Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Čaroděj je v každém z nás

Své šamany měly, mají a asi i do budoucna budou mít nějakým způsobem všechny světové kultury, národy, ale možná i obce, města. Je jedno, jak se jim říkalo nebo říká, jestli chodí v obleku nebo v nalezeném kabátě. Zda je to mladá vzdělaná žena či babička kamaráda vašeho dítěte, stařenka se šátkem na hlavě. Spojují je určité zájmy - dobro pro člověka, pro svět a především pro přírodu. Zdraví, spokojenost a láska.

 

Až půjdete okolo nějakého zrcadla, tak se před něj postavte a pořádně si prohlédněte tu osobu, která se v něm zrcadlí. Podívejte se, jak je vysoká, jaké je postavy, jaké má vlasy, uši, rty atd. A nakonec se jí podívejte do očí. To jsou oči šamana, čaroděje, milí přátelé. Každý má v sobě ukryté to kouzlo, tu moc a obrovskou sílu. 

Je to velká práce, protože takový šaman umí být tiše, dokáže nahlédnout do svého nejhlubšího nitra, rozlišuje, co je pro něj dobré a co ne. Hledá cesty ku prospěchu nejen svému, ale i ostatních. To, že rozmlouvá se svými předky a hledá u nich odpovědi na své otázky je také v pořádku. Už jste to někdy zkusili? Rozhodně to bývá velmi zajímavá zkušenost a člověka samého to může přivést k naprosto novému životu. Naučte se rozmlouvat se svým tělem a ptejte se ho, co potřebuje, aby bylo zdravé. Učte se znovu kouzelná slova jako je „prosím“, „děkuji“, „omlouvám se“, ale také „zasloužím si“ a „ne“.

šaman

Když si uvědomíme to, jak lidé neustále řeší životy druhých, vzájemně se pomlouvají, jak chce člověk člověka ovládat, a to i za pomoci nátlaku, výhrůžek a někdy i zbraně, tak je zřejmě něco jinak než by se předpokládalo. Ale takový je dnešní svět. Vždy člověk „ví ten nejlepší recept“ na život druhého nebo ho nějakým způsobem donutí něco udělat podle své vůle. Ale když dojde na jeho vlastní život, tak neví, co má dělat. Najednou se dostaví emoce, o kterých možná ani netušil, že zná. Člověk totiž vůči sobě neumí použít nátlak, výhrůžku nebo sám sobě pohrozit zbraní. Je to velmi zajímavá látka k přemýšlení, že?

Existuje mnoho metod, návodů, praktik, jak svůj život změnit. Jak najít to bohatství uvnitř sebe, které pomáhá žít tak kvalitní život, jaký si každý zaslouží. Najděte v sobě toho šamana, čaroděje, kouzelníka, který bude čarovat pro zlepšení vaší životní pouti, pro její kvalitní prožití v lásce a radosti. Věřte, že to není zas tak velká dřina, že byste ji nedokázali zdolat. Protože jakmile přijde rozhodnutí, spojí se všechny síly vesmíru, aby vám pomohly. Začněte třeba s úctou k životu, ctění hranic mezi vámi a těmi druhými, respektem. Když s ním začnete u sebe, snadno najdete způsob, jak ho projevit jiným. „Nedělej druhému to, co nechceš, aby dělali tobě.“  

 
Nejčtenější články
Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

12 hvězdných znamení (jinak znamení zvěrokruhu nebo znamení Zodiaka),

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Symboly

Symboly

Je tu však ještě něco jiného, co stojí za řeč. Máme zde i jiné symboly, které člověka provázejí. A pokud si jich všímá, mohou mu velmi usnadnit život.

Více »

Slib věrnosti na Svatého Josefa

Slib věrnosti na Svatého Josefa

Jaro vítají Josefové! Patron řemeslníků a rodin slaví 19. března. Od pradávna byl svátek Svatého Josefa považován za první jarní svátek.

Více »

 
Můžeme si pomoci

Můžeme si pomoci

Nadledvinky jsou párovým orgánem, který se nachází nad ledvinami, v podstatě k nim přiléhá. Je součástí každého organismu obratlovců a má v jejich životě poměrně velký význam. Jde o několik funkcí, bez kterých by byl život ohrožen.

Více »

 
Jak žít v karanténě

Jak žít v karanténě

Omezení nákupů, večírků, klábosení v kavárnách a konec bloumání po nákupních centrech. Kdyby nebyla důvodem nebezpečná nákaza, pro všechny je to celkem pozitivní výzva!

Více »

 
Dnes o to více...

Dnes o to více...

Většina lidí vnímá mezilidské vztahy jako neuspokojivé už delší čas. Momentální situace si možná postoj respektování vyžaduje více než kdykoliv jindy. Není v mém zájmu kohokoliv strašit, ale spíše inspirovat. Jelikož respekt nám může udělat obrovskou službu.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min