Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Karty

Co je třeba k tomu, aby člověk druhému řekl, co v kartách vidí? Upřímně? Nevím… Že umím vykládat karty, jsem zjistila naprostou náhodou před lety, když jsem se rozhodla podat žádost o rozvod. Přišlo to jako blesk z čistého nebe a ještě dlouho jsem si nebyla jista, zda je to možné.

 

Když se řekne slovo „mariášky“, většina lidí si představí partu chlapů sedící v hospodě kolem stolu, na kterém jsou karetní listy, hromádky drobných, půllitry s pivem. Nesmí chybět popelník a kolem dokola se vznáší namodralý cigaretový dým. Lítají slova jako je trumf, flek, kule a občas dojde k malé, avšak neodmyslitelné výměně názorů ke způsobu hry.

Pro většinu lidí toto slovo evokuje vzpomínky na hru „prší“, která se hrála snad všude. Ve školách, na táborech, na chatách či jen tak u vody. A pak je tu ještě taková menší sorta lidí, která je využívá k tajemnějším účelům. A to k výkladu, který může ukázat cestu vpřed nebo pomoci při rozhodování.

karty

Zazvonil mi na stole telefon. Mám takové to hezké zvonění, co zní jako roztřesená halda rolniček. Na displeji se objevilo jméno bývalé kolegyně, se kterou jsme se staly přítelkyněmi. „Haló“, řekla jsem do telefonu s úsměvem. No… a už to jelo. „Prosím tě, neumím to sama sobě, vyložíš mi?“ Řekly jsme si, co jsme k výkladu potřebovaly a už jsem karty rozložila po stole. Už jsem dlouho neviděla tak příjemně seskládaný obrazec. 

Znám významy karetních spojení, vím, jak se spojují po řádcích, sloupečcích, ale i v křížích, ale nikdy mě nepřestane udivovat jejich energie a nikdy mě nepřestane překvapovat jejich „šepot“, kterým ke mně promlouvají. Jak mi sdělují odpovědi pro tazatele a upřesňují, co jim mohu a nemám říct. 

Ano, někdy ani karty nechtějí tazateli prozradit odpověď. A proč? Prostě proto, že ji nemá znát. Někdy je opravdu potřeba, abychom nechali vše plynout a nechali dít věci bez zásahu svého či kohokoliv jiného. Někdy je lepší pracovat na sobě, svých úkolech, vztazích a především snech než hledat odpověď v různých karetních orákulech. 

Červená srdce představující domov, předpovídající lásku nebo materiální kulové karty, které umí ukázat i na lidské touhy, zelené listy sdělí vaše přání, setkání, ale i štěstí… každá karta má svůj úkol. Ty žaludové nikdo nemá rád, ale i ony občas přináší pozitivní informace.  A prostě jsou součástí života stejně jako některé události, které zrovna rád nikdo neprožívá.

Jednu informaci vám sdělím hned teď, všem a bez karet. Mějte rádi sami sebe, važte si sami sebe a dělejte s radostí všechno, co vás baví a těší. 

 
Nejčtenější články

Tajemství z hlubin Země

Od nepaměti lidstvo používá darů Země k výrobě šperků a jiných ozdob ke zkrášlení sebe nebo se je naučili používat v běžném životě. Díky nálezům a objevům různých technologií vznikly šperky a ostatní předměty, k nimž se použily drahé kovy a kameny.

Více »

 
 
 

Další články

Symboly

Je tu však ještě něco jiného, co stojí za řeč. Máme zde i jiné symboly, které člověka provázejí. A pokud si jich všímá, mohou mu velmi usnadnit život.

Více »

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 

Změň to!

Člověk je veden a vychováván od dětství k tomu, že je třeba stále něco dělat. Od úklidu, přes učení, zájmové aktivity a případně i takové ty činnosti, které nám mohou přinést užitek. Tak ženy něco šijí, pletou a muži kutí, opravují atd. Hlavně nezahálet, nelelkovat.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Isabela

Mám dar vidět věci a předvídat varování, se kterým mohu pomoci vám, i vašim mazlíčkům. Pomohu vám s ře... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 703

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min