Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Co možná nevíte...

Co to je lecitin? Velice v krátkosti cituji wikipedii: „Lecitin je průvodní látkou tuků a mastných kyselin, hojně se nachází ve vaječných žloutcích a buňkách semen rostlin.“

 

Asi jako první informaci bychom si měli říci, že lecitin se přidává do potravin. Buď je přímo uvedený (sójový, slunečnicový) nebo jej objevíte na obalu pod názvem E322. Můžeme se s ním setkat také v kosmetice, kde se používá jako přísada vylepšující vlastnosti daného produktu. Pokud vám ho doporučí někdo v rámci diety, věřte mu, jelikož má výrazný vliv na úbytek hmotnosti.

lecitin

Co tedy lecitin dokáže v lidském těle? O úbytku hmotnosti již víte. Avšak způsob je zhruba následující.  Pomáhá rozmělnit stolici a také si oddychnete vy, kteří trpíte nadýmání. Dále lecitin pomáhá spojit tuky s vodou a díky tomu mohou být tuky odváděny z těla. Stejným způsobem dokáže lecitin odstranit tuk za jeter, cév a vzít s sebou i cholesterol, na který lékaři předepisují léky. Pokud budete užívat lecitin, tak prospějete i svému svalstvu, které bývá látkami obsaženými v lecitinu posíleno. 

Pravidelnější užívání lecitinu bývá doporučeno z toho důvodu, že současná společnost má ve své potravě více tuku, než by bylo třeba. Doslova jeho pravidelné užívání se doporučuje na základě výzkumu těm lidem, kteří mají bolestivé klouby, kterými bývají omezeni na pohybu. Máte takové potíže? Vyzkoušejte lecitin! 

Nakonec získáte ještě další bonusy – zdravé vlasy zářivé barvy a omezení jejich vypadávání, hned tak vás něco rozčílí, vylepší se vám paměť, pro staré lidi je výborným tonizačním prostředkem. 

Tak, co tomu říkáte? Určitě stojí za to, že? Já už ho hezky užívám!

 
Nejčtenější články
Mayské proroctví  v polovině naplnění

Mayské proroctví v polovině naplnění

Podle mayského kalendáře bude letošní rok mezníkem v životě lidstva.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Jako ... slunečnice

Jako ... slunečnice

Ano, dnes se stala námětem pro můj příspěvek pro vás. V letošním roce jsem si ji poprvé vysela na zahradě a vyrostly mi ze semínek nádherné exempláře, které mi dělají radost kdykoliv je vidím.

Více »

Lesní poklad

Lesní poklad

Lesní poklad, který mám nadevše ráda, je ovoce, které má téměř černou barvu a nalézáme jej v každém českém lese, ale také v mnoha českých zahradách. Jmenuje se ostružina. Podívejme se, jak široké uplatnění má.

Více »

 
Vždy a všude

Vždy a všude

Tančíte rádi? Víte, že je to přirozený lidský pohyb. A tímto tedy je myšlen tanec v různém pojetí. Pokud bychom hledali dobu vzniku souborů pohybu, kterým dnes říkáme tanec, museli bychom se vrátit do velmi hluboké minulosti.

Více »

 
Čarování

Čarování

Myšlenka je mocná čarodějka. Kouzlíme a čarujeme s ní každý den. Je to základní stavební prvek našich životů, který si vůbec neuvědomujeme. Myšlenka je vlastně matkou všech situací, které prožíváme.

Více »

 
Bohatství v lahvi

Bohatství v lahvi

Máme tady čas vinobraní a bohatství ukryté ve vinných hroznech se za krátký čas přemístí do sudů a lhaví. Víno se hodí nejen při úpravě, ale po skvělém obědě či večeři si můžeme dopřát a vychutnat lahvinku dobrého vína.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tyna Kyvadlo Věštec

Tyna

Výkladu karet se věnuji již několik let... Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu. Tím, že p...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:364

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min