Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Tam a zpátky

Znáte tu o tom, jak český chasník ukecal anglickou starou pannu, takže ho pustila do svého pokojíčku? Najel na ni správnou venkovskou školou, to jest pracoval v jejím osobním pokojíčku jako píst parní lokomotivy. Ona ho zarazí a povídá: Tak heleď, příteli, buď to tam, nebo zpátky. Ale takové tam a zpátky, to mě šíleně znervózňuje...

 

Tak o tom tenhle příběh není, s anegdotou nemá společnou ani lokomotivu, protože parní mašinky jezdí už jen zřídka.

Byl první den divadelních prázdnin, vlastně ještě noc. Nastoupil jsem do rychlíku, který odjíždí ve 3.47 hod. V Praze je od něj dobrý spoj na Moravu. Přesněji k výtvarníkovi, který mě láká, že namaluje můj portrét. Jak maluje obrazy, to nevím. Zato má svou viničku a sklípek s výborným rulandským. A jak ho znám, k dispozici má určitě i slušný harém přítulných žen a dívek.

Opřel jsem se v rohu prázdného kupé s tím, že si zdřímnu. Najednou to kupé vrazila žena. Rozsvítila a já jsem si v duchu řekl: A jéje! Ona to vyslovila nahlas a s vykřičníkem:

vlak

,,A jéje!“ Nebyla to jen žena, ale mladá dáma. Pavlína, sólistka naší opery. Jedna z těch, co se učí zpívat a pak z toho nic nebývá, protože musí reprezentovat svého podnikatelského manžela. Pavlína mu chtěla dokázat, že dovede reprezentovat i samu sebe. Udělala konkurz do našeho divadla a její manžel si našel jinou reprezentační slečnu. Hlas měla Pavlína velký a zvučný, jenže...

Oťukávali jsme se, kdo kam míří. Ona měla dcerku u babičky a jela někam na Sázavu, kde měla její sestra s manželem dost frekventovaný kemp. Když bude třeba, tak jim pomůže.

,,Což znamená, že budete pomáhat furt a nic za to,“ povídám.

,,Proč mi vykáte, pane režisére,“ odbočila. ,,Při práci na jevišti mi nevykáte.“

Nemohl jsem jí říct, že je to osvědčený psychologický přístup, pánům vykat, dámám tykat, tak se z nich dostane maximální herecký výkon. Až na jednu výjimku.

,,Teda na jevišti na mě řvete,“ pokračovala. ,,Pavlíno, netrč tam jak suchá vrba! Pavlíno, reaguj na to, co zpívá Holanďan!

,,Nojo,“ v rozpacích krčím rameny. ,,Tykej mi taky a je to.“

,,Fajn. Já se ti, Míšo, nelíbím? Ze začátku jsem měla dojem, že po mě jedeš a nebyla bych proti.“

,,Ale ano,“ přisvědčuju horlivě. ,,Musela to být přepěkná opička, ze který ses vyvinula do téhle podoby. Jenže...“

,,Jenže jsem na jevišti dřevo a ty si nechceš zadat.“

Nadzvihlo mě to.

,,Koukej, Pavlínko, ne že by v tobě herecký gajst nebyl. Jenže ty to divadlo nemáš ráda. Existuje vůbec něco, co máš ráda?“

,,Tak já vůbec nic nemám ráda?“ pokývala pěknou hlavou. Zapomněl jsem povědět, že je celá pěkná. Žádná chudinka. Řekli byste, že je důkladně stavěná. Vstala a zhasla. ,,Například mám ráda obec, kolem které teď pojedeme. Jmenuje se Líbadla. Vlak tam nestaví.“

To byla zatraceně provokativně hozená rukavice. Co bych byl za chlapa, kdybych ji nezvedl? S Pavlíniným pevným tělem v náručí jsem nejdřív okoušel rty hebkost její pleti, než jsem ochutnal její rty a navázal kontakt s jazykem. Líbadla byla dlouhá obec.

,,Teď pojedeme přes Mazlice,“ povídám. ,,Při nich lokomotivy už někdy staví.“

Levicí jsem ji tiskl k sobě, pravičkou vklouzl pod halenku a vysvobodil její holoubátka z příslušného textilu. Vešla se do dlaně a já jsem je hladil, až jejich zobáčky ztuhly.

Vlak se řítil nocí a my v temném kupé jsme studovali vzájemný místopis. Na řadu přišlo město Lízadla. Byla tam skvostná studánka s koberečkem hustého pažitu. Pak moje lokomotiva vjela plnou parou po dobře naolejovaných kolejích do tunelu, který ji žhavě obemknul.

,,Pozor, ať tam tu páru nevypustí,“ vyhradila si Pavlína. ,,Ať ji pustí až v Kouřimi.“

Bylo to milé, jen z obavy před příchodem průvodčí trochu uchvátané. Naštěstí přišla, až když svítalo a vlak přijížděl k Praze.

,,Tak co, mám něco ráda, nebo ne?“ prohnaně se usmála, už zase bezchybně upravená.

Autor, který napíše, jak to s někým poprvé je užasné, neví, o čem mluví. Těla si musí na sebe zvyknout, najít prstoklad, který dělá druhému dobře. Ve hře je rafinovanost poloh a pohybů, aby vrchol odezněl jako zemětřesení.

,,Dokázala jsi, že máš ráda seznamovací večírek,“ povídám.

Aby nepochopila. Na Masarykově nádraží jsme si koupili zpáteční jízdenky. Tyto divadelní prázdniny se mě můj kamarád výtvarník a její příbuzní, majitelé kempu, nedočkali...

Další zajímavé informace naleznete taky na naši Facebook stránke!

 
Nejčtenější články
Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Náš seriál pokračujeme charakteristikou Vah, Štíra a Střelce.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Víte, jak se jmenují?

Víte, jak se jmenují?

Velikonoce slavíme vždy první neděli po úplňku, který nastane po jarní rovnodennosti. Už víme, že Velikonoce jsou sice především svátkem církevním, který je spojen s osudovými dny Ježíše, ale mají i pohanské zvyklosti jsou jejich součástí.

Více »

Tradice Velikonoc napříč světem

Tradice Velikonoc napříč světem

Největší křesťanské svátky v roce i pohanské jarní tradice má každá země jiné, v mnoha zemích je spojuje symbol barevných vajíček i pomlázky.

Více »

 
Dubnové zdraví

Dubnové zdraví

Játra jsou orgán, který je nepostradatelný. Bez nich lidské tělo nefunguje. Játra jsou nejdůležitější „chemickou továrnou“ pro zpracování sacharidů, tuků a bílkovin, vyrábí žluč, hormony a má také úlohu „zásobovacího skladu“.

Více »

 
Pestare suo pesto

Pestare suo pesto

Utlučte své domácí Pesto alla genovese neboli zelenou bazalkovou omáčku stejně jako Italové z Janova.

Více »

 
Co doporučuje vaše znamení?

Co doporučuje vaše znamení?

Je tu jaro. Stále však platí rčení „duben, ještě tam budem“ (totiž za březnovými kamny). Ale co odpovíte, až se vás vaše vlastní tělo zeptá, co jste dělali, že máte problém se svléct do plavek?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min