Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Záhada a síla měsíčního kamene

Lůno ženy i Luna jsou úzce spjaty v tisícileté historii. Lidé věřili, že svit měsíce může způsobit i šílenství. Měsíc má sílu ovlivňovat příliv a odliv. Odtud pramení magie měsíčního kamene. Žádný jiný drahokam neoplývá tolika legendami a tak zázračnou silou.

 

Bíle mlžný opar se třpytkami - ty nejjemnější odstíny, které vyjadřují ženskost. Taková je barva mystického drahokamu - měsíčního kamene. Je to minerál srdce a emocí. Podle hinduistů pochází  ze zkamenělých měsíčních paprsků za silné záře měsíce. Měsíčný kámen byl pro ně posvátný a byl velmi častým svatebním darem. Dodnes ho mají některé státy východních a jižních kultur ve svém znaku na státní vlajce - Turecko, Alžír nebo třeba Tunisko. Římané věřili, že v měsíčním kameni  je skryta síla bohyně Diany a že přenáší hlubokou lásku a vítězství. 

měsíční kámen

V Evropě se stal velkým módním trendem v 19. století především díky překrásným šperkům návrháře Tiffanyho. Každá dáma měla v té době z měsíčního kamene alespoň malou brož. 

Drahokam barvy mléka má silný vliv na emoce i zdraví především žen. Ovlivňuje pravidelné fungování reprodukčních cyklů, posiluje srdce, uklidňuje vyhrocené emoce a přináší klid a lásku. Otevírá “zlomené srdce” novým vztahům. Pomáhá proti bolestem hlavy a zad - ulehčuje “těžké hlavě”. Pro pozitivní psychiku je neméně důležitá bezproblémová trávicí soustava. Měsíční kámen působí kladně na vstřebávání  všech potřebných živin i na funkci žaludku, ledvin a střev. Ač by se to mohlo zdát absurdní, tak působí preventivně i proti náměsíčnosti. Dodnes je velmi často vhodným dárkem pro zamilované na udržení dlouhodobého láskyplného vztahu.                                                                                          

Měsíční kámen je třeba “dobíjet” jako všechny drahokamy. Očistěte ho a vystavte silnému měsíčnímu svitu nejlépe za úplňku. Jen tak zachováte jeho zázračné účinky.

 
Nejčtenější články
Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

12 hvězdných znamení (jinak znamení zvěrokruhu nebo znamení Zodiaka),

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Symboly

Symboly

Je tu však ještě něco jiného, co stojí za řeč. Máme zde i jiné symboly, které člověka provázejí. A pokud si jich všímá, mohou mu velmi usnadnit život.

Více »

Slib věrnosti na Svatého Josefa

Slib věrnosti na Svatého Josefa

Jaro vítají Josefové! Patron řemeslníků a rodin slaví 19. března. Od pradávna byl svátek Svatého Josefa považován za první jarní svátek.

Více »

 
Můžeme si pomoci

Můžeme si pomoci

Nadledvinky jsou párovým orgánem, který se nachází nad ledvinami, v podstatě k nim přiléhá. Je součástí každého organismu obratlovců a má v jejich životě poměrně velký význam. Jde o několik funkcí, bez kterých by byl život ohrožen.

Více »

 
Jak žít v karanténě

Jak žít v karanténě

Omezení nákupů, večírků, klábosení v kavárnách a konec bloumání po nákupních centrech. Kdyby nebyla důvodem nebezpečná nákaza, pro všechny je to celkem pozitivní výzva!

Více »

 
Dnes o to více...

Dnes o to více...

Většina lidí vnímá mezilidské vztahy jako neuspokojivé už delší čas. Momentální situace si možná postoj respektování vyžaduje více než kdykoliv jindy. Není v mém zájmu kohokoliv strašit, ale spíše inspirovat. Jelikož respekt nám může udělat obrovskou službu.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min