Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Samota je dobrá, ale…

V některých životních situacích se ocitneme na nějakou dobu bez partnera, například po rozchodu nebo rozvodu.

 

Není dobrou volbou okamžitě navázat nový vztah. Je to čas na to, utříbit si myšlenky, zjistit, co jsme dělali špatně, jaký protějšek vůbec hledáme a co vlastně od života chceme.

samota

Někdy se ale stane, že se tento čas tak nějak sám od sebe prodlouží. A potom jsou z měsíců samoty roky. To už pro naše zdravé jádro tak dobré není, protože čím déle je člověk sám, tím si vytvoří vlastní návyky, které při nalezení nového partnera není ochotný měnit. A dokonce se stane, že už člověk díky své pohodlnosti ani nehledá. Je třeba si ale uvědomit, že na lásku není pozdě nikdy.

Z člověka, který je dlouho sám, se lehce stane „narcista“, který má rád jenom sebe. Být půl roku až rok bez partnera je normální, ale roky už ne. Je potřeba hledat, chodit do společnosti, nebát se nových kontaktů. A hlavně uzavřít definitivně svou minulost a nenamlouvat si, jak nám s tím bývalým nebo bývalou bylo přece jenom dobře. Kdyby to totiž tak bylo, žádný rozchod by se nekonal a měli bychom úplně jiné myšlenky, než zda hledat, či nehledat lásku.

 
 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Kříž patří mezi nejznámější symboly na světě.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Než dojde na skalpel...

Než dojde na skalpel...

Existuje však nemoc, díky které si do nich nechávají lidé řezat. I lékař vás, možná alibisticky, upozorní, že se tento problém „velmi rád“ vrací a dochází k různým dalším průvodním jevům v pohyblivosti zápěstí.

Více »

Oběd z louky

Oběd z louky

Osvěžte svůj jídelníček lučními rostlinkami - lístky i květ zastudena do salátů, vařené i smažené. Jejich vůni,chuť i svěžest si zamilujete.

Více »

 
Tajemné stavby

Tajemné stavby

Vypravme se dnes za fenoménem, který můžeme najít napříč celou Evroopou. Vypravme se za tajemstvím menhirů. Nejsou to obyčejné kameny, ale kamenné sloupy. Kdo má jejich „stavbu“ na svědomí? Jaký mají význam? Legend kolem nich koluje, ale kde je pravda….

Více »

 
Zahrada plná harmonie a radosti

Zahrada plná harmonie a radosti

I malou zahrádku můžete proměnit v oázu radosti, štěstí a harmonie. Díky dodržování pravidel feng šuej vás může těšit celý rok.

Více »

 
Je v každém z nás

Je v každém z nás

Když se řekne šaman, máme tendenci si představit příslušníka indiánského kmene, který je dle svého postu oděn a ozdoben. Představujeme si oheň vydávající hustý dým, kolem něhož tento muž tančí. Obklopuje ho volná příroda, jejíž je celý kmen součástí.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Laura Věštec

Laura

Léčitelka, zdravotní diagnostička, čínská terapeutka, psychoterapeutka a psychoanalytička, kinezioložkaa regresní ter...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:405

0900 700 650 - 2 EUR/min