Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Umění přírody

Nejednou jsem byla v situaci, kdy jsem prostě musela konat. Mám v oblibě polodrahokamy a šperky z nich. Nejraději mám náramky nebo přívěsky, které někdy podtrhnou osobnost člověka, tedy spíše ženy, která je nosí. A ano, asi budeme dnes hovořit o dárku pro ženu.

 
Stiskla jsem kliku hezký dveří, prošla jimi a v ten moment mne obestřela vůně kávy, čaje, bylinek a čokolády. A světe div se! V krásné skleněné dóze tu trůnily nádherné čokoládové pralinky. V náruči těchto vůní  jsem se nechala unášet, až jsem došla ke stěně, u které jsem našla evidentně objekt svého zájmu. Kyvadla, náhrdelníky, náramky, prsteny… co by se komu líbilo, určitě by si vybral. Kameny tromlované, surové, sekané, opracované... Uvědomila jsem si, že potřebuji dárek. Vybírala jsem intuitivně, protože má intuice mne v mnoha případech nezklamala. Rozhlédla jsem se, co se mi nejvíce bude líbit a dovolila si zavnímat. Najednou jsem se podívala na náramek z červeného korálu a měla jasno!

červený korál

Když jsem se vrátila domů a vyhledala jsem si informace o červeném korálu. První a nejdůležitější informace o korálu je ta, že je to nezdolný ochranář. Ochraňuje svého nositele nejen před vším, co je negativní, ale i před zlými sny a nočními můrami. Traduje se o něm, že dokáže ochraňovat i před depresemi, posedlostí, panikou, nehodami, lupiči a otravami. Násilí, ať již proti sobě nebo druhým či ze strany osob majících sklony k násilnému chování je také tématem tohoto nádherného kamene, jehož jméno přeložené z řečtiny zní „dcera moře“. Spíte-li nevalně, noste červený korál. Je vhodný i pro děti, jimž se může stát věrným ochráncem.

Korál má i léčivé účinky. Je velmi vhodný pro ženskou část populace, jelikož má příznivý vliv na menstruační potíže a také neplodnost. Ostatní mohou nosit korál v případě poruch trávení a očních potíží. Důvěra je mu dána k zástavě krvácení.

Moc se mi líbí, jak příroda ovládá vše, co pochází z jejího lůna. Obdivuji její umění, jak to má všechno „vymyšlené“ a my můžeme tak s pokorou a velkými díky její dary přijímat. Přírodní ochránce – červený korál.

Další zajímavé informace naleznete taky na naší Facebook stránce!

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Poddáte se módě?

Poddáte se módě?

Asi se zde nedovíte nic nového, když připomenu, že vlasy podléhají módě stejně, jako oblečení, doplňky, boty. Můžeme si připomenout různá období s různými manýry vztahující se k vlasům atd.

Více »

Směrovka

Směrovka

Ekzémy, vyrážky a vůbec defekty na kůži jsou relativně často řešený problém. Z vlastní zkušenosti vím, že málokdy je problém řešený ze strany příčiny, ale pouze důsledku. To znamená, že se řeší až to, co se „vyrobí“ na kůži.

Více »

 
Připravit, pozor… teď!

Připravit, pozor… teď!

Jo jo, máme tady biologické jaro, jehož příchodu si nevšímáme tolik jako příchodu toho astronomického. Už víte, že jaro nastalo pro lidské tělo. Začíná každý rok kolem poloviny února a my bychom se měli podle toho ke svému tělu chovat.

Více »

 
Nedoceněná síla

Nedoceněná síla

Říká se, že vystřelená kulka a vyřčené slovo nelze vzít zpět. Co si o tom myslíte? Já souhlasím. To, že vystřelíte z jakékoliv zbraně, se opravdu vzít zpět nedá. A věřte, že se slovem je to naprosto stejné. Někdy se ani škody napáchané slovem nedají změnit.

Více »

 
„Droga“ vlastní výroby

„Droga“ vlastní výroby

Všeobecné informace o šišince mozkové - epifýze nám říkají, že je to nepárová endokrinní žláza, která má na starosti několik velmi důležitých úkolů a funkcí v lidském těle. Je součástí epithalamu.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Sandra Kyvadlo Věštec

Sandra

Chcete spokojeně žít a užívat si? NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT ? ZARUČENĚ VÁM PORÁDIM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!JSEM TOHO ZÁŘNÝM...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:346

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min