Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Věřte, nevěřte … Čarodějka s jehlami

Když v zimě roku 1983 našel geolog Emil na hranici Permské a Sverdlovské oblasti u vesnice Molebka uprostřed závějí ideálně narýsovaný kruh o průměru 62 metrů, udivilo to pouze jeho, z místních nikoho.

 

„Doběhni si k Čajkinovým, jejich vnučka ti takové i jiné kruhy nadělá,“ poradil mu asi osmdesátiletý muž. Za nějaký čas oblast molebských lesů dostala neformální statut geoanormální zóny, nazvané M-ský trojúhelník. Informace o zvláštních schopnostech Čajkinovy vnučky se začaly šířit krajem.

Čarodějka

„Podivné chování se u vnučky objevilo, když jí bylo deset let,“ vypravoval pak Čajkin. „Šli jsme společně v zimě do lesa sbírat zmrzlou kalinu. Najednou jsem zpozoroval dva ledové kruhy, vytlačené do kyprého sněhu. Zeptal jsem se Máši, co to má znamenat. Čistý, netknutý sníh se začal vařit jako máslo na rozpálené pánvi a utvářel velký kruh. Objevil se kruh s pevným a pružným ledovým povrchem. A hned druhý, třetí, čtvrtý… Vnučka řekla, že když na něco myslí, stane se to. Dívka pak přiznala, že umí vyvolat i sníh nebo kroupy, ale musí u toho být „cvrčci“.

Další rok poté, co děda zjistil mimořádné schopnosti u vnučky, vyprávěla, jak se jí na pionýrském táboře, když ležela s angínou, zjevily tři děti, mlčenlivé a divné. Aby jí zbavily angíny, zmrazily jí nohy, do každého prstu zapíchly jehlu a zmizely. Své výjimečné schopnosti po této události nejdříve tajila, protože se bála.

Děda vzal Mášu na rentgen a skutečně se potvrdilo, že má v nohách jehly. Chirurg se je pokusil vytáhnout, ale vypadalo to, jako by byly vrostlé do nervových zakončení prstů a vyndat je by znamenalo Mášu ochromit. Dnes je z Máši úspěšný biofyzik.

 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Kříž patří mezi nejznámější symboly na světě.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Smrtící elixír krále Kristiána

Smrtící elixír krále Kristiána

Tycho Brahe, dánský astronom, který patřil mezi prvořadé vědecké kapacity rudolfínského dvora, nenajde zřejmě klid ani po smrti.

Více »

Pozor na rozpraskané paty

Pozor na rozpraskané paty

Na rozpraskané paty trpí velký počet lidí.

Více »

 
Odsávači energie

Odsávači energie

V negativních oblastech rostou stromy a trávy, které potřebují hodně vláhy. Jehličnany, lípa a bříza se těmto zónám vyhýbají, protože v nich začínají rychle chřadnout. Pokud mezi jasnou zelení vodomilných rostlin uvidíte zežloutlé listy břízy nebo lípy, mějte se na pozoru.

Více »

 
Nevinné koření

Nevinné koření

Hořčice je žádaná pochutina. Staří Řekové nazývali hořčici sinapi, „to otužuje oči“. Zřejmě proto, že po ní oči slzí. Slovem hořčice se může označit rostlina, její semena i kořen.

Více »

 
Magistrála zázraků

Magistrála zázraků

Na východě Čech, přesněji u tzv. Cikánského kříže, jsou pohřbeni žoldnéři z napoleonských válek včetně významného francouzského generála. U hromadného hrobu měli postávat ještě v 19. století různí věštci, kteří uměli znamenitě hádat z ruky a vykládat karty.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min