Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Pivo a jeho účinky na zdraví

Jakožto největší spotřebitelé piva bychom měli vědět, že přiměřené pití piva má na zdraví i pozitivní účinky. Je to roztok plný bílkovin, nukleových kyselin, sacharidů a lipidů a na rozdíl od koncentrovanějšího alkoholu brání tělo proti dehydrataci.

 
Pozitivní vliv na zdraví
Malé dávky alkoholu mají pozitivní účinky na zdraví a to hlavně na kardiovaskulární onemocnění, kdy výskyt těchto onemocnění snižuje. Přiměřené množství alkoholu dále snižuje možnost výskytu infarktu myokardu, cévní mozkové příhody a určitých srdečních příhod.
Na rozdíl od koncentrovaného alkoholu, obsahuje pivo přes 90% vody a tím chrání organismus před dehydratací, ke které dochází při konzumaci „tvrdého“ alkoholu.

Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo má antioxidační účinky, kdy likviduje volné radikály v těle. Proběhlo několik průzkumů, které potvrzovaly antimutagenní a antikarcinogenní účinky piva. Pivo dokáže regulovat hladinu glukózy v krvi a může ovlivňovat krevní tlak.
Pivo je velmi bohaté na vitamíny skupiny B, obsahuje minerály a stopové prvky, které působí proti ateroskleróze a osteoartritidě.

Jak jste se mohli dočíst výše, pití alkoholu a piva má pozitivní účinky na lidské zdraví, ale ovšem jen v určité míře.
 
 

Další zajímavé informace naleznete taky na naši Facebook stránke!

 
Nejčtenější články
Upír – mýtus nebo legenda?

Upír – mýtus nebo legenda?

Na počátku všeho nebylo nic jiného, než strach z mrtvých a z toho, že se jednou vrátí. Podle legend mohl každý mrtvý škodit živým, pokud zemřel za tajemných okolností. Upír je nemrtvou bytostí, která saje krev a neodráží se v žádném zrcadle.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Poddáte se módě?

Poddáte se módě?

Asi se zde nedovíte nic nového, když připomenu, že vlasy podléhají módě stejně, jako oblečení, doplňky, boty. Můžeme si připomenout různá období s různými manýry vztahující se k vlasům atd.

Více »

Směrovka

Směrovka

Ekzémy, vyrážky a vůbec defekty na kůži jsou relativně často řešený problém. Z vlastní zkušenosti vím, že málokdy je problém řešený ze strany příčiny, ale pouze důsledku. To znamená, že se řeší až to, co se „vyrobí“ na kůži.

Více »

 
Připravit, pozor… teď!

Připravit, pozor… teď!

Jo jo, máme tady biologické jaro, jehož příchodu si nevšímáme tolik jako příchodu toho astronomického. Už víte, že jaro nastalo pro lidské tělo. Začíná každý rok kolem poloviny února a my bychom se měli podle toho ke svému tělu chovat.

Více »

 
Nedoceněná síla

Nedoceněná síla

Říká se, že vystřelená kulka a vyřčené slovo nelze vzít zpět. Co si o tom myslíte? Já souhlasím. To, že vystřelíte z jakékoliv zbraně, se opravdu vzít zpět nedá. A věřte, že se slovem je to naprosto stejné. Někdy se ani škody napáchané slovem nedají změnit.

Více »

 
„Droga“ vlastní výroby

„Droga“ vlastní výroby

Všeobecné informace o šišince mozkové - epifýze nám říkají, že je to nepárová endokrinní žláza, která má na starosti několik velmi důležitých úkolů a funkcí v lidském těle. Je součástí epithalamu.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Sandra Kyvadlo Věštec

Sandra

Chcete spokojeně žít a užívat si? NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT ? ZARUČENĚ VÁM PORÁDIM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!JSEM TOHO ZÁŘNÝM...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:346

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min