Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Jste v očekávání?

Po dlouhá desetiletí jsou jména statisticky sledována a každé z nich má své favority. Písnička Holky z naší školky v podání Stanislava Hložka a Petra Kotvalda krásně dokreslují změny, v tomto případě dívčích jmen.

 

Každý den v roce, až na výjimky, má své místo nějaké jméno. V kalendáři Krásné paní jsou dokonce ta jména v jednom dni i čtyři. V tomto kalendáři jsou uváděna jména nejen současná, převzatá ze zahraničí, ale najdete tam jména i velmi stará, která dostávaly děti možná už ve středověku. I jmenné kalendáře procházely mnoha změnami. 

jméno

V českých zemích jsou určitá jména velmi tradiční. Můžeme si připomenout jméno Jan, Václav, Anna, Marie, Michal, Tomáš, Magdaléna, Lukáš, Petr, Pavel – tato jsou navíc spojena s Biblí. Pak jsou tu jména, která si dáme do spojitosti s českými pověstmi – Šárka, Přemysl, Libuše a také se jmény českých vládců a příslušníků jejich rodin – Karel, Vladislav, Ludmila, Anežka, Rudolf atd. Neměli bychom zapomenout ani na dvě jména spojena s vůbec prvními stvořenými Bohem lidskými bytostmi – Adam a Eva. Obě jména jsou velmi oblíbená.

Určitě je přáním každého rodiče je, aby jeho děťátko mělo šťastný život a bylo zdrávo, spokojeno. Je tu možnost si nechat udělat astrologický horoskop, který co nejpřesněji odhalí vlohy a předpoklady pro určité schopnosti a dovednosti. Přesto je na každém jedinci, jak se ke svému životu postaví. Výklady karet, numerologie, různé horoskopy a další metody dnes dostupné nám pomohou odhalit možnou cestu naší ratolesti. Ale jestlipak se někdo zajímá, jaké jméno svému dítěti „přidělí“? Jaký vliv bude mít na novorozeného jedince? Budete se divit, ale naše jména nás ovlivňují od narození do konce života. 

Očekáváte-li příchod vašeho potomka, možná by vás zajímalo, které jméno by pro něj bylo nejvhodnější vzhledem k měsíci a roku jeho narození. Obraťte se tedy na odborníky a odbornice ve svém oboru – numerologie nebo astrologie a poraďte se, zda vámi vybrané jméno je pro miminko vhodné. Přeji všem dětem, které přijdou na svět, aby dostaly taková jména, která je budou podporovat na jejich životní cestě.

 
Nejčtenější články
Třetí oko

Třetí oko

Třetí oko se nachází uprostřed čela, mezi obočím a napájí se na něho šestá čakra.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Symbol

Symbol

Vracím se k tématu, které je ještě stále aktuální a možná tou inspirací pro jiné bude dnes. Používáte výraz „rozklíčovat“? Takže… máte ke všemu klíč?

Více »

Nezkusíš, nevíš

Nezkusíš, nevíš

Když nezkusíš, tak nezjistíš, nevíš. Co vyzkoušet chromoterapii? Víme, že rychlost světla se dá měřit. A dá se také změřit rychlost barev. Tedy spíše rychlost vibrací.

Více »

 
Když přijdou

Když přijdou

Ráno vstaneš, uděláš rodině snídani, vypravíš děti do školky, školy, jdeš do práce. Osm a půl hodiny strávíš na místě, které ti poskytne měsíční mzdu, vyzvedneš děti, nákupy, napsat s dětmi úkoly, manžel, připravit večeři, svačiny na druhý den, uložit děti, televize, spát.

Více »

 
Já vím

Já vím

Když vidíme malé dítě, jak je k neutahání po celodenním akčním výkonu, vůbec nám nepřijde na mysl, že je to tak velmi důležité. Pohyb je totiž nedílnou a velmi důležitou součástí lidského života, která je s přibývajícím věkem velmi podceňována.

Více »

 
Buďte na pozoru

Buďte na pozoru

„Vyvolávání duchů“ je obrovským lákadlem. Mnozí si ji vyzkoušeli a mají různé zkušenosti. Možná je dosud součástí večerů na táborech či různých pobytech a jiných sešlostí. Přichází podzim a takové ty dlouhé večery, kdy občas někoho napadne vyvolávat duchy.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:301

0900 700 650 - 2 EUR/min

Sandra Kyvadlo Věštec

Sandra

Chcete spokojeně žít a užívat si? NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT ? ZARUČENĚ VÁM PORÁDIM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!JSEM TOHO ZÁŘNÝM...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:346

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia Inspirující Věštec

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Původním ...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:448

0900 700 650 - 2 EUR/min