Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Věřte, nevěřte … Čarodějka s jehlami

Když v zimě roku 1983 našel geolog Emil na hranici Permské a Sverdlovské oblasti u vesnice Molebka uprostřed závějí ideálně narýsovaný kruh o průměru 62 metrů, udivilo to pouze jeho, z místních nikoho.

 

„Doběhni si k Čajkinovým, jejich vnučka ti takové i jiné kruhy nadělá,“ poradil mu asi osmdesátiletý muž. Za nějaký čas oblast molebských lesů dostala neformální statut geoanormální zóny, nazvané M-ský trojúhelník. Informace o zvláštních schopnostech Čajkinovy vnučky se začaly šířit krajem.

Čarodějka

„Podivné chování se u vnučky objevilo, když jí bylo deset let,“ vypravoval pak Čajkin. „Šli jsme společně v zimě do lesa sbírat zmrzlou kalinu. Najednou jsem zpozoroval dva ledové kruhy, vytlačené do kyprého sněhu. Zeptal jsem se Máši, co to má znamenat. Čistý, netknutý sníh se začal vařit jako máslo na rozpálené pánvi a utvářel velký kruh. Objevil se kruh s pevným a pružným ledovým povrchem. A hned druhý, třetí, čtvrtý… Vnučka řekla, že když na něco myslí, stane se to. Dívka pak přiznala, že umí vyvolat i sníh nebo kroupy, ale musí u toho být „cvrčci“.

Další rok poté, co děda zjistil mimořádné schopnosti u vnučky, vyprávěla, jak se jí na pionýrském táboře, když ležela s angínou, zjevily tři děti, mlčenlivé a divné. Aby jí zbavily angíny, zmrazily jí nohy, do každého prstu zapíchly jehlu a zmizely. Své výjimečné schopnosti po této události nejdříve tajila, protože se bála.

Děda vzal Mášu na rentgen a skutečně se potvrdilo, že má v nohách jehly. Chirurg se je pokusil vytáhnout, ale vypadalo to, jako by byly vrostlé do nervových zakončení prstů a vyndat je by znamenalo Mášu ochromit. Dnes je z Máši úspěšný biofyzik.

 
Nejčtenější články
 Energetičtí upíři a dobíječi energie

Energetičtí upíři a dobíječi energie

Potkat nějakého energetického upíra jistě není pro nikoho příjemné, pokud s takovým upírem ale žijete pod jednou střechou, můžete to pro vás být přímo katastrofální. V přítomnosti energetického upíra totiž ztrácíte vlastní energii, cítíte se malátní a unavení. O co více má energie ten druhý, o to víc vy jste bez života.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Věřte, nevěřte … Kubovo rozloučení

Věřte, nevěřte … Kubovo rozloučení

Kdysi jsem pracovala v laboratoři. Práce tam byla velmi náročná, ale i zajímavá, ohromně dobrý kolektiv, takže tam vládla všeobecná spokojenost a vždy dobrá nálada. Také legrace jsme si užili dost.

Více »

Víte, k jakému elementu se váže vaše čínské znamení?

Víte, k jakému elementu se váže vaše čínské znamení?

Víte, v jakém čínském znamení jste se narodili? A víte, jaký element v čínském horoskopu vaše znamení provází? Není od věci mít pojem i o elementech, které jsou součástí horoskopu. Pomáhají totiž odhalit povahové rysy člověka.

Více »

 
Kouzla k ochraně domova

Kouzla k ochraně domova

V dnešním světě je potřeba svůj domov chránit. Negativní energie mohou z našeho milovaného místa, které máme tak rádi, udělat místo, kde se nebudeme cítit dobře.

Více »

 
Cuketové vín? Kdo to kdy slyšel?

Cuketové vín? Kdo to kdy slyšel?

Přišla doba grilování – maso, ryby, lilky a cukety. Nakupte cuket o něco více, když už máte tu možnost a připravte si z nich výborné víno.

Více »

 
Japonské pověry

Japonské pověry

Každá země má své vlastní pověry a nejinak je tomu v Japonsku. Některé jsou pro nás opravdu kuriózní.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:302

0900 700 650 - 2 EUR/min

Johana Léčitel Věštec

Johana

Vykládám karty Lenormand a zabývám se zejména numerologií. Mám dlouholeté zkušenosti a spoustu spokojených klientů. S...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:305

0900 700 650 - 2 EUR/min