Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Pojďme si plnit sny

Vzpomínám si, jak kluci vymýšleli, kterou značku auta by chtěli mít v garáži, nebo na jaké motorce se budou prohánět po cestách závratnou rychlostí a za zády jim bude sedět ta nejhezčí holka ze školy. Probíraly se ty nejdivočejší, ale také ty nejskromnější sny, které se někdy i splnily. A jak to máte se sny vy?

 

Seděla jsem pod ořešákem a na stolečku vedle šálku kávy ležela knížka. Brožované vydání, relativně tenká a její nádherně šmolkově modrá obálka má na mě uklidňující účinky. Bílá písmena názvu knihy doplňují bílé obláčky a já se jen dívám. Vnímám tu krásnou modrou barvu, bzukot včel poletujících kolem voňavých růžových růží a zpěv ptáků v korunách okolních stromů. Je nádherně. Sluníčko hřeje akorát, mírný vánek si pohrává s mými vlasy a káva má již tu správnou teplotu, aby se dala pít. 

sny

Otevřela jsem knihu a byla jsem pozvána na cestu. Na cestu, která přináší poznání, zkušenosti, nové možnosti a určitě notnou dávku dobrodružství. Ale také přivádí dosud nepoznanou lásku, romantiku a osobní růst. Autorka dokonce slibuje odpovědi na otázky, na které mnoho lidí nenajde nikdy odpověď. Vůbec jsem netušila, co mě čeká, o čem příběh bude. Začala jsem pozvolna číst.

Již první slova mě dojala natolik, že mi vehnala slzy do očí. A tak jsem si dovolila nahlédnout do příběhu, do kterého jsem se pomalu jaksi vetřela. A vůbec jsem tam nepřekážela. Jen jsem se dívala, na každý ušlý krok, vnímala teplá zrnka písku na pláži, dokonce slyšela bílé krajky mořské pěny na vlnách. Naslouchala rozhovoru dvou žen na pobřeží pod paprsky tropického slunce, cítila vůni palmových hájů a exotických květů. 

Přečíst dvacet kapitol vytištěných na zhruba sto čtyřiceti stránkách by mi za normálních okolností trvalo asi několik hodin, ale já tu knihu četla asi tři dny. Neustále mě životní příběhy knižní hrdinky nutily vložit záložku mezi stránky a přemýšlet o otázkách, které byly položeny. A na které ona dostávala na své cestě životem odpovědi. Prohlížela jsem si popisované životní peripetie v možnostech několika úhlů pohledu, abych nakonec uznala, že ke splnění si snů je třeba setsakramentská dávka odvahy. 

Když jsem knihu dočetla, tiše jsem seděla a přemýšlela, jestli mi ještě nějaký sen vůbec zůstal. Nějaký ten dětský. Ten, který jsem si snila tak intenzivně a nakonec…. vlastně zatím… jsem si ho nesplnila. V knize je skvěle podáno, jak je třeba si plnit sny a že to jde. Jakmile zahlédnete odpověď, proč lidé přicházejí na svět, co je smyslem jejich bytí, uvidíte, že znovu naleznete své sny a budete si je chtít splnit. A budete najednou dělat hodně věcí jinak, zjistíte, že ne vše, co vás naučili je člověku prospěšné a i správné. Současný, zatím ještě velmi materialisticky pojímaný svět, příliš snům nefandí. Avšak situace se pomalu a jistě mění.

Máte svůj sen? Ještě stále si dovolíte ho alespoň snít? Chcete ho prožít?  A jste ochotni v sobě nalézt tu obrovskou odvahu a udělat rozhodující krok ho uskutečnit? Máme všichni možnost volby a tak nečekejte na „až“. 

Pojďme si plnit sny!

 
Nejčtenější články
Runy

Runy

Pořiďte si do nového roku runu jako talisman, která Vás bude chránit, povede Vás anebo Vám bude připomínat cíl Vaší cesty.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Tarot plný informací

Tarot plný informací

Vznik tarotu není přesně historicky podchycen, ale má se obecně za to, že vznikl ve starém Egyptě. Tato verze byla přijata přes to, že tarot obsahuje širokou škálu symbolů, z nichž některé pocházejí i z Asie. Skládá se z velké a malé arkány, přičemž každá z nich má svůj důvod vzniku a za pozornost stojí i samotné slovo TAROT se svými významy – kolo, zákon.

Více »

Rostou, nerostou …

Rostou, nerostou …

A je to tady! Nastává sezóna, která každý rok plní sociální sítě fotografiemi těch nejlepších lesních úlovků. Hřiby, podhřiby, masáky a jiné druhy, které jejich sběrači bezpečně poznají.

Více »

 
Hluboká tajemství

Hluboká tajemství

Každý z nás má hluboce ukrytá tajemství. Většinou jsou ukryta v paměťových trezorech, od kterých jsme zřejmě zahodili klíče. Pokud je však najdeme, odemkneme a zpracujeme, můžeme dojít duševního klidu.

Více »

 
Jste v očekávání?

Jste v očekávání?

S příchodem na svět dostane každý človíček jméno. Jak důležité je pro člověka světské jméno? Může mít vliv na jeho život?

Více »

 
Důležité!

Důležité!

Zamysleli jste se někdy nad otázkou zodpovědnosti, odpovědnosti? Býváme tímto tématem masírováni od dětství, avšak bohužel rámci morálky. Za něco, za někoho. Ale co zodpovědnost sám za sebe a k sobě?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:851

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka Soucitný Věštec

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, vidím auru...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

ZaneprázdněnProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min