světa. Chceme vlastnit, užívat si, ale je třeba vědět, že si je vymysleli lidé sami. 

No jo, ale jak se tedy dovědět, jaké poslání tu má člověk splnit? Když „sejdeme“ z té naší naplánované cesty, tak on ten „osud“ udělá všechno tak, aby nás „kopl“ zpět. A jak že to udělá? To tak přijde nemoc, úraz, nějaké komplikace na pracovní, finanční, partnerské či rodinné úrovni. A pak už to jede. A co s tím? Všechna upozornění, která přijdou, nás vedou jenom jednou cestou. A to je návrat k sobě samému. Mohli bychom říci, že do vlastního nitra. Ať máme jakoukoliv otázku, odpověď najdeme vždy uvnitř sebe. Víme totiž všechno, jen si dovolit ty odpovědi najít. Že to neumíte? Ale ano, umíte… a je mnoho možností, kterak se k informacím dostat.

Lidské emoce můžeme nazvat tobogánem. Dokáží nás dovést až k prvopočáteční situaci, která nás naučila jít proti sobě. Je totiž velmi důležité, abychom byli sami sebou, byli „tady a teď“.  Někdy se stane, že potkáme někoho, kdo nám v tom pomůže, aniž by to tušil. Nebo naopak pomáhá cíleně. Vše záleží na tom, jak si to ta naše dušička naplánovala. I když je třeba používat mozek, jehož inteligence nás staví na nejvyšší příčku žebříčku existence na Zemi, není radno podceňovat city. Naše srdce velmi často a velmi dobře ví, co je správné, ale my se poddáme mozku. 

A pamatujte! I vy jste byli někdy miminkem, které přišlo na Zemi s veškerým věděním, které existuje. Hledejte v sobě ten zdroj, který vám může vše objasnit, vysvětlit a dovolte mu se otevřít skrze vaše srdce, emoce, přítomný okamžik, intuici. Není potřeba vše vědět vědomě a pochopit rozumem.     

 
Nejčtenější články
Mayské proroctví  v polovině naplnění

Mayské proroctví v polovině naplnění

Podle mayského kalendáře bude letošní rok mezníkem v životě lidstva.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Jako ... slunečnice

Jako ... slunečnice

Ano, dnes se stala námětem pro můj příspěvek pro vás. V letošním roce jsem si ji poprvé vysela na zahradě a vyrostly mi ze semínek nádherné exempláře, které mi dělají radost kdykoliv je vidím.

Více »

Lesní poklad

Lesní poklad

Lesní poklad, který mám nadevše ráda, je ovoce, které má téměř černou barvu a nalézáme jej v každém českém lese, ale také v mnoha českých zahradách. Jmenuje se ostružina. Podívejme se, jak široké uplatnění má.

Více »

 
Vždy a všude

Vždy a všude

Tančíte rádi? Víte, že je to přirozený lidský pohyb. A tímto tedy je myšlen tanec v různém pojetí. Pokud bychom hledali dobu vzniku souborů pohybu, kterým dnes říkáme tanec, museli bychom se vrátit do velmi hluboké minulosti.

Více »

 
Čarování

Čarování

Myšlenka je mocná čarodějka. Kouzlíme a čarujeme s ní každý den. Je to základní stavební prvek našich životů, který si vůbec neuvědomujeme. Myšlenka je vlastně matkou všech situací, které prožíváme.

Více »

 
Bohatství v lahvi

Bohatství v lahvi

Máme tady čas vinobraní a bohatství ukryté ve vinných hroznech se za krátký čas přemístí do sudů a lhaví. Víno se hodí nejen při úpravě, ale po skvělém obědě či večeři si můžeme dopřát a vychutnat lahvinku dobrého vína.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min