Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Je čas podpory!

Plíce mají na starosti vodu. Při nesprávné funkci nám otéká obličej, a to nejvíce ve tvářích. Pokud nesprávně funguje tlusté střevo, upozorní nás na to naše čelo. Oba orgány představují schopnost aklimatizace a setrvání v nových podmínkách, tvárnost a naši paměť.

 

Střevo představuje cestu, která odvádí z těla zbytky zpracované potravy a vyplavené toxiny. Všechny tyto odpady v něm zahušťují, abychom je nakonec ze svých těl vyloučily. To se odehrává na úrovni fyzické. Ale jsou zde uloženy všechny vzpomínky na to, co jsme kdy zažili – to je úroveň paměti. Ne vždy jsou však tyto vzpomínky milé. Křivdy mezi dětmi, v zaměstnání, jakákoliv nespravedlnost, hádky mezi rodiči a dětmi a jiné bolesti, které spí, dokud si je nepřipomeneme. Stačí však malá zmínka, jediné slovo a v nás se zvedá vlna touhy po odplatě, mstě.  Je důležité si uvědomit, že všechno, co prožijeme ve svém životě, je pro nás důležité. Všechny zkušenosti našeho života nás vedou k jedinému cíli – být šťastní. 

Plíce

Pokud se k sobě nechováme správně, přicházejí problémy se střevem. Od nadýmání přes různé průjmy či zácpu, k vážnějším nemocem jako je Crohnova choroba či ulcerosní kolitida. Ale člověk může dojít až k rakovině. Všechny vyjmenované komplikace mají svůj původ v psychice a je potřeba tak k nim přistupovat. Dokonce i lupénku má částečně na svědomí tento orgán.Jde totiž o to, že se tlusté střevo naruší a toxiny pronikají do krve a nakonec až na povrch těla – na kůži. 

Zácpa je znakem toho, že lpíme na své minulosti a bojíme se jí zbavit. Nejsnadnější způsob, jak si pomoci, je zbavení se všeho, co ve svém životě již nepotřebujeme. Vykliďme své domovy, skříně, skříňky, šuplata, zbavme se toho, co jsme za poslední rok nepotřebovali, neoblékli, neobuli. Průjem je naopak známka toho, že se chceme něčeho zbavit, a to velmi rychle. Opět jde o nepříjemné situace, vzpomínky, zážitky. Střevní sliznice bývá ohrožena kolitidami, které jsou znakem toho, že máme mnoho zmatených myšlenek a ty střevu nedovolí vyloučení střevního odpadu. Možná se vám to zdá nadnesené nebo až vymyšlené, ale je tomu tak. Pokud nahlédnete do svého nitra, přijdete na to, které vaše myšelnky jsou zmatené a komplikují vám vyllučování a způsobují právě křečovité bolesti.

Tračník je částí střeva, které má na starosti asimilaci. V podstatě přijímání nového a zbavení se starého. Co takhle malou afirmaci? Lehce přijímám a absorbuji vše, co potřebuji vědět a radostně se zbavuji minulosti.   

Střevo ovlivňuje též zodpovědnost. A zodpovědnost v kombinaci se střevem znamená Crohnovu chorobu či ulcerozní kolitidu. A proč? Jde o to, že pokud člověk má v sobě nezdravý pocit odpovědnosti, většinou jí na sebe bere vice než je potřeba, očekává za to vděčnost. Nebo i náklonnost. Pokud se jí nedočká, přijde zklamání a hněv. Lidské tělo na tyto emoce reaguje překyselením střevní sliznice a potrava je vyloučena bez užitku. Pokud se navíc tento jedinec cítí uražený a nepochopený a plánuje odplatu, mohou se ve střevě tvořit polypy.

 
Nejčtenější články
Fyziognomie - Nos

Fyziognomie - Nos

„Podle nosa poznáš kosa“

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Rozhoří se první…

Rozhoří se první…

Také zapálím první svíčku na věnci, který se chystám letos vytvořit sama a vnést si tak do svého domova atmosféru nadcházejících Vánoc. Ještě nevím, jaká barva svíček ho bude zdobit, ale vím jistě, že jako správná „konzerva“ budu mít věnec v tradičních barvách – zelená, červená a zlatá.

Více »

Rychlá pomoc

Rychlá pomoc

Východní národy to znají, ale k nám se dostaly tyto techniky podstatně později. Prst nám toho může hodně prozradit v otázkách lidského zdraví a emocí. Každý má na starosti něco, co je součástí našeho života a může pomoci nejen v diagnostice, ale i v rámci „léčby“.

Více »

 
Není voda jako voda

Není voda jako voda

V rámci pitného režimu se doporučuje především čistá voda. Od věci však není ani ta minerální. Já osobně si občas pochutnám třeba na „vincentce“. Mnozí nad ní ohrnují nos pro její slanou chuť, ale věřte, že má svůj důvod, proč ji piji.

Více »

 
Když oheň léčí

Když oheň léčí

Myslíte si, že oheň může léčit? Já jsem toho názoru, že zde určité možnosti jsou. Jednou z nich je použití tělových a ušních svící.

Více »

 
Den pozdravů

Den pozdravů

Každý týden je v kalendáři minimálně jeden den věnován různým mezinárodním a světovým dnům něčeho. Některé týdny mají obsazených všech sedm různých takových dnů. Z toho plyne, že můžeme mít mnoho dalších důvodů k oslavám, že?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min