Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Runy

Runy jsou velmi spjaty s mýty, bohy, filozofií a rituály germánských kmenů. Jsou založeny na barvách, tvarech, obrázcích a číslech. Můžeme díky nim věštit budoucnost, můžou nám sloužit jako talismany, dále mohou být použity pro astrální projekce a pro uctívání bohů.

 
Význam run

Fehu
Runa Fehu má za živel oheň. Pokud byste ji používali jako amulet, tak by Vás ochraňovala, uzdravovala a pomáhala Vám v dokončování rozdělaných záležitost. Se samotnou runou se pojí význam dobytku, jakožto symbol bohatství a zdroj obživy. Symbolizuje také prosperitu a správný cíl naší cesty.

Uruz
Runa Uruz Vám jako amulet bude přinášet nové příležitosti, pomůže Vám s vytvořením a hodnot a bude ochraňovat Vaše zdraví.  Jejím živlem je země. Symbolizuje hodnoty, za kterými byste si měli stát a za které byste měli bojovat.

Runy

Thurisaz

Jako amulet Vás tato runa bude ochraňovat před zlými událostmi, které by se Vám v životě mohly přihodit. Jejím živlem je oheň. Tato runa vyjadřuje pevná a nelehká rozhodnutí.

Ansuz
Živlem runy Ansuz je vzduch. Jako amulet Vás bude navádět k upřímnosti, komunikaci a zbaví Vás strachu. Samotná runa je runou znalostí, úspěchů v životě a správným a rozumných rozhodnutí.

Radio
Jejím živlem je vzduch. Tato runa Vás bude ochraňovat při cestování z domova. Runa Radio symbolizuje cestu vstříc novým začátkům, říká nám, že je na čase „jedny dveře zavřít a nové otevřít“.

Kenaz
Jako živel má runa Kenaz oheň. Při použití jako amulet bude podporovat Vaši intuici a pomůže Vám vypořádat se s problémy.  Kenaz znamená pochodeň, takže tato runa symbolizuje plamen, který pohlcuje zlo a temnotu.

Gebo
Gebo má za živel vzduch. Jako talisman Vám obohatí život a nové zážitky a pomůže Vám najít i to, co sami nevíte, že hledáte. Symbolizuje velkorysost, prosperitu ve vztazích a splněná přání.

Wunjo
Tato runa má za živel vzduch. Bude Vám dělat oporu při komplikacích a překážkách v životě. Runa symbolizuje míru, opatrnost a blahobyt.
Použitá literatura- Esoteric Rune Magic
 
Nejčtenější články
Jahody a maliny zvyšují sexuální výkonnost!

Jahody a maliny zvyšují sexuální výkonnost!

Pokud milujete jahody se šampaňským nebo horké maliny s vanilkovou zmrzlinou, máte v sexuální oblasti skoro vyhráno.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Scénář?

Scénář?

Někdy ve mně příběhy těchto filmů dokázaly vyvolat husí kůži a přitom i pocit, že možná nejsou daleko od reálné možnosti. Představa toho, že některý tento příběh by lidstvo na světě mohlo prožívat, se mi nelíbila.

Více »

Téma dne

Téma dne

Lidská buněčná paměť skrývá mnohá tajemství. Koučové, psychoterapeuti, vyznavači různých ezoterických směrů, ale i někteří lékaři hovoří o modelech a vzorech jednání, které máme v sobě zakořeněné, a nejsou tak docela pravdivé. Velmi často jde o peníze.

Více »

 
Proč právě teď?

Proč právě teď?

Jsme omezeni v aktivitách, v sociálních vazbách, jsou situace, které ne vždy dělají dobře naší nervové soustavě, psychice. Mám dnes pro vás typ, jak si pomoci nejen po fyzické, ale i po psychické stránce.

Více »

 
Rozjímání nad hromadou skořápek

Rozjímání nad hromadou skořápek

Sobota byla deštivým dnem. Bylo tmavo a ponuro. Nakonec se není čemu divit, je říjen a příroda se pomalu připravuje na zimní odpočinek. A protože se mi sešlo větší množství ořechů, je čas se sednout a vyloupat je.

Více »

 
Letošní třetí

Letošní třetí

Je v plném proudu. Třetí roční období. Období, které nás vede do klidu, k odpočinku. Ale ještě stále pracujeme s tím, abychom zpracovali všechnu úrodu, zazimovali své zahrady, balkóny, parapety… Už je chladno. Na horách napadl první sníh.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min