Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Klíč

Vracím se k tématu, které je ještě stále aktuální a možná tou inspirací pro jiné bude dnes. Používáte výraz „rozklíčovat“? Takže… máte ke všemu klíč?

 

Odborníci na feng shui říkají, že klíče od našich příbytků mají mít svůj „domeček“. Místo, kde se dají uložit a zavřít. Kde je uložen tedy klíč k tomu, abychom cokoliv rozklíčovali? Možná najednou zjisíte, že těch klíčů potřebujete nějak moc. Klíčem otevřeme domy, mříže, trezory, skříňky, ale také se někdy hovoří o tom, že někdo odemkl třináctou komnatu, srdce či duši druhého. Nebo našel klíč k řešení úkolu. Klíč také může vše uzamknout. Proč se mluví zrovna o klíči? Ano, klíč je symbol.

Klíč

Klíč je již po staletí přijímán jako symbol k mystickému a duchovnímu poznání. Může představovat i možnost získat ezoterické informace, nové životní vhledy. A protože nejen odemyká, ale i zamyká, tak záleží na každém jedinci, co pro něj v jeho životní situaci právě klíč má představovat. Klíč také může upozornit na ukrytá tajemství. Máme je odemykat či nikoliv? 

Celá tisíciletí lidé hledají klíč ke štěstí. Klíč ke skvělému a spokojenému životu v míru, blahobytu a hojnosti. Pátrají po něm, díky tomu vznikly legendy, pověsti, pohádky, příběhy. Kde vzít ten správný klíč, který nám odkryje všechna tajemství života ve štěstí? 

Co myslíte? Víte vy sami, kde tento klíč hledat? Vše čím dál více naznačuje, že každý ten svůj klíč má, i když tomu nevěří. I když ho hledá a neustále tvrdí, že ho nemůže najít a neví, kde hledat, přesto o něm ví. Většina z nás tuší, kde hledat. Ale strach a nedůvěra v sebe sama nedovolí ten klíč vzít do vlastních rukou a odemknout ten nádherný život. A proč? Inu… každý k tomu má nějaký ten svůj důvod. 

A víte, tím klíčem k tomu šťastnému a spokojenému životu je totiž láska. Bez lásky se totiž vůbec nic a ničemu a nikomu nedaří. Ani žít život. Najděte tu lásku v sobě! Nejdříve aspoň pro sebe, protože pokud jí budete mít pro sebe dost, budete mít i pro druhé!

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Čaroděj je v každém z nás

Čaroděj je v každém z nás

Své šamany měly, mají a asi i do budoucna budou mít nějakým způsobem všechny světové kultury, národy, ale možná i obce, města. Je jedno, jak se jim říkalo nebo říká, jestli chodí v obleku nebo v nalezeném kabátě. Zda je to mladá vzdělaná žena či babička kamaráda vašeho dítěte, stařenka se šátkem na hlavě. Spojují je určité zájmy - dobro pro člověka, pro svět a především pro přírodu. Zdraví, spokojenost a láska.

Více »

Velký a Vítězný

Velký a Vítězný

Jaký je rozdíl mezi únorem teď a před třiceti lety? Je teplejší, rozhodně uspěchanější, slavíme Valentýna. Pro někoho je únor Suchý, ale hlavně, že není Velký!

Více »

 
Malý tělocvik

Malý tělocvik

U lidí, kteří meditují nebo cvičí v určitých polohách, si můžeme všimnout zvláštních poloh rukou či jenom prstů. Těmto spojením se říká mudry a jsou součástí cvičení jógy.

Více »

 
Záhada a síla měsíčního kamene

Záhada a síla měsíčního kamene

Měsíční kámen je spojený s ženou, plodností a budoucností. Jeho mléčný svit ovlivňuje zdraví i emoce, Síla měsíce měla zejména pro východní kultury až posvátný význam.

Více »

 
Vizitka

Vizitka

Nehty, aniž bychom si toho zvláště všímali, jsou našimi vizitkami. Ruce jsou nejen pracovním nástrojem, ale ruku podáme při pozdravu, pohladíme, obejmeme díky nim, píšeme… prostě jsou v kursu. Pěstěné nehty jsou ozdobou každé ruky.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min