Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Roční Horoskop 2016

Horoskop ti neprozradí, co se s tebou stane zítra, ale upozorní tě na takové znaky, které ti mohou pomoci lépe naplánovat tvůj život a připravit se na možné těžkosti v roce 2016. Přejeme ti úspěšný a šťastný život v tomto roce.

 


Beran
21.3-20.4


Zdraví
Začátkem roku se nebudete cítit nejlépe, pocítíte omezení v pohybu a hrozí vám nachlazení. Proto se snažte otužovat a dopřávat si častý odpočinek. V jarních měsících budete mít možnost pobytu v lázních za výhodných podmínek, využijte toho. Pravidelný odpočinek je základem vašeho zdraví, pobyt vám vyloženě prospěje a umožní eliminovat stres, který bude ještě dobíhat z předešlého roku. Uprostřed léta se vám vrátí vitalita a energie a v plné kondici si budete užívat života. Dbejte zvýšené pozornosti při řízení vozidla, můžete mít tendenci zbytečně riskovat či neuváženě spěchat. Také při sportu buďte opatrní, stačí chvilka nepozornosti a můžete si přivodit nepříjemný úraz.

Láska a partnerské vztahy
Začátkem roku doznívají problémy z předešlého roku a rozjitřené rodinné poměry se začnou pozvolna stabilizovat. V tomto roce podlehnete zvýšenému pocitu svobody a v lásce uplatníte svůj šarm a přesvědčovací schopnosti. Osud vám do cesty pošle různá pokušení, bytostně potřebujete, aby vás stále někdo obdivoval. Máte šanci setkat se s protějškem svých snů. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete rozetnout dlouho nefungující svazek nebo si budete chtít jen zaflirtovat. Pokud žijete v relativně spokojeném svazku, hrozí prozrazení a zcela zbytečné zkomplikování života. Spíše se věnujte svému partnerovi, může se cítit zanedbávaný.

Práce
S příchodem nového roku budete mít pocit, že jste se zbavili jakési zátěže, což se u vás projeví přívalem nových sil a ambicí. Začnete hledat smysluplnější naplnění života, což se může odrazit v hledání nového zaměstnání. Mírné zakolísání můžete pocítit v druhé polovině roku, kdy vás zaskočí nečekané změny, které vás donutí ohlédnout se za dosaženými úspěchy a otevřeně si přiznat, zda za nimi z velké části není jen náhoda. V tomto roce může proti vám do boje vyrazit konkurence, která využije i neseriózní obchodní praktiky. Držte se však své intuice a setrvejte v čestném boji, vše se vám mnohonásobně vrátí. Jděte výzvám vpřed, pamatujte na důslednost a pozornost, naopak zapomeňte na netrpělivost a tvrdohlavost. Pokud se rozhodnete podnikat, neodkládejte to. Vaše pracovní aktivita a nasazení bude na vrcholu zvláště v první polovině roku. Nebojte se požádat zkušené známé o radu.

Peníze
Začátek roku pro vás nebude příliš úspěšný, zaznamenáte finanční újmu a další výdaje a resty převážně z uplynulého roku se na vás jen pohrnou. Ale nic není ztraceno a nové příležitosti jsou na dosah, vaše finanční situace se v průběhu roku významně změní. Přesto v roce 2016 raději zapomeňte na finanční spekulace a investice, nedopadlo by to dobře. Hvězdy vás varují před ukvapeným jednáním. Jste velkorysí, a když si finančně polepšíte, nejbližší osoby také nepřijdou zkrátka
 

Býk
21.4-20.5


Zdraví
Maličko hřešíte na to, že máte tuhý kořínek, ale zkuste se vážně zamyslet nad svým životním stylem, zejména způsobem stravování. Porce jídla, které se vám ani nevejdou na talíř vašemu zažívání ani tělesným proporcím neprospívají. Také do pohybu se příliš neženete a sport vás baví jen sledovat v televizi. Zařaďte do svého programu co nejvíce pohybu a pobytu v přírodě, v opačném případě se můžete potýkat se zdravotními obtížemi trvalejšího charakteru, zejména bolestmi zad, celkovou únavou a obezitou. V jarních měsících dávejte pozor na prochladnutí a nemoci ledvin a močových cest. V období měsíců  březen a duben hrozí zvýšené nebezpečí úrazů.

Láska a partnerské vztahy
Líbí se vám, když máte vše pod kontrolou, se změnami se hůře vyrovnáváte. Pod vlivem planety Saturn budete nuceni řešit vše, co se týká vašich vztahů a prožijete různé situace – jednou nahoře, jednou dole. Důležitá je komunikace s partnerem a jak dalece budete schopni stanovit si pravidla ve vzájemném soužití. Vyhýbejte se chladnému mlčení, nevyvolávejte zbytečné hádky, obvinění, neuzavírejte se do sebe, ale komunikujte. A nezapomínejte, váš partner vám nepatří! Pokud máte mimomanželský vztah, hrozí jeho prozrazení. Zvažte, zda chcete svým nejbližším ublížit. Pro osamělé Býky se nabízí   spoustu příležitostí k seznámení, jen neseďte doma u televize. Zvláště letní prázdninové měsíce jsou jako stvořené pro nalezení ideálního protějšku. Druhou polovinu roku si dejte do pořádku vztahy se sourozenci a širší rodinou.

Práce
Kombinace dobrého plánování, organizačních schopností a vytrvalosti vám umožní dosáhnout pracovní úspěchy, i když to nebude úplně snadné. Za vším budou nové známosti, které jsou v tomto roce stěžejní při budování kariéry. Ke změně vás donutí nové pracovní smlouvy či pracovní podmínky. Buďte obezřetní na všechny lidi, kteří s vámi spolupracují. Začátek roku je vhodný pro zahájení nových prací a činností, taktéž pro dokončeni rozpracovaných úkolů. V září si dávejte pozor na podrážděnost a zbytečně ukvapené reakce. Rok 2016 je velice příznivý především pro obchodníky.

Peníze
V první polovině roku bude vaše finance ovládat planeta Jupiter, která bude velice štědrá. I přes štěstí, které se vám dostane, zůstaňte nohama pevně na zemi, aby vás nečekal bolestný pád z pomyslných výšin. V druhé polovině roku budete mít pocit, že nejste za svoji námahu dostatečně oceněni, respektive že vynaložená námaha není úměrná výsledkům. V průběhu celého roku si dejte zvýšený pozor na krádeže, hrozí riziko, že přijdete nejen o peníze, ale i nějaké cenné předměty. Pokud hodláte jet na dovolenou, zvolte si měsíc srpen a vyberte si jen solidní cestovní kancelář, abyste se vyhnuli nepředvídaným obtížím.


Blíženec
21.5-21.6


Zdraví
Rok 2016 vám přinese náročné pracovní nasazení, přibude vám odpovědnost a  povinnosti v práci. Míváte sklony k zbytečnému přeceňování svých sil, což může mít za následek vyčerpání. Pozor na stresy a zbytečné nervy, a pokud to lze, vyhýbejte se konfliktním situacím, nereagujte na pomluvy a neintrikujte. Snažte se občas zastavit a rozmazlujte se, neboť každý, kdo hodně pracuje, by měl i hodně odpočívat. Jinak budete unavení, roztěkaní a podráždění. Je pro vás přímo nutností co nejvíce pobývat v přírodě, neboť si nikde tak dokonale neodpočinete, jako právě při toulkách lesy a po horách. Bez nadsázky se dá říct, že pobyt v přírodě vás doslova nabíjí energií.

Láska a partnerské vztahy
Citově nestálý rok 2016 bude plný překvapení a zvratů, což vám přinese mnoho bezesných nocí. Nabídne vám změny v dosavadních jistotách a hledání nové stability. Máte-li uspokojivý partnerský vztah, uvědomte si, co má skutečnou cenu a co rozhodně není dobré měnit. Na druhou stranu, pokud jste dlouhodobě nespokojení a nešťastní, letos si to uvědomíte v plné šíři. Blíženci, kteří mají ve vztazích spíše smůlu, konečně poznají opravdovou lásku, vyloučeny nejsou i nečekané sňatky. Pozor na období letních prázdnin, které může přinášet napětí a mezigenerační nedorozumění. Do života vám vstoupí noví lidé, ale nezapomínejte na staré přátele.

Práce
Pramenem vaší síly je přímost, odvaha a činorodost. Jste od přírody soutěživí, toužíte po lepším zaměstnání či povýšení a všemi silami se budete snažit, abyste se dopracovali k lepšímu postavení. Od dubna se vám začne plnit vaše přání, můžete očekávat zajímavé změny. Tento rok se ponese v duchu nových pracovních příležitostí, snažte se, abyste byli vidět, upozorňujte na sebe a dělejte si reklamu. Buďte trpěliví a vytrvalí, výsledky se dostaví. Tématem tohoto roku budou vztahy, ve vztahu s nadřízenými vás čeká složitý rok, určitě se vám vyplatí krotit svůj ohnivý temperament. Ne vždy je vhodné prosazovat svůj vlastní názor. Podnikající Blíženci, dejte si do pořádku vše, co souvisí s vaším podnikáním, můžete očekávat kontrolu z úřadu. 

Peníze
Jste schopní vydělávat velké peníze, ale stejně lehce je dokážete utrácet, což vás může přivádět do napjaté finanční situace. Myslete více na „zadní kolečka“, koncem roku očekávejte zvýšené rodinné výdaje. Buďte opatrní na investice, nenechte se natlačit do něčeho, k čemu již od počátku nemáte důvěru. Držte se zdravého selského rozumu, nebyli byste prvním Beranem, který nerozumným a riskantním způsobem přišel o svoje úspory. Také v půjčování peněz nebuďte tak velkorysí. Kontrolujte si svoje účty, nezapomínejte na placení daní, pojistek a dalších poplatků, zbytečně by vás to stálo peníze navíc. 
 

Rak
22.6-22.7
 

Zdraví
Péče o zdraví vlastní a svých blízkých zaujímá přední místo v žebříčku vašich hodnot. I když celkově budete letošní rok v kondici, nepodceňujte preventivní prohlídky a první příznaky nemocí. Inklinujete k problémům s trávením, začněte proto jíst menší porce čtyřikrát až pětkrát denně a zapomeňte na fast foody. Uvidíte, jak se vám ulehčí. Důležitým faktorem pro zachování pevného zdraví je psychická rovnováha. Žádné jiné znamení nemá takovou schopnost nechat na sebe působit negativní myšlenky jako právě vy, Raci. Pokud si chmurnou náladu a melancholii budete pěstovat častěji, můžete mít vážné zdravotní problémy. V roce 2016 si dopřejte pořádnou letní dovolenou, prospěje vám pobyt na horách. Načerpáte zde sílu, zbavíte se stresu i zbytečných starostí.

Láska a partnerské vztahy
Váš partnerský vztah projde zatěžkávací zkouškou, koncem roku může dojít k rozpadu již dávno nefunkčních svazků. Lásku v partnerském vztahu si budete muset zasloužit, budete muset být více tolerantní a empatičtí. Pokud máte milostné tajemství, které se vám úspěšně dařilo tajit, bude vyzrazeno. Počítejte s velkým problémem, budete se muset rozhodnout, jak vzniklou situaci řešit. Vaše rodina vás bude potřebovat, rozdělte svou pozornost rovnoměrně mezi členy rodiny tak, aby se nikdo necítil odstrkovaný a neměl pocit, že mu vaše láska chybí. Pravděpodobně se budete muset postarat o nejstaršího člena rodiny. Jestliže jste osamělí, v závěru roku potkáte partnera svých snů.

Práce
Jste velmi tvořiví a houževnatí, patron Měsíc vás spojuje se zdrojem nevyčerpatelné kreativity a tvůrčí invence. Pokud vás práce baví, pracujete s elánem vám vlastním.  Nenechávejte se však zneužít nadřízenými, kteří by vám chtěli přidat práci i za jiné. Tím že vás práce baví, není ještě důvod, aby jste jí zastávali více než druzí a slušně takové návrhy odmítněte. Vytrvale stůjte za svými zájmy, obhajujte svou pozici a neustupujte ani o krok, protože jen nezlomný postoj a rezolutní jednání vás dovedou k úspěchu. Nepodléhejte svým emocím, zachovejte si chladnou hlavu a vyjdete ze všech střetů jako vítěz. Rok 2016 vám přinese změny i v pracovním životě, můžete se těšit na významný posun v kariéře. I přes všechna pozitiva, která vám hvězdy naznačují, nesmíte usnout na vavřínech. Na cestě za úspěchem vám může překážet vlastní nejistota a váhavost.

Peníze
Nepatříte k marnotratným lidem, spíše jste skromní a s penězi dokážete skvěle hospodařit. Rok 2016 vám bude celkem přát, ale na větší finanční příjmy si budete muset ještě počkat. Včas plaťte účty a složenky, vyhnete se tak nepříjemným problémům a zbytečným poplatkům. Nenechávejte v oblasti financí nic náhodě, chcete-li investovat, vše důkladně prověřte a nelitujte peněz na právní posouzení. Pokud se rozhodnete půjčit či darovat peníze, zjistěte si, komu vlastně pomáháte. Někdy podlehnete dojemnému příběhu a vaše soucitná duše na to může doplatit.
 

Lev
23.7-23.8

 

Zdraví
Rok 2016 bude pro vás náročný, nepřehánějte to s pracovním vypětím. Vašemu zdraví prospěje, když nebudete přetíženi. Je důležité uvědomit si, že obzvlášť citlivě reagujete na tělesně-duševní rovnováhu a jen určitou dobu dokážete snášet stres a disharmonii. Výkyvy ve vašem chování mohou vést k extrémům. Skutečným rizikem je pro vás jakákoli závislost, ať se jedná o alkohol, tišící léky, kouření nebo hazard, proto byste se měli přehánění vědomě vyhýbat. Uvolnění a relaxaci vám přinese pobyt v přírodě, která všeobecně léčí a obšťastňuje. V roce 2016 vás potrápí bolesti zad, proto nezapomínejte na pravidelný pohyb. Velmi zranitelným místem vašeho těla jsou ledviny, důležité je nezanedbávat pitný režim. Naplánujte si očistné dny a soustřeďte se na odbourávání škodlivých zlozvyků.

Láska a partnerské vztahy
Celý rok 2016 se bude točit kolem lásky, i když o ní víte méně než ostatní znamení. Svoje city se snažíte potlačovat, ale láska a cit versus váš rozum vždy k sobě dobře nejdou. To bude zřejmě nejbolestivější lekce, které se tento rok budete muset naučit. Budete mít pocit, že vás vše a všichni svazují, ale nechtějte neuspokojivé pocity řešit odchodem či mileneckým vztahem, to vaši situaci nevyřeší. V souvislosti s tím se vynoří staré křivdy, výčitky a vzájemné vztahy v rodině se zhorší. Jste-li nezadaní, samoty se rozhodně obávat nemusíte, protože na vás čeká řada zajímavých setkání. Jen neseďte doma, vyrazte do společnosti a choďte co nejvíce mezi lidi. Člověk, po kterém toužíte, se objeví a vy ho okamžitě poznáte.

Práce
Provází vás pověst racionálně založeného člověka, máte výrazné tvůrčí schopnosti. K práci přistupujete zodpovědně a bude-li vás práce motivovat, přinese vám hodně potěšení a budete pečlivými a svědomitými pracovníky. Nevykonávejte práci za druhé, šetřete si energii i na soukromý život. V tomto roce se budete těžko smiřovat jen s pouhým postavením zaměstnance, ale budete směřovat vzhůru. V souvislosti s tím budete uvažovat o zkvalitnění vašeho vzdělání. V první polovině roku vás čeká zajímavý kontakt se zahraničím, což vám přinese mnoho pozitivního. Pro nezaměstnané se objeví nová pracovní příležitost, která vám pomůže odpíchnout se ode dna.

Peníze
Máte kladný vztah k penězům, víte dobře, že peníze činí život lehčím. Ohledně financí vás čeká poměrně příjemný rok, který by vám mohli ostatní závidět. Každý den děkujte za to, že žijete v hojnosti. Přesto důkladně zvažujte každou investici, neriskujte, vyhněte se hazardním hrám a dobrodružným finančním operacím. Také raději nepůjčujte peníze, může se stát, že je v dobré víře zapůjčíte, ale jen velmi těžko je budete vymáhat zpět. Budete muset řešit, zda to, co vlastníte, máte dobře právně ošetřeno, proveďte kontrolu vlastnických smluv a všechny poplatky a daně v termínu uhraďte.

 

Panna
24.8-22.9

 

Zdraví
Patříte ke znamení, které dokáže hodně pracovat a přitom máte neuvěřitelnou schopnost regenerace. Pečujete o vlastní zdraví a věnujete značnou pozornost zdravému životnímu stylu. Ale vaši mysl ale ovládá značná představivost, která často vyvolává strach z nehod a nemocí. Často koketujete s nemocemi jen proto, abyste u druhých vzbudili soucit. Nervové napětí, k němuž máte sklony, může aktivovat zažívací problémy a je často spjato s nepříjemnými kožnímu chorobami, např. ekzémy a lupenkou. Pravidelně do svého života zařaďte odpočinek, masáže či vycházky do přírody. Bude prospěšné, pokud si naplánujete dovolenou dlouho dopředu, abyste se měli na co těšit. Pak si ji mnohem lépe užijete, vaše psychika tím jenom získá.

Láska a partnerské vztahy
Snažte se více kontrolovat svoje emoce, často způsobujete bolest těm, kteří žijí vedle vás. Udělejte si jasno v tom, co pro vás partner znamená, co na něm obdivujete. Ale uvědomte si, že ho nikdy nepředěláte k obrazu svému. Stavte na tom, co vás spojuje a začněte se změnami sami u sebe. V roce 2016 bude zkoušena i vaše trpělivost, nedořešené problémy s příbuznými nebo se sousedy mohou přerůst ve vážný konflikt. Cesta do zahraničí může přinést nezapomenutelné seznámení.

Práce
V práci vás čeká období, kdy se budou střídat úspěchy a problémy. Často si zbytečně komplikujete život tím, že jste přehnaně skromní. Naučte se více propagovat svojí práci a zkušenosti, skromnost v tomto roce není na místě. Máte šanci získat novou pracovní pozici, ale budete muset zapracovat na tom, jak komunikovat se svými kolegy a nadřízenými. Chcete-li uspět, méně kritizujte, ale více chvalte. Přihlaste se do kurzů, abyste si doplnili mezery v profesním vzdělání. Pokud vás neuspokojuje vaše nynější zaměstnání nebo chcete vyzkoušet samostatné podnikání, vhodná doba bude až od září. Poslední měsíce roku přejí novým začátkům, nastartování nových projektů a vlastní seberealizaci.

Peníze
Dobře znáte hodnotu peněz a vidíte za nimi vaše nezměrné úsilí, pracovitost a píli. Nejste marnotratní, ale neočekávané výdaje v uplynulém roce vás nutili utrácet více, než je u vás zvykem a tento rok budete muset začít šetřit. Neplánujte žádné velké investice, raději dokončete to, co již máte rozděláno. Dobře si rozmyslete všechny půjčky či úvěry. Měly by být jen v případě bezpečných investic, třeba do bydlení. Vaší finanční situaci výrazně zlepší neplánované příjmy, které obdržíte v závěru roku.

 

Váhy
23.9-23.10

 

Zdraví
Rok 2016 bude hodně akční, nezapomínejte odpočívat a vyhýbejte se vypjatým stresovým situacím. Zvláště na podzim si naplánujte více volného času, předejdete tak zmatkům a vyčerpání, které vám hrozí. Prodloužené wellness víkendy jsou určeny právě vám. Je na čase změnit životní styl, abyste se cítili lépe. Nezapomínejte na pravidelné dávky vitaminů a dalších cenných látek. Budete-li pobývat v zahraničí, buďte opatrní, hrozí zvýšené riziko úrazů.

Láska a partnerské vztahy
Řada partnerských vztahů projde zatěžkávací zkouškou, dojde k pročištění atmosféry, což s sebou přinese nelehké chvíle. Udržování vztahů za každou cenu většinou nefunguje do nekonečna a právě rok 2016 bude tím, kdy si to konečně připustíte. Může to být hodně bolestivé. Aby vaše vztahy byly harmonické, budete muset vynaložit nemalé úsilí a trpělivost, netrvejte na každém názoru, častěji se s partnerem raďte. Nezadaní Váhy si uvědomí svou samotu a aktivně začnou hledat partnera. V druhé polovině roku jim do cesty vstoupí životní láska.

Práce
Budete mít řadu skvělých šancí jak vyniknout, očekávat můžete velice zajímavé pracovní nabídky. Máte problémy s tím přizpůsobit se určitým pravidlům, což s sebou přinese konflikty a střety na pracovišti. Nedělejte důležitá rozhodnutí pod vlivem emocí, zbrklá řešení nemají šanci na úspěch a snažte se být nad věcí. Čekají vás zajímavá setkání s lidmi, kteří vás budou inspirovat, podpoří vás ve vaší práci a možná se mezi vámi vytvoří silné přátelské pouto. V roce 2016 je vysoká pravděpodobnost, že se osamostatníte a začnete podnikat.

Peníze
Jste natolik chytří, pracovití a podnikaví, že víte, jak peníze vydělat, a to v jakémkoliv oboru. Peníze pro vás hodně znamenají a někdy jejich funkci přeceňujete (naivně se domníváte, že za peníze lze koupit vše). Finančně na tom budete lépe než v předchozích obdobích, po mnoha letech si v létě si dopřejete nákladnou dovolenou. Během podzimních měsíců neuzavírejte žádné smlouvy a nečiňte zásadní rozhodnutí. Není to nejoptimálnější doba pro otevírání něčeho nového, raději dokončete to, co máte rozděláno. Koncem roku čekají na podnikatele výdaje spojené s dlouho odkládanými záležitostmi. Je vysoce pravděpodobné, že se na vás obrátí někdo z vašich přátel s prosbou o finanční výpomoc. Peníze půjčte jen důvěryhodné osobě. 

Štír
24.10-22.11

 

Zdraví
K vašim nejcitlivějším částem těla patří pohlavní orgány, citlivěji reagujete i na odchylky související s vylučováním, což má za následek častá zánětlivá onemocnění. Nepodceňujte příznaky nemocí a neodkládejte návštěvu lékaře, pokud se vám podaří podchytit nemoc včas, máte velké uzdravovací schopnosti a vyléčení nastane poměrně brzo. Energie vám tento rok chybět určitě nebude, ale je důležité nerozčilovat se kvůli maličkostem, včas vypnout a odpočívat. Zaveďte do svého života nový řád, začněte pravidelně cvičit, zaměřte se na svojí životosprávu a kvalitní spánek. Přejídání a časté lenošení u televize se neblaze projeví na vaší hmotnosti. Nejlepším obdobím budou měsíce březen a duben, kdy se budete cítit na vrcholu svých sil.

Láska a partnerské vztahy
Hvězdy vás obdařily neodolatelným kouzlem, skoro magicky přitahujete druhé pohlaví. Rok 2016 vám přeje, nastartuje u vás zajímavé životní období, mnohé ve vašem životě se změní. Lásce budete věnovat daleko větší pozornost než dosud. Budete si jí opravdu užívat, po vztahově bouřlivém období toužíte po harmonii a klidu. Vztahy založené na důvěře a upřímnosti budou fungovat dobře, ostatní prověří čas. K partnerskému štěstí potřebujete silné emotivní prožitky, a pokud se říká, že od lásky je krok k nenávisti, u vás je to zvlášť patrné. Také pozor na žárlivost! Co se týká vztahů všeobecně, to co jste do nich vložili v minulých letech se vám bude vracet, a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Pokud jste někomu ublížili, vrátí se vám to jako bumerang.

Práce
Máte skvělé rozpoznávací schopnosti, rychle chápete a vnímáte. Rok 2016 bude rokem, kdy dostanete řadu příležitostí jak se prosadit, přinese vám nové pracovní nabídky,  zajímavé lidi a kontakty. Zaujměte rozhodné postoje a buďte aktivní. Očekávejte období, které vás naučí novému způsobu myšlení a vidění světa. Vaše práce vyžaduje změnu, berte to velmi vážně, neboť to je informace, která vám v budoucnosti hodně pomůže. Tento rok bude ideálním obdobím postavit se na vlastní nohy a začít podnikat. Štěstěna bude stát při vás i na sklonku roku, kdy se vám podaří dotáhnout do konce dlouho připravovaný projekt. V pracovních vztazích to bude trochu skřípat, nebudete se snadno podřizovat nadřízeným a budete v pokušení dělat si vše po svém. Uplatňujte diplomatický takt a máte vyhráno.

Peníze
Pracujete především pro pocit finanční a sociální jistoty, ale také dokážete hodně utrácet. V roce 2016 zacházejte s financemi opatrně, čeká vás složité období. Kroťte se ve výdajích, zvažujte každou investici a zbytečně neriskujte. Nedělejte neuvážená rozhodnutí a více počítejte. Vaše příjmy a výdaje by měly být v rovnováze. Pokud si potřebujete půjčit peníze, tak jen na dlouhodobé projekty a investice, například na bydlení. Také si dávejte pozor na vše, co podepisujete.

 

Střelec
23.11-22.12

 

Zdraví
Mohou se objevit zdravotní potíže jako důsledek nahromaděných stresů, kterými jste si prošli. Musíte se naučit odpočívat, rozmazlujte se a pečujte o sebe. Přestaňte v sobě hromadit negativní emoce, které nepříznivě působí na vaše trávení. Tento rok vás nabádá ke zvýšené opatrnosti. V chladném počasí vás může potrápit nachlazení a opakované chřipky. Jste náchylní k různým nehodám, může hrozit riziko různých pádů a úrazů, které jsou zapříčiněny zřejmě tím, že pod vlivem svého znamení cítíte „oheň“, a tím i chuť riskovat a překračovat hranice.

Láska a partnerské vztahy
Po celý rok budete vyzařovat osobní kouzlo a zatoužíte po dobrodružství. Náhoda vám přihraje do cesty vaší první lásku a ač je to už dávno zavřená kapitola, pěkně to s vámi zacloumá. Pokud jste nezadaní, je to pro vás jistě potěšující zpráva, ale pokud žijete ve spokojeném vztahu a chcete zkusit flirt pro zábavu, je to velké riziko. O to větší, že to bohužel neutajíte a vzniknou vám veliké problémy. Obvykle býváte lhostejní k tomu, co si o vás lidé myslí. Ale dávejte pozor na lidi kolem vás, hlídejte si své soukromí. Všeobecně se bude kolem vás vytvářet nepřátelská energie, někteří blízcí lidé se k vám otočí zády. Dojde vám, že možná nemáte tolik přátel, jak jste se vždy domnívali. O tom intenzivněji se budete věnovat těm, kteří vás nezklamali. 

Práce
Jste znamením ohně, a proto máte v sobě velké množství energie a vitality. Patří k vám i nadšení a sebedůvěra, vaše odhodlání a verva do práce jsou neuvěřitelné. Rok 2016 přinese do vašeho života pevnější řád a množství nových šancí. Objeví se před vámi jedinečná možnost rozjet vlastní kariéru a začít samostatně podnikat. Počátkem léta dostanete úžasný nápad, který vám přinese prestiž a finanční ocenění. Tento rok bude také o různých smlouvách, nezapomeňte na známé rčení, co je psáno, to je dáno. Vše by mělo být jasně vymezené a řádně podepsané. Jen tak se vyhnete pozdějším problémům nebo dokonce zneužití.
   
Peníze
Za svojí snahu a pracovní úsilí si vždy necháte patřičně zaplatit. Peněz sice potřebujete dostatek, ale v hloubi duše jste idealisté a určitě nebudete šťastní, když váš smysl života zredukujete na honbu za penězi a majetkem. Budete mít poměrně slušné příjmy, ale také hodně výdajů. Pozor na investice, hlídejte si majetek, který s někým vlastníte a nikomu nepůjčujte peníze. Také pozor, rádi hazardujete, necháte se svést k unáhleným sázkám a vše, co nabízí nějakou šanci na výhru vás nenechá chladným. Rok 2016 vám štěstěna moc přát nebude. Také, pokud si budete půjčovat peníze, buďte obezřetní a smlouvou se zabývejte do nejposlednějšího detailu.
  

Kozoroh
23.12-20.1

 

Zdraví
Celý rok bude důležitá vaše zvýšená péče o vlastní zdraví. Zlepšete svojí životosprávu, dopřejte si odpočinek, masáže, pravidelný pohyb a procházky v přírodě a pamatujte si, že ne samou prací živ je člověk. Dosud jste užívání potravinových doplňků nepovažovali za důležité, je na čase svůj postoj změnit. Když se budete věnovat sami sobě, budete mít větší zásoby energie a vše vám půjde snadněji. Abyste se vyhnuli všem zdravotním potížím, potřebujete vnitřní harmonii, pozitivní myšlení a neutuchající víru ve šťastnou budoucnost. Také nepřemýšlejte tolik o chorobách, aby se z vás nestali hypochondři.

Láska a partnerské vztahy
V roce 2016 se budete muset naučit lépe vycházet s ostatními lidmi. Na přetřes přijdou vztahy partnerské, budete muset hledat kompromisy. Současně budete řešit nové vztahy, a to hlavně na pracovišti – se spolupracovníky a nadřízenými. Dovede vás to k nastavení jiných priorit, ale dávejte si pozor, ať jsou vaše úmysly vždy upřímné, neboť jakákoliv „vychytralost“ se vám nevyplatí, každá lež se dříve či později prozradí. Vyvarujte se všech extrémů v rozhodování, nezačínejte si mimomanželské vztahy na pracovišti. Včas vezměte zpátečku a kajícně se vraťte do spolehlivé náruče. Jste-li nezadaní, potkáte nového člověka, se kterým navážete perspektivní vztah.

Práce
Jste schopnými a spolehlivými pracovníky, ale mnoho z vás bohužel nedělá to, co byste opravdu chtěli. Je pro vás důležitější pravidelný měsíční plat a určité sociální jistoty než to, co děláte. Tento rok se mnohé změní, zvláště v jeho první polovině vám přibude hodně povinností, dostanete zajímavou pracovní nabídku, povýšení či příležitost zahraniční pracovní cesty. Neodmítejte nic z toho a pracujte na svém zdokonalení. Naopak pasivita a lenost by vás dlouhodobě zabrzdila. Jste pečliví a důkladní, jste narození ve znamení podnikání a dnešní doba vám hodně přeje.

Peníze
Po finanční stránce na tom budete poměrně dobře, svojí práci a vydělávání peněz berete nesmírně vážně. Jste bystří a podnikaví a víte, jak peníze vydělat a udržet, ale také zmnohonásobit. Záleží vám na dobré životní úrovni a dovedete se o svůj majetek vzorně starat. Při podepisování různých smluv jednejte uvážlivě, pozor na zbrklost. Vše bude tento rok o kvalitě. Nebuďte přehnaně skromní ohledně diskuse o platu, nebojte se požádat o zvýšení platu, vždyť vy, jedineční a houževnatí Kozorozi, máte vysokou cenu.

Vodnář
21.1-19.2

 

Zdraví
Rok 2016 prověří vaši fyzickou i psychickou kondici. Věnujte pozornost hlavně sami sobě, protože může dojít k nepředvídaným situacím. Buďte opatrní při řízení auta a zacházení s nebezpečnými předměty. Pozor na dolní končetiny, neboť jsou to vaše citlivá místa, hrozí zvýšené riziko úrazů. Také silně prožívané negativní emoce, jako je strach, žárlivost, závist apod. mohou mít za následky poruchy imunity. Zachovejte nadhled a ovládejte se. Pokud budete muset absolvovat nějaký plánovaný lékařský zákrok, nejvhodnější období je od poloviny května do konce června. Neodkládejte donekonečna zdravotní preventivní prohlídky, nezapomínejte na pravidelný pohyb, choďte do přírody a věnujte se svým koníčkům.
 
Láska a partnerské vztahy
Zaujmete jasný postoj v oblasti vztahů a nenecháte se nikým omezovat. Budete se snažit o volnost a odstranit pouta, která vás svazují. V partnerském vztahu můžete očekávat bouřkové období, budete si muset ujasnit mnohá pravidla. Širší okruh vaší rodiny vás zatáhne do osobního sporu a budou chtít znát váš postoj. Měli byste vše důkladně zvážit. Po celý rok budete obklopeni zájmem opačného pohlaví. Jste-li nezadaní, obrňte se trpělivostí a nevrhejte se bezhlavě do nových vztahů. V letních měsících můžete očekávat romantické dobrodružství. Zadaní Vodnáři by neměli podlehnout pokušení v podobě milostného dobrodružství, za které by draze zaplatili.

Práce
Jste celoživotní děti, rádi se hrajete a to je také společné s vaším pracovním zaměřením. Vaše volnomyšlenkářská povaha vás nutí vybírat si nezávislá povolání, v nichž se můžete svobodně projevovat. Pravděpodobně nikdy nebudete vzorový vůdce, ředitel či manažer, to raději přenecháte progresivnějším znamením Berana, Lva a Střelce. Netoužíte mít převahu nad druhými, neradi poroučíte a vydáváte rozkazy. V průběhu roku budete mít nové možnosti seberealizace. Měli byste uvést do pohybu všechny svoje vnitřní síly, abyste dosáhli vytčených cílů. Bude to období, kdy budete chtít vyniknout a zvednout svou prestiž. Směle plánujte a nenechte se nikým a ničím odradit. Výsledky se možná nedostaví ihned, ale nečinnost a lenost nebudete mít v roce 2016 prostor.

Peníze
Finanční záležitosti roku 2016 budou představovat houpačku. Připravte se na to, že peníze budou přicházet a odcházet po celý rok a usměrňovat tento proces nebude jednoduché. Chcete mít peníze, ale nechcete se obtěžovat šetřením. Obdivuhodně zvládáte život „na hraně“ a jen málokdy se vám podaří ušetřit větší obnos peněz. Pravděpodobně vás vaše lehkomyslnost v uplynulém roce dovedla do finančních potíží a hrozí vám zadluženost. Neodkládejte věci, které je nutné řešit a nepouštějte se do žádných finančních spekulací a pochybných nabídek snadného výdělku, nedopadlo by to dobře. Tento rok přinese i téma bydlení, budete muset řešit věci kolem nákupu či rekonstrukce nemovitosti, případně i stěhování.

Ryby
20.2-20.3

 

Zdraví
Rok 2016 bude naplněný prací, novými úkoly a povinnostmi. Neočekávejte, že vše půjde tak snadno, budete muset vydat hodně sil a energie. To vás bude nutit užívat různé povzbuzující prostředky, případně i alkohol, což pro vás může mít zhoubné následky. Přemíra stresu vám způsobí problémy s trávením a v plné míře se mohou projevit zdravotní problémy, které jste v minulém období zanedbávali. Reálným nebezpečím mohou být i úrazy nohou či rukou, pokud nemáte úrazovou pojistku, je na čase si ji pořídit. Při stresu začnete mít potíže se spánkem, místo polykání pilulek popíjejte bylinkový čaj a vyškrtněte ze svého programu televizní hororové filmy. V plné šíři pro vás platí, chcete-li si zachovat dobré zdraví, je pro vás nezbytné vyhnout se jakékoliv nestřídmosti a extrémům. V polovině roku si naplánujte delší dovolenou na místo, kde jste ještě nebyli, nesmírně vás to posílí a obohatí.

Láska a partnerské vztahy
V roce 2016 vás čeká v oblasti vztahů a lásky hodně zkoušek a problémů. Pracujte na svých vztazích, určitě se vám vyplatí druhým více naslouchat a otevřít se. Zapomeňte na žárlivost, emotivní scény a výčitky, naopak užívejte si pozornost milovaného člověka a buďte za to vděční. Berte svého partnera takového jaký je a ne jakého byste chtěli mít. Pokud jste nezadaní, přestaňte jen snít, zažeňte ostych a plachost a vydejte se do společnosti.

Práce
Pokud již delší dobu pracujete na svojí kariéře, budete odměněni. První polovina roku přinese spoustu příležitostí, jak realizovat své sny v práci či podnikání. V roce 2016 máte šanci získat nabídku od prosperující firmy nebo zajímavé kontakty, které vám pomohou na výsluní. Zvláště v druhé polovině roku se před vámi otevře řada překvapivých možností. Záleží jen na vás, jak s tím naložíte. Více si věřte, nepochybujte o svých schopnostech, jen tak budete mít šanci vyniknout. Mohou se objevit nedorozumění či potíže s nadřízenými a kolegy v práci nebo v případě spěchu i při rozhodování. Nebuďte lehkomyslní.

Peníze
V průběhu roku 2016 získáte nový vztah k financím, objevíte nové možnosti jak si pracovně i finančně zlepšit život. Co nejdříve se zbavte všech dluhů a udělejte si pořádek v majetkových záležitostech. Už první měsíce roku vás díky tomu naučí šetřit a starostlivěji se starat o finance. Rádi utrácíte a touha udělat radost svým nejbližším může přerůst v mánii a pořádně zaútočit na vaší peněženku. Nelitujte peněz, které investujete sami do sebe nebo do svých koníčku a dalších aktivit. Nenoste při sobě větší množství peněz a raději pozor na to, co budete podepisovat. Honba za majetkem je vám cizí a pokud jde o finanční záležitosti, jste tak trochu nepraktičtí.

 
Nejčtenější články
Třetí oko

Třetí oko

Třetí oko se nachází uprostřed čela, mezi obočím a napájí se na něho šestá čakra.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Symbol

Symbol

Vracím se k tématu, které je ještě stále aktuální a možná tou inspirací pro jiné bude dnes. Používáte výraz „rozklíčovat“? Takže… máte ke všemu klíč?

Více »

Nezkusíš, nevíš

Nezkusíš, nevíš

Když nezkusíš, tak nezjistíš, nevíš. Co vyzkoušet chromoterapii? Víme, že rychlost světla se dá měřit. A dá se také změřit rychlost barev. Tedy spíše rychlost vibrací.

Více »

 
Když přijdou

Když přijdou

Ráno vstaneš, uděláš rodině snídani, vypravíš děti do školky, školy, jdeš do práce. Osm a půl hodiny strávíš na místě, které ti poskytne měsíční mzdu, vyzvedneš děti, nákupy, napsat s dětmi úkoly, manžel, připravit večeři, svačiny na druhý den, uložit děti, televize, spát.

Více »

 
Já vím

Já vím

Když vidíme malé dítě, jak je k neutahání po celodenním akčním výkonu, vůbec nám nepřijde na mysl, že je to tak velmi důležité. Pohyb je totiž nedílnou a velmi důležitou součástí lidského života, která je s přibývajícím věkem velmi podceňována.

Více »

 
Buďte na pozoru

Buďte na pozoru

„Vyvolávání duchů“ je obrovským lákadlem. Mnozí si ji vyzkoušeli a mají různé zkušenosti. Možná je dosud součástí večerů na táborech či různých pobytech a jiných sešlostí. Přichází podzim a takové ty dlouhé večery, kdy občas někoho napadne vyvolávat duchy.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:301

0900 700 650 - 2 EUR/min

Sandra Kyvadlo Věštec

Sandra

Chcete spokojeně žít a užívat si? NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT ? ZARUČENĚ VÁM PORÁDIM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!JSEM TOHO ZÁŘNÝM...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:346

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia Inspirující Věštec

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Původním ...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:448

0900 700 650 - 2 EUR/min