Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Věřte, nevěřte … Čarodějka s jehlami

Když v zimě roku 1983 našel geolog Emil na hranici Permské a Sverdlovské oblasti u vesnice Molebka uprostřed závějí ideálně narýsovaný kruh o průměru 62 metrů, udivilo to pouze jeho, z místních nikoho.

 

„Doběhni si k Čajkinovým, jejich vnučka ti takové i jiné kruhy nadělá,“ poradil mu asi osmdesátiletý muž. Za nějaký čas oblast molebských lesů dostala neformální statut geoanormální zóny, nazvané M-ský trojúhelník. Informace o zvláštních schopnostech Čajkinovy vnučky se začaly šířit krajem.

Čarodějka

„Podivné chování se u vnučky objevilo, když jí bylo deset let,“ vypravoval pak Čajkin. „Šli jsme společně v zimě do lesa sbírat zmrzlou kalinu. Najednou jsem zpozoroval dva ledové kruhy, vytlačené do kyprého sněhu. Zeptal jsem se Máši, co to má znamenat. Čistý, netknutý sníh se začal vařit jako máslo na rozpálené pánvi a utvářel velký kruh. Objevil se kruh s pevným a pružným ledovým povrchem. A hned druhý, třetí, čtvrtý… Vnučka řekla, že když na něco myslí, stane se to. Dívka pak přiznala, že umí vyvolat i sníh nebo kroupy, ale musí u toho být „cvrčci“.

Další rok poté, co děda zjistil mimořádné schopnosti u vnučky, vyprávěla, jak se jí na pionýrském táboře, když ležela s angínou, zjevily tři děti, mlčenlivé a divné. Aby jí zbavily angíny, zmrazily jí nohy, do každého prstu zapíchly jehlu a zmizely. Své výjimečné schopnosti po této události nejdříve tajila, protože se bála.

Děda vzal Mášu na rentgen a skutečně se potvrdilo, že má v nohách jehly. Chirurg se je pokusil vytáhnout, ale vypadalo to, jako by byly vrostlé do nervových zakončení prstů a vyndat je by znamenalo Mášu ochromit. Dnes je z Máši úspěšný biofyzik.

 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Kříž patří mezi nejznámější symboly na světě.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Rychlá magie a svíčky

Rychlá magie a svíčky

Určitě už jste někdy četli o tom, že svíčky dokážou mnohé ovlivnit. Je ale potřeba, abyste také volili správné barvy, jedině tak bude výsledný efekt stát za to.

Více »

Po stopách „svatební košile“

Po stopách „svatební košile“

Lázně Bělohrad leží 15 kilometrů východně od Jičína. Najdete tu nejen čerta, ale i Bílou paní a navíc hřbitov, k němuž se vztahuje Erbenova balada Svatební košile. Podél lesa se tu táhne strouha, které se už několik staletí říká Čertova brázda. Vyoral ji prý pluhem sám ďábel.

Více »

 
Kouř v magii

Kouř v magii

V magii nám může docela dobře pomoci i obyčejný kouř. Stačí jen správně používat bylinky, které k tomu budeme potřebovat.

Více »

 
Vitamin C a sexuální život

Vitamin C a sexuální život

O vitaminu C se říká, že je to zázračný lék. Kromě toho, že pomáhá proti infekcím, zvyšuje imunitu, usnadňuje i různé druhy léčby.

Více »

 
Věřte, nevěřte … Špetka ryzosti

Věřte, nevěřte … Špetka ryzosti

Motýlí snění se proměnilo v divoké hemžení létajícího hmyzu. Tak nějak láska přichází a odchází. Ze slabikáře hltáme první písmena a postupně si je vrýváme do paměti. Za nějaký čas louskáme román za románem a pročítáme knihy.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:871

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:867

0900 700 650 - 2 EUR/min