Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Máte ji také

Nedávno jsem četla na jedné sociální síti zajímavý příspěvek. Vlastně mě inspiroval k napsání tohoto článku. Důvod je velmi jednoduchý. 13. komnata každého člověka. Avšak trochu v jiném slova smyslu, jelikož v tomto případě každý zjistí, že sám neví, co je v ní ukryto.

 
 

Již nějaký čas a stále častěji a v hojnějším počtu lidé využívají kineziologie, hypnózy, meditací, léčení „minulými životy“ a jiné metody, které člověka dovedou „někam“. Někam, kde jsou ukryta všechna tajemství, která by mohla pomoci odhalit důvody nemocí, životních problémů, opakujících se nevhodných vztahů nejen partnerských, ale i přátelských, mohou ovlivnit i změny na cestě pracovní kariéry nebo dokonce naprostou změnu oboru. Člověk je dosud nádoba neprobádaná přes to, že různí experti a vědci neustále něco objevují a mnozí z jiných odborníků si myslí, že o člověku a lidské psychice vědí vše.   

meditace

Na rozdíl od televizního pořadu, kdy zrovna aktuální hrdina vypráví o záležitostech ve svém životě, které by si nejraději přál zamknout právě za dveřmi 13. komnaty, je to s tou tajemnou komnatou v nás trochu jiné. O osobnosti z obrazovky se dovídáme informace, se kterými by nikdo na trh nešel, ale důvody, proč se s ostatními dělí o své prožitky, znají jen oni.  Je to jejich rozhodnutí. Nezřídka se jedná o tragické události, vztahové problémy a jiná trápení z období dětství či dospívání či celé rodiny. Kdo by rád na takovéto věci vzpomínal? 

A nyní si představte, že člověk má v sobě komnatu, kde má uložena taková tajemství, která si nedokáže vybavit. Nevzpomíná si na ně. Jsou v nás uloženy jinak a lze se na ně podívat jen těmi metodami, které k nim člověka dovedou. Není to snadné se podívat tam, kde to neznáme. Člověk se obecně a od dob, co je lidstvo lidstvem, bojí toho, co nezná. A je to pochopitelné. Neví, co může čekat. A také ne vždy je jednoduché do těch „míst“ člověka provázet. Avšak jak se říká, že když se chce, tak jde všechno. Navíc jde vlastně i o to, že když se zaobíráme děním kolem sebe, případně někým druhým, je to pohodlnější. Důvodem je vlastně to, že jedinec pak nemusí nazírat do sebe a pátrat, hledat a případně změnit něco, co není funkční a jít do něčeho nového. Do něčeho, co nezná. A právě zde, v tomto bodě jde o toto: „…To chce pořádnou touhu i kuráž, jinak co by tam v té 13. komnatě kdo hledal? Zábava, prachy ani žádný radovánky tam nejsou.“

Lidé v těchto svých 13. komnatách nalézají vše, co jim brání jít vpřed. Vše, co je bolí, co je trápí. Často tam nalézají důvody sporů v rodině, či nemoci, která je trápí a hovoří se o ní jako o dědičné. Najít například své vlohy a talenty, hledat cestu k hojnosti a spokojenosti. Vyléčit si strachy a fóbie. Ale je třeba opravdu najít v sobě touhu něco ve svém životě změnit a najít odvahu ty dveře otevřít.

 
Nejčtenější články
Runy

Runy

Pořiďte si do nového roku runu jako talisman, která Vás bude chránit, povede Vás anebo Vám bude připomínat cíl Vaší cesty.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Tarot plný informací

Tarot plný informací

Vznik tarotu není přesně historicky podchycen, ale má se obecně za to, že vznikl ve starém Egyptě. Tato verze byla přijata přes to, že tarot obsahuje širokou škálu symbolů, z nichž některé pocházejí i z Asie. Skládá se z velké a malé arkány, přičemž každá z nich má svůj důvod vzniku a za pozornost stojí i samotné slovo TAROT se svými významy – kolo, zákon.

Více »

Rostou, nerostou …

Rostou, nerostou …

A je to tady! Nastává sezóna, která každý rok plní sociální sítě fotografiemi těch nejlepších lesních úlovků. Hřiby, podhřiby, masáky a jiné druhy, které jejich sběrači bezpečně poznají.

Více »

 
Hluboká tajemství

Hluboká tajemství

Každý z nás má hluboce ukrytá tajemství. Většinou jsou ukryta v paměťových trezorech, od kterých jsme zřejmě zahodili klíče. Pokud je však najdeme, odemkneme a zpracujeme, můžeme dojít duševního klidu.

Více »

 
Jste v očekávání?

Jste v očekávání?

S příchodem na svět dostane každý človíček jméno. Jak důležité je pro člověka světské jméno? Může mít vliv na jeho život?

Více »

 
Důležité!

Důležité!

Zamysleli jste se někdy nad otázkou zodpovědnosti, odpovědnosti? Býváme tímto tématem masírováni od dětství, avšak bohužel rámci morálky. Za něco, za někoho. Ale co zodpovědnost sám za sebe a k sobě?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:851

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka Soucitný Věštec

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, vidím auru...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Wendy Axon Soucitný Věštec

Wendy Axon

Jdi za svými sny, dokud stojíš na nohou.Takto zní mé motto. Studiu a provozování esoteriky se zabývám přes 15 let. Sv...Více

ZaneprázdněnProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:716

0900 700 650 - 2 EUR/min