Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Hluboká tajemství

V určitých cyklech postavení planet otevírá témata, která jsou pro nás těžká, nepříjemná a my je zasouváme někam, kde bychom chtěli, aby se ztratila. Vězte, že konfrontace s nimi přichází vždy v pravý čas. Tehdy, kdy jsme připraveni a jsme schopni je vyřešit.

 

Využíváme kineziologii, hypnózu, různé meditace, léčení „minulými životy“ a jiné metody, které člověka umí dovést „někam“. Někam, kde jsou ukryta všechna tajemství, která by mohla pomoci odhalit důvody nemocí, životních problémů, opakujících se nevhodných vztahů nejen partnerských, ale i přátelských, mohou ovlivnit i změny na cestě pracovní kariéry nebo dokonce naprostou změnu oboru. Člověk je dosud nádoba neprobádaná přes to, že různí experti a vědci neustále něco objevují, potvrzují a mnozí z jiných odborníků si myslí, že o člověku a lidské psychice vědí vše.   

hypnóza

Představte si, že člověk má v sobě místo, kde má uložena taková tajemství, která si nedokáže vybavit. Nedokáže si na ně prostě vzpomenout. Jsou v nás uloženy jinak a lze se na ně podívat jen těmi metodami, které k nim člověka dovedou. Není snadné se podívat na taková „místa“, kde to neznáme. Člověk se obecně a od dob, co je lidstvo lidstvem na tomto světě, bojí toho, co nezná. A je to pochopitelné. Neví, co může čekat. A také ne vždy je jednoduché do těch „míst“ člověka provázet. Avšak jak se říká, že když se chce, tak jde všechno. Navíc jde vlastně i o to, že když se zaobíráme děním kolem sebe, případně někým druhým, je to pohodlnější. Důvodem je vlastně to, že jedinec pak nemusí nazírat do sebe a pátrat, hledat a případně změnit něco, co není funkční a jít do něčeho nového. Do něčeho, co nezná. Vystoupit ze zóny pohodlí. A právě zde, v tomto bodě jde o toto: „…To chce pořádnou touhu i kuráž, jinak co by tam v té 13. komnatě kdo hledal? Zábava, prachy ani žádný radovánky tam nejsou.“

Lidé v těchto svých tajných místech nalézají vše, co jim brání jít vpřed. Vše, co je bolí, co je trápí. Často tam nalézají důvody sporů v rodině, či nemoci, která je trápí a hovoří se o ní jako o dědičné. Najít například své vlohy a talenty, hledat cestu k hojnosti a spokojenosti. Vyléčit si strachy a fóbie. Ale je třeba opravdu najít v sobě touhu a především odvahu něco ve svém životě změnit a také otevřít dveře, které bychom nejraději nechali zamčené. 

Možná právě podzim bude časem, kdy se rozhodnete své tajné místo najít, odhalit hluboko ukrytá tajemství a zpracovat je ku sému prospěchu.

 
Nejčtenější články
Třetí oko

Třetí oko

Třetí oko se nachází uprostřed čela, mezi obočím a napájí se na něho šestá čakra.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Symbol

Symbol

Vracím se k tématu, které je ještě stále aktuální a možná tou inspirací pro jiné bude dnes. Používáte výraz „rozklíčovat“? Takže… máte ke všemu klíč?

Více »

Nezkusíš, nevíš

Nezkusíš, nevíš

Když nezkusíš, tak nezjistíš, nevíš. Co vyzkoušet chromoterapii? Víme, že rychlost světla se dá měřit. A dá se také změřit rychlost barev. Tedy spíše rychlost vibrací.

Více »

 
Když přijdou

Když přijdou

Ráno vstaneš, uděláš rodině snídani, vypravíš děti do školky, školy, jdeš do práce. Osm a půl hodiny strávíš na místě, které ti poskytne měsíční mzdu, vyzvedneš děti, nákupy, napsat s dětmi úkoly, manžel, připravit večeři, svačiny na druhý den, uložit děti, televize, spát.

Více »

 
Já vím

Já vím

Když vidíme malé dítě, jak je k neutahání po celodenním akčním výkonu, vůbec nám nepřijde na mysl, že je to tak velmi důležité. Pohyb je totiž nedílnou a velmi důležitou součástí lidského života, která je s přibývajícím věkem velmi podceňována.

Více »

 
Buďte na pozoru

Buďte na pozoru

„Vyvolávání duchů“ je obrovským lákadlem. Mnozí si ji vyzkoušeli a mají různé zkušenosti. Možná je dosud součástí večerů na táborech či různých pobytech a jiných sešlostí. Přichází podzim a takové ty dlouhé večery, kdy občas někoho napadne vyvolávat duchy.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:301

0900 700 650 - 2 EUR/min

Sandra Kyvadlo Věštec

Sandra

Chcete spokojeně žít a užívat si? NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT ? ZARUČENĚ VÁM PORÁDIM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!JSEM TOHO ZÁŘNÝM...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:346

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia Inspirující Věštec

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Původním ...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:448

0900 700 650 - 2 EUR/min