Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Jak se tvoří vděčnost

Najednou mi před očima proběhly zásadní události uplynulých deseti let. Kruci, to byla smršť! A ne všechna léta byla o radostech. A najednou jsem vnímala, že i za ně děkuji. Že díky nim jsem dnes tam, kam jsem došla.

 

Deset let… když se za nimi ohlédnu, vidím všechno, co se za ten čas odehrálo. Ztráty, nálezy, osobní prohry, ale i výhry. Někteří lidé z mého života zmizeli, jiní do něj zase vstoupili. Těm, kteří odešli… no, některé bych raději ani nepotkala, ale byla to velká škola života. Na druhou strnu musím konstatovat, že jsou nově v mém životě opravdoví přátelé. Najednou se prostě začali ukazovat, vnímali jsme, že máme stejné nejen názory, ale i smýšlení, záměry.

vděčnost

Ne, že bych kdy v životě nebyla za něco vděčná, ale teď velmi silně vnímám úsměv na své tváři a uvědomuji si jeho příčinu. Vnímám určitou lehkost bytí. Pohodlnější život, který si umím užít. Někde jsem četla, že člověk s přibývajícím věkem potřebuje stále méně. No, tuto definici bych nebrala doslovně. Za sebe mohu říci, že jsem snad více bohatá, než jsem kdy byla. Žiji spokojený život, má rodina kypí zdravím i v současné době, radost mi přináší mé pokojovky, kterých mám plný byt, vlivem mého úsilí a péče si mohu na záhoncích utrhnout čerstvé ovoce, zeleninu, bylinky, má práce mne naplňuje a také mi dělá velkou radost. A najednou se připomene těch uplynulých deset let. 

Vidím tu obrovskou práci na sobě, která mě stála sice nějaké to úsilí, ale stála za to. A proč o vděčnosti? Je na místě. Jsem vděčná sobě za to, že jsem svůj život nevzdala, když byl v troskách. Jsem vděčná rodičům za výchovu, která mne právě k této práci dovedla. Jsem vděčná lidem, kteří viděli můj příběh a podpořili mne v mém úsilí svůj život změnit. A jsou tu mé děti, které jsou stále mými učiteli. 

A také… díky za každé nové ráno! Máte to také tak?

 
Nejčtenější články
Fyziognomie - Nos

Fyziognomie - Nos

„Podle nosa poznáš kosa“

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Rozhoří se první…

Rozhoří se první…

Také zapálím první svíčku na věnci, který se chystám letos vytvořit sama a vnést si tak do svého domova atmosféru nadcházejících Vánoc. Ještě nevím, jaká barva svíček ho bude zdobit, ale vím jistě, že jako správná „konzerva“ budu mít věnec v tradičních barvách – zelená, červená a zlatá.

Více »

Rychlá pomoc

Rychlá pomoc

Východní národy to znají, ale k nám se dostaly tyto techniky podstatně později. Prst nám toho může hodně prozradit v otázkách lidského zdraví a emocí. Každý má na starosti něco, co je součástí našeho života a může pomoci nejen v diagnostice, ale i v rámci „léčby“.

Více »

 
Není voda jako voda

Není voda jako voda

V rámci pitného režimu se doporučuje především čistá voda. Od věci však není ani ta minerální. Já osobně si občas pochutnám třeba na „vincentce“. Mnozí nad ní ohrnují nos pro její slanou chuť, ale věřte, že má svůj důvod, proč ji piji.

Více »

 
Když oheň léčí

Když oheň léčí

Myslíte si, že oheň může léčit? Já jsem toho názoru, že zde určité možnosti jsou. Jednou z nich je použití tělových a ušních svící.

Více »

 
Den pozdravů

Den pozdravů

Každý týden je v kalendáři minimálně jeden den věnován různým mezinárodním a světovým dnům něčeho. Některé týdny mají obsazených všech sedm různých takových dnů. Z toho plyne, že můžeme mít mnoho dalších důvodů k oslavám, že?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min