Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Když dojdou slova

Asi nejde o nic překvapivého, ale je evidentní, že společné zájmy mezi partnery mají svou nezastupitelnou roli. Rozhodně utužují vztahy a vlastně partneři při nich tráví čas společně.

 

Láska. Co je to láska? Co pro člověka znamená? Je to filozofické téma, které však není stěžejním tématem dnešního příspěvku. Láska je sice ušlechtilý cit, ale nelze ho vztahovat k druhému jedinci. Základem by mohla být láska k sobě, protože nemáme-li rádi sami sebe, jak pak můžeme lásku dát dál?

Nedávno se objevil článek včetně fotogalerie a sebraných citátů slavných žen o manželství. Co je třeba k manželství? Tak o tom bychom se zřejmě mohli bavit do nekonečna a každý jedinec bude mít vlastní názor. Některý bude vycházet z egoismu, jiný ze submitivity a další romanticky laděný. Někdo se bude držet role mužského vůdce v rodině, což se nemusí zase líbit ženám. Někdo bude vzývat třeba matriarchát, a to už asi neprojde vůbec, že?

Láska

A tak když se pojďme zamyslet nad tím, co řekla Ava Gardnerová. Byla jednou z nejkrásnějších amerických hereček a možná jí dáte za pravdu tak, jako jsem dala i já. „Asi si myslíte, že šílená láska všechno zachrání. Nezachrání. V manželství musíte mít víc společného než jenom lásku.“ A slova francouzské filozofky Simone de Beauvoir nám to jen potvrdí: „Vedle intimních doteků dvou těl je k lásce ještě třeba něžných slov. Nemají-li si muž a žena co říci, je mezi nimi láska nemožná.“ A copak je to pak za vztah, když si dva lidé spolu nemají co říct? 

Komunikace mezi lidmi je velmi důležitá a měli by sdílet život, který si vybrali společně prožít. A člověk dostal dar řeči, tak by ho měl využívat. A když lidé spolu nemluví, často dochází k zásadním omylům, domněnkám, sporům, dohadům a často i rozchodům.

 
Nejčtenější články
Fyziognomie - Nos

Fyziognomie - Nos

„Podle nosa poznáš kosa“

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Rozhoří se první…

Rozhoří se první…

Také zapálím první svíčku na věnci, který se chystám letos vytvořit sama a vnést si tak do svého domova atmosféru nadcházejících Vánoc. Ještě nevím, jaká barva svíček ho bude zdobit, ale vím jistě, že jako správná „konzerva“ budu mít věnec v tradičních barvách – zelená, červená a zlatá.

Více »

Rychlá pomoc

Rychlá pomoc

Východní národy to znají, ale k nám se dostaly tyto techniky podstatně později. Prst nám toho může hodně prozradit v otázkách lidského zdraví a emocí. Každý má na starosti něco, co je součástí našeho života a může pomoci nejen v diagnostice, ale i v rámci „léčby“.

Více »

 
Není voda jako voda

Není voda jako voda

V rámci pitného režimu se doporučuje především čistá voda. Od věci však není ani ta minerální. Já osobně si občas pochutnám třeba na „vincentce“. Mnozí nad ní ohrnují nos pro její slanou chuť, ale věřte, že má svůj důvod, proč ji piji.

Více »

 
Když oheň léčí

Když oheň léčí

Myslíte si, že oheň může léčit? Já jsem toho názoru, že zde určité možnosti jsou. Jednou z nich je použití tělových a ušních svící.

Více »

 
Den pozdravů

Den pozdravů

Každý týden je v kalendáři minimálně jeden den věnován různým mezinárodním a světovým dnům něčeho. Některé týdny mají obsazených všech sedm různých takových dnů. Z toho plyne, že můžeme mít mnoho dalších důvodů k oslavám, že?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min