Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Věrné přítelkyně

Svým kartám říkám přítelkyně. Ano, věrné přítelkyně. A všem. Když někdo chce poradit, pomoci skrze tzv. čertovy obrázky, ještě nikdy mne nezklamaly. Vždy odpovídaly, ukazovaly situaci, která může nastat, jak si stojí dotyčný zdravotně, ale i pracovně. Ale někdy se stane, že prostě mlčí. Ale to není o tom, že by „stávkovaly“.

 
 

Je pravda, že je důležité klást otázky, na které chceme od karet odpovědi, pokud chceme nahlédnout do tajemství budoucnosti, potřebujeme rozklíčovat problém nebo radu v případě důležitých rozhodnutí. Když se čte „příběh“, který vyložené karty vyprávějí, chce to trošku toho nadhledu, pustit uzdu své intuici, o významu karet ani nemluvě. A pak všechny dílky skládačky do sebe zapadnou, když se položí ty správné otázky. Nač se tedy můžeme karet zeptat? Téměř na vše! Ale počítejte s tím, že jen na co chtějí, na to vám odpoví. To mějte na paměti. Někdy se totiž může stát, že něco prostě nemáte vědět nebo vám do určité věci nic není. A v tom případě si karty toto tajemství ponechají.

tarot

Avšak k věci. Pokud se rozhodnete si nechat vyložit karty a navštívíte nějakou kartářku či kartáře, pamatujte si, že otázky by měly být v souvislosti s vaší osobou. Bohužel většina druhů karet neumí jednoduše odpovědět na otázky, které vyžadují odpověď „ano“ či „ne“. Přesto ve spolupráci s vykládajícím určitě dokážete zformovat dotaz tak, aby odpověď uspokojila vaši zvědavost. 

Pokud jde o okruhy otázek, fantazii se meze nekladou. Zdraví, vztahy, kariéra, bydlení, rodina, děti, vzdělání, dovolená… . Samozřejmě může o cokoliv, co se týká lidského života.  Pokud stojíte před zásadním rozhodnutím a nevíte si rady, karty vám mohou ukázat možnou cestu. Dokonce se můžete dovědět i to, co se stane, pokud se rozhodnete pro některou z možností, které máte. Určitě je to docela fajn vědět, co byste mohli očekávat. 

A mám malé upozornění. Vytáhnete-li si mezi kartami tu, která je označena názvem Smrt, ničeho se nelekejte. I když je spojena s číslicí 13. Tato karta vám předpovídá konec něčeho, co nefunguje a nový začátek. Lze hovořit o znovuzrození. Jako když se pták Fénix zvedne z popela.  Je to velmi pozitivní karta. Ale pokud se týká otázky okolo smrti, etika kartářek a kartářů tyto informace nezahrnuje. Tudíž na takové dotazy rovnou zapomeňte. 

 
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min