Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Výlet

Ten hrádek, postavený dávno před druhou světovou válkou ve stylu středověké zříceniny kdysi mocným rodem Lichteinsteinů na břehu řeky Dyje, po pětačtyřicátém roku začal chátrat, až z něj zůstala skutečná ruina. Ale po schválení nápadu jednoho úředníka na okrese se na hrádku objevily stánky s obřestvením i suvenýry a návštěvníci si libovali, stejně jako okresní kasa.

 

,,Poslyš, Pavlíno, už jsi slyšela, jak je ten Janohrad opravený? Prý tam jezdí i zahraniční návštěvníci zhlédnout tu nádheru,“ spustí jednoho letního ospoledne na lavičce sousedka Tonička, jejíž manžel před čtyřmi roky nezvládnul prudkou zatáčku kdesi v Krkonoších.

,,No a proč nám to říkáš, Toničko? Snad se tam taky nechceš vypravit. Vždyť poslední roky vede tvoje cesta jedině do zaměstnání a potom ke krchovu,“ zeptá se moje žena.

,,Teď jsi, Pavlínko, na správné stopě. Přece víš, že mojí oblíbenou četbou jsou historické romány. My jsme je s mým nebožtíkem manželem četli i v ložnici na posteli a potom, při milování, jsme si představovali, jak asi probíhala soulož mezi těmi rytíři a jejich konkubínami, navléknutými do spouty natrčených sukní a navoněných vším možným. Ovšem pořádná sprcha pro ně byla tabu.“

výlet

,,Hele, ty nemravo, právě jsme se s Toničkou dohodly, že zítra po poledni podnikneme společný výlet k tomu opravenému hrádku. Přece by bylo hanbou, aby se tam producírovali jen turisté ze západu,“ probudí se v mé manželce vlastenectví. ,,Tak běž do sklepa zkontrolovat bicykly. Těch osm kilásků zvládneme za třičtvrtě hodiny. Tuhle Tonička aspoň přijde na jiné myšlenky, které se nebudou týkat jejího nebožtíka manžela.“

Ovšem příští den okolo jedné hodiny po poledni je manželka na umření se žlučníkem.

,,To zavinil příliš tučný bůček,“ naříká. Pak si vezme nějaké léky, svalí se na postel a vyjekne: ,,Ferdo, jeď s tou černou vdovičkou sám. Já opravdu nemůžu. Třeba už čeká pod oknem.“ V tom má pravdu, jak záhy pohledem na ulici zjistím, avšak nic černého na sobě Tonka nemá. Naopak si napresovala hezký zadek do kraťasů pískové barvy a dudy má v bleděmodrém tričku. Zkrátka je na svoje roky pořád kočka.

,,Toničko, je tu malá změna programu. Pavlínka je momentálně k výletu naprosto nezpůsobilá. Ale nemá nic proti tomu, abychom jeli spolu, ať nemáme zkažený víkend všichni tři,“ navrhnu jí a ona okamžitě souhlasí. Nasedneme na bicykly, šlápneme do pedálů a za okamžik nás úzká silnička zavede do lužního lesa pod obrovité koruny staletých dubů a jasanů. Ovšem mne víc zajímá prdýlka zachovalé paničky, která jede dva metry přede mnou. V tu chvíli opět začne naplno pracovat  na plné otáčky moje obrazotvornost a násada v kalhotech mi nabere na délce i objemu. Vždyď jsem nic s jinou ženskou, než je moje manželka, neměl nejmíň šest roků. Trochu zrychlím, a když jsem zleva na její úrovni, pohladím jí pravou dlaní po vyšpulené půlce. Napřed sebou cukne a pak zaúpí:

,,Ferdo, co kdyby nás někdo viděl? Ale já mám nápad. Zabočme na támhletu stezičku,“ ukáže hlavou asi dvacet metrů dopředu a sama jde příkladem. Ovšem my cestu na nejmíň půl hodiny přerušíme. Na malém paloučku se nejdřív líbáme, potom se milujeme. A potom krásně unavení, chvilku beze slova odpočíváme. A když se zeptala na další výlet, bez reptání jsem souhlasil.

Další zajímavé informace naleznete taky na naši Facebook stránke!

 
Nejčtenější články
Runy

Runy

Pořiďte si do nového roku runu jako talisman, která Vás bude chránit, povede Vás anebo Vám bude připomínat cíl Vaší cesty.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Zlato a elixír života

Zlato a elixír života

Jejich úkolem bylo „z něčeho“ buď vyrobit zlato nebo elixír života pro císaře pána, který chtěl zůstat mlád a být bohatý. A dokud se alchymisté činili, měli zaručený určitý životní standard.

Více »

Milující raci

Milující raci

Své nejbližší miluje nade vše, pečuje o rodinný krb, obětuje se, citlivě naslouchá a láskyplně a zodpovědně vychovává děti. Znamení raka ovládá letní měsíc červenec.

Více »

 
Koruna krásy

Koruna krásy

Lidské vlasy jsou v podstatě totéž jaké srst na tělech zvířat. A u lidí rozlišujeme vlasy a chlupy. Ale obojí má stejný základ. Rozdělení evidentně získaly podle místa výskytu. Vlasy tedy nazýváme chlupy na lidských hlavách.

Více »

 
Letní „ovohuč“

Letní „ovohuč“

Laciný přesladký bolehlav - to nemusí být každý alkoholický nápoj z ovoce. S dávkou trpělivosti si doma připravte lehké lahodné ovocné víno.

Více »

 
Obejdete se bez něj?

Obejdete se bez něj?

Nastala jeho sezóna! Kvapem se blíží období, kdy bude nezbytnou součástí kuchyně. Ano, budeme nakládat, zavařovat, a to bez kopru nejde. Známe ho především díky omáčce a také jako součást např. nakládaných okurek.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min