Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Věřte, nevěřte … Čarodějka s jehlami

Když v zimě roku 1983 našel geolog Emil na hranici Permské a Sverdlovské oblasti u vesnice Molebka uprostřed závějí ideálně narýsovaný kruh o průměru 62 metrů, udivilo to pouze jeho, z místních nikoho.

 

„Doběhni si k Čajkinovým, jejich vnučka ti takové i jiné kruhy nadělá,“ poradil mu asi osmdesátiletý muž. Za nějaký čas oblast molebských lesů dostala neformální statut geoanormální zóny, nazvané M-ský trojúhelník. Informace o zvláštních schopnostech Čajkinovy vnučky se začaly šířit krajem.

Čarodějka

„Podivné chování se u vnučky objevilo, když jí bylo deset let,“ vypravoval pak Čajkin. „Šli jsme společně v zimě do lesa sbírat zmrzlou kalinu. Najednou jsem zpozoroval dva ledové kruhy, vytlačené do kyprého sněhu. Zeptal jsem se Máši, co to má znamenat. Čistý, netknutý sníh se začal vařit jako máslo na rozpálené pánvi a utvářel velký kruh. Objevil se kruh s pevným a pružným ledovým povrchem. A hned druhý, třetí, čtvrtý… Vnučka řekla, že když na něco myslí, stane se to. Dívka pak přiznala, že umí vyvolat i sníh nebo kroupy, ale musí u toho být „cvrčci“.

Další rok poté, co děda zjistil mimořádné schopnosti u vnučky, vyprávěla, jak se jí na pionýrském táboře, když ležela s angínou, zjevily tři děti, mlčenlivé a divné. Aby jí zbavily angíny, zmrazily jí nohy, do každého prstu zapíchly jehlu a zmizely. Své výjimečné schopnosti po této události nejdříve tajila, protože se bála.

Děda vzal Mášu na rentgen a skutečně se potvrdilo, že má v nohách jehly. Chirurg se je pokusil vytáhnout, ale vypadalo to, jako by byly vrostlé do nervových zakončení prstů a vyndat je by znamenalo Mášu ochromit. Dnes je z Máši úspěšný biofyzik.

 
Nejčtenější články
Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Náš seriál pokračujeme charakteristikou Vah, Štíra a Střelce.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Voda podpoří inteligenci

Voda podpoří inteligenci

Neustále se hovoří o blahodárnosti pitného režimu pro organismus, ale možná, že někdo neví, jak je důležité tělo zásobovat tekutinami, a také to, že voda má příznivé účinky i na naši inteligenci.

Více »

Mozoly z úzkých bot

Mozoly z úzkých bot

Téměř všechny mozoly, podobně jako kuří oka, jsou způsobeny špatně padnoucí obuví, ve které se palec otlačuje. Kloub naběhne, kůže na něm ztvrdne, zčervená a vše začne bolet.

Více »

 
Medem na únavu

Medem na únavu

Med je velmi starý živočišný produkt, mnohem starší než člověk. Sbírání medu prehistorických včel znázorňují i prehistorické kresby v Aranských jeskyních.

Více »

 
Košťáloviny proti rakovině

Košťáloviny proti rakovině

Strava bohatá na vlákninu je užitečná v boji proti rakovině.

Více »

 
Jak vyzrát nad depresí

Jak vyzrát nad depresí

Pokud nás trápí deprese, je v první řadě vhodná změna stravovacích návyků.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:302

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min