Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Runy

Runy jsou velmi spjaty s mýty, bohy, filozofií a rituály germánských kmenů. Jsou založeny na barvách, tvarech, obrázcích a číslech. Můžeme díky nim věštit budoucnost, můžou nám sloužit jako talismany, dále mohou být použity pro astrální projekce a pro uctívání bohů.

 
Význam run

Fehu
Runa Fehu má za živel oheň. Pokud byste ji používali jako amulet, tak by Vás ochraňovala, uzdravovala a pomáhala Vám v dokončování rozdělaných záležitost. Se samotnou runou se pojí význam dobytku, jakožto symbol bohatství a zdroj obživy. Symbolizuje také prosperitu a správný cíl naší cesty.

Uruz
Runa Uruz Vám jako amulet bude přinášet nové příležitosti, pomůže Vám s vytvořením a hodnot a bude ochraňovat Vaše zdraví.  Jejím živlem je země. Symbolizuje hodnoty, za kterými byste si měli stát a za které byste měli bojovat.

Runy

Thurisaz

Jako amulet Vás tato runa bude ochraňovat před zlými událostmi, které by se Vám v životě mohly přihodit. Jejím živlem je oheň. Tato runa vyjadřuje pevná a nelehká rozhodnutí.

Ansuz
Živlem runy Ansuz je vzduch. Jako amulet Vás bude navádět k upřímnosti, komunikaci a zbaví Vás strachu. Samotná runa je runou znalostí, úspěchů v životě a správným a rozumných rozhodnutí.

Radio
Jejím živlem je vzduch. Tato runa Vás bude ochraňovat při cestování z domova. Runa Radio symbolizuje cestu vstříc novým začátkům, říká nám, že je na čase „jedny dveře zavřít a nové otevřít“.

Kenaz
Jako živel má runa Kenaz oheň. Při použití jako amulet bude podporovat Vaši intuici a pomůže Vám vypořádat se s problémy.  Kenaz znamená pochodeň, takže tato runa symbolizuje plamen, který pohlcuje zlo a temnotu.

Gebo
Gebo má za živel vzduch. Jako talisman Vám obohatí život a nové zážitky a pomůže Vám najít i to, co sami nevíte, že hledáte. Symbolizuje velkorysost, prosperitu ve vztazích a splněná přání.

Wunjo
Tato runa má za živel vzduch. Bude Vám dělat oporu při komplikacích a překážkách v životě. Runa symbolizuje míru, opatrnost a blahobyt.
Použitá literatura- Esoteric Rune Magic
 
Nejčtenější články
Vymírání mořských panen

Vymírání mořských panen

Kdo jsou vlastně legendární mořské panny?

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Tady a teď

Tady a teď

Můj život se obrátil o 180 stupňů, ale jak se říká, nic se neděje jenom tak. To znamená, že v tuto chvíli se učím přijímat, co mi přináší a ukazuje. On se ten důvod ukáže v pravou chvíli.

Více »

Vodohospodářství

Vodohospodářství

Lidské tělo a voda. Zadržování vody v těle má své průvodní jevy, které lidem znepříjemňují život. Ať již jde o otoky v různých částech těla nebo o nedařící se pokusy o zbavení se kilogramů navíc. Jednomu by se nechtělo věřit, ale je to tak.

Více »

 
Vzhůru k nebesům!

Vzhůru k nebesům!

Možná opravdu lidé závidí ptákům od pradávna. A začali přemýšlet nad způsoby, jak by se jim mohlo podařit létat. Technický pokrok, lidský um a práce byly zúročeny a lidem se to podařilo. Díky převratným objevům si právě nyní připomínáme první let do vesmíru.

Více »

 
Věděli jste, že…?

Věděli jste, že…?

V minulém týdnu nastal měsíc duben. 1. dubna už tradičně nazývám aprílem. Nechali jste se vyvést? Já ano, dokonce několikrát! A totéž si můžeme zopakovat poslední den dubna.

Více »

 
Stres a znamení zvěrokruhu

Stres a znamení zvěrokruhu

Máme tu jaro, přesto mnozí z nás velmi nepříjemně prožívají současnou situací. Stres je bohužel všudypřítomný, ale máme tady radu, jak byste mohli využít takovou malou pomůcku.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min