Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Mnohé v jednom

Možná už jste uhodli… Meditace bývá součástí jógových cvičení, které pomáhá soustředit se na cvičení a dýchání. Je velkým pomocníkem při odpočinku a likvidaci stresu. A to především proto, že tento stav je stavem změněného vědomí, tudíž stav bez myšlenek.

 

Když se člověk oprostí od myšlenek, znamená to, že jenom je. Existuje. Pokud se vám podaří se dostat do tohoto stavu, postupně zjišťujete, že se dostáváte někam, kde jste možná nikdy nebyli. Nebo si najednou uvědomíte, že prožíváte dejavu nebo jste se vrátili někam, kde jste někdy byli, ale nejste si jistí. Je to jen mlhavá vzpomínka. A přesně takové to vymytí „mozku“ jsem zjistila, že potřebuji. Našla jsem si na youtube takovou, která se mi líbila a byla řízená a provedla jsem. Nebylo to snadné. Hlava jela v naštvaném módu, tělo se třáslo vzteky. Ale slova byla konejšivá a vybízela k soustředění se na dech, vlastní tělo, svůj střed.

meditace

Pokud zrovna nemusíte řešit takto vyhrocenou situaci a sáhnete po meditaci „jenom tak“, najednou máte pocit, že odcházíte ze svého těla a přenášíte se někam, kde se odehrává jakýsi příběh, jehož jste buď pozorovatelé nebo se ho nějakým způsobem účastníte. A možná vidíte, že se odehrává situace, kterou vlastně řešíte v reálu. V reálném životě si s ní nevíte rady a ve vašem snovém příběhu vás řešení automaticky napadne nebo se rázem objevuje někdo, jehož pomoc je vyloženě nutná. A světe, div se! Problém jako mávnutím čarovného proutku zmizel.

Jindy, když se vydáváte do říše Morfeovy a rozhodnete se pro krátkou meditaci na spaní, přivedete do ní některou z možných technik a sledujte, co se bude dít. Přichází… jeden nebo zástup lidí. Zpočátku vůbec netušíte, co se děje, co od vás chtějí nebo zda vůbec něco chtějí. A najednou si s nimi povídáte. Buď s jedním nebo s několika, nebo postupně budou přicházet a hovořit s vámi na různá témata. Některé možná znáte, jiné vidíte poprvé a někteří již třeba z vašeho života odešli. Témata mohou být různá: současnost, minulost, odpuštění, nápady, rady… Co to bylo za lidi? Znáte je? Setkali jste se někdy? 

Jste unaveni. Máte silnou potřebu meditace, protože již víte, že tato cesta je tou nejrychlejší a nejúčinnější. Vaše síly mohou být obnoveny během 15 až 20 minut. Zklidníte své tělo, dech, myšlenky necháváte proudit bez povšimnutí. Ocitáte se ve svém vlastním těle. Vidíte zřetelně vlastní tělesné orgány. Přenášíte se tam, kam vás vaše duše nese a kde je třeba tělu pomoci. Zjistit, co mu chybí a proč. Nebo se objeví některá z vašich vnitřních bytostí. I takové bytosti mohou mít problém. Možná některé téma, které nemáte zpracované. Co když potřebuje pomoci vaše vnitřní malé dítě nebo vnitřní žena či muž vám chtějí říci, kde je tzv. tlačí bota?

A já už dnes vím, že meditace poskytuje mnohé v jednom. Využívám tyto možnosti, když to jenom jde, i když má hlava mi to občas nedovolí. Ale to se všechno vždy časem poddá. A že to neumíte? Věřte, že ano… umíte koukat „do blba“? Ano? Tak umíte meditovat!!!

 
 
Nejčtenější články
Runy

Runy

Pořiďte si do nového roku runu jako talisman, která Vás bude chránit, povede Vás anebo Vám bude připomínat cíl Vaší cesty.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Tarot plný informací

Tarot plný informací

Vznik tarotu není přesně historicky podchycen, ale má se obecně za to, že vznikl ve starém Egyptě. Tato verze byla přijata přes to, že tarot obsahuje širokou škálu symbolů, z nichž některé pocházejí i z Asie. Skládá se z velké a malé arkány, přičemž každá z nich má svůj důvod vzniku a za pozornost stojí i samotné slovo TAROT se svými významy – kolo, zákon.

Více »

Rostou, nerostou …

Rostou, nerostou …

A je to tady! Nastává sezóna, která každý rok plní sociální sítě fotografiemi těch nejlepších lesních úlovků. Hřiby, podhřiby, masáky a jiné druhy, které jejich sběrači bezpečně poznají.

Více »

 
Hluboká tajemství

Hluboká tajemství

Každý z nás má hluboce ukrytá tajemství. Většinou jsou ukryta v paměťových trezorech, od kterých jsme zřejmě zahodili klíče. Pokud je však najdeme, odemkneme a zpracujeme, můžeme dojít duševního klidu.

Více »

 
Jste v očekávání?

Jste v očekávání?

S příchodem na svět dostane každý človíček jméno. Jak důležité je pro člověka světské jméno? Může mít vliv na jeho život?

Více »

 
Důležité!

Důležité!

Zamysleli jste se někdy nad otázkou zodpovědnosti, odpovědnosti? Býváme tímto tématem masírováni od dětství, avšak bohužel rámci morálky. Za něco, za někoho. Ale co zodpovědnost sám za sebe a k sobě?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:851

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka Soucitný Věštec

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, vidím auru...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

ZaneprázdněnProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min