Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Samota je dobrá, ale…

V některých životních situacích se ocitneme na nějakou dobu bez partnera, například po rozchodu nebo rozvodu.

 

Není dobrou volbou okamžitě navázat nový vztah. Je to čas na to, utříbit si myšlenky, zjistit, co jsme dělali špatně, jaký protějšek vůbec hledáme a co vlastně od života chceme.

samota

Někdy se ale stane, že se tento čas tak nějak sám od sebe prodlouží. A potom jsou z měsíců samoty roky. To už pro naše zdravé jádro tak dobré není, protože čím déle je člověk sám, tím si vytvoří vlastní návyky, které při nalezení nového partnera není ochotný měnit. A dokonce se stane, že už člověk díky své pohodlnosti ani nehledá. Je třeba si ale uvědomit, že na lásku není pozdě nikdy.

Z člověka, který je dlouho sám, se lehce stane „narcista“, který má rád jenom sebe. Být půl roku až rok bez partnera je normální, ale roky už ne. Je potřeba hledat, chodit do společnosti, nebát se nových kontaktů. A hlavně uzavřít definitivně svou minulost a nenamlouvat si, jak nám s tím bývalým nebo bývalou bylo přece jenom dobře. Kdyby to totiž tak bylo, žádný rozchod by se nekonal a měli bychom úplně jiné myšlenky, než zda hledat, či nehledat lásku.

 
 
Nejčtenější články
Jak na svědění kůže?

Jak na svědění kůže?

Kortikoidy jsou sice jedny, ale i tak si můžeme pomoci se svěděním kůže bez nich.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Jak si pomoci k rovnováze

Jak si pomoci k rovnováze

Všichni víme, že existují různé možnosti, kterými si člověk při různých obtížích může pomoci. Je jasné, což se osvědčilo, že nejlepší je chodit co nejvíce do přírody. Mimo vliv civilizačních výdobytků jako je hluk, smog, elektromagnetické záření apod. Ale pokud zrovna nemůžeme „vypadnout“, můžeme si pomoci něčím, co z té přírody pochází a má schopnosti nám pomoci.

Více »

Rostliny a energie

Rostliny a energie

Víte, že i rostliny mohou být energetickými upíry a jiné nám dokážou energii předat?

Více »

 
První bylinky pod sněhem

První bylinky pod sněhem

Na čerstvé bylinky nemusíte čekat. První najdete už pod posledním sněhem, na zahradě, na louce i v lese.

Více »

 
Už se chystáte?

Už se chystáte?

Vždy, když jsem se rozhlédla v létě o prázdninách u babičky po zahradě, myslela jsem si, že jsem v pohádce. Protože dům stál na kraji krásného města, aut ulicí jezdilo velmi málo, byl na zahradě nádherný klid. Slyšela jsem jenom, jak bzučí včelky a ševelí listí v mírném vánku.

Více »

 
Kostival lékařský

Kostival lékařský

Latinské jméno kostivalu, symphytum, je původem řecké a znamená spojovat, pojit, lepit. Kostival se používal už v dávné minulosti na urychlení hojení zlomenin a pohmožděnin. I v dnešní době se velmi dobře osvědčuje coby bylina podporující hojení poraněných šlach a vazů. Významně urychluje hojení pohmožděnin a krevních výronů.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min