Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Klíč

Vracím se k tématu, které je ještě stále aktuální a možná tou inspirací pro jiné bude dnes. Používáte výraz „rozklíčovat“? Takže… máte ke všemu klíč?

 

Odborníci na feng shui říkají, že klíče od našich příbytků mají mít svůj „domeček“. Místo, kde se dají uložit a zavřít. Kde je uložen tedy klíč k tomu, abychom cokoliv rozklíčovali? Možná najednou zjisíte, že těch klíčů potřebujete nějak moc. Klíčem otevřeme domy, mříže, trezory, skříňky, ale také se někdy hovoří o tom, že někdo odemkl třináctou komnatu, srdce či duši druhého. Nebo našel klíč k řešení úkolu. Klíč také může vše uzamknout. Proč se mluví zrovna o klíči? Ano, klíč je symbol.

Klíč

Klíč je již po staletí přijímán jako symbol k mystickému a duchovnímu poznání. Může představovat i možnost získat ezoterické informace, nové životní vhledy. A protože nejen odemyká, ale i zamyká, tak záleží na každém jedinci, co pro něj v jeho životní situaci právě klíč má představovat. Klíč také může upozornit na ukrytá tajemství. Máme je odemykat či nikoliv? 

Celá tisíciletí lidé hledají klíč ke štěstí. Klíč ke skvělému a spokojenému životu v míru, blahobytu a hojnosti. Pátrají po něm, díky tomu vznikly legendy, pověsti, pohádky, příběhy. Kde vzít ten správný klíč, který nám odkryje všechna tajemství života ve štěstí? 

Co myslíte? Víte vy sami, kde tento klíč hledat? Vše čím dál více naznačuje, že každý ten svůj klíč má, i když tomu nevěří. I když ho hledá a neustále tvrdí, že ho nemůže najít a neví, kde hledat, přesto o něm ví. Většina z nás tuší, kde hledat. Ale strach a nedůvěra v sebe sama nedovolí ten klíč vzít do vlastních rukou a odemknout ten nádherný život. A proč? Inu… každý k tomu má nějaký ten svůj důvod. 

A víte, tím klíčem k tomu šťastnému a spokojenému životu je totiž láska. Bez lásky se totiž vůbec nic a ničemu a nikomu nedaří. Ani žít život. Najděte tu lásku v sobě! Nejdříve aspoň pro sebe, protože pokud jí budete mít pro sebe dost, budete mít i pro druhé!

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Moudrost těla

Moudrost těla

Každý má občas deficit vitamínů, minerálů či určitého druhu stopového prvku, ale málokdo ví, že se tyto nedostatky mohou projevit chutěmi. Asi za poslední dva roky se mi několikrát stalo, že jsem měla vyloženě potřebu jíst určité potraviny a poslední týden bych do sebe lila litry kávy denně. Kde je třeba hledat příčinu?

Více »

 „Slunce v duši“

„Slunce v duši“

Jak navodit dobrou náladu na podzim, když nás přepadne smutek, deprese a stesk? Kromě světlého a útulného domova je třeba zapojit aktivitu a nenechat se zaskočit.

Více »

 
Což takhle dát si…?

Což takhle dát si…?

Máme tady podzim. Úroda je sklizena, uložena, aby nám poskytovala během zimního období všechny vitamíny, které potřebujeme.

Více »

 
Podzimní detox

Podzimní detox

Detox v každou roční dobu podle různých receptů. Jaké jsou na podzim? Připravte si pár koktejlů plných vitamínů a energie.

Více »

 
Říjen pro zdraví

Říjen pro zdraví

Máme tady podzim v plné parádě. Víme, že každý měsíc je spojený s některým s lidských tělesných orgánů. A v říjnu bychom měli velmi pečlivě pečovat o svůj žaludek.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Laura Věštec

Laura

Léčitelka, zdravotní diagnostička, čínská terapeutka, psychoterapeutka a psychoanalytička, kinezioložkaa regresní ter...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:405

0900 700 650 - 2 EUR/min