Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Kdo se bojí, nesmí do lesa

Tajemné zvuky, stromy, které údajně vyhledávají sebevrazi, stopy v lese nikomu nepatřící a úkazy nevysvětlitelné ani špičkovými záhadology a senzibily - to všechno můžete spatřit a zažít v lese BOR jen malý kousek od Českých Budějovic.

 

Záhady, tajemství i neznámo lidstvo přitahuje odjakživa. Lidé se scházeli v sednicích a za dlouhých zimních večerů si při práci za světel svící četli strašidelné příběhy, pověsti a balady plné záhad, kouzel i smrti. Pak se pokojně rozcházeli do svých domovů. Podivná místa spojovali se záhadnými osudy postav, zjeveními i tajemnými zvuky. Většinou to byly hluboké lesy, osamělé kapličky nebo hřbitovy. Dnes podobné historky přejdeme mávnutím ruky nebo se výmyslům spojeným s duchy, strašidly a děsivými jevy zasmějeme. Ale – „ co kdyby?“  - „Co kdyby“ … napadne aspoň na zlomek okamžiku každého. Přesvědčit se na vlastní kůži můžete o podobných výjevech – v lese Bor.

Kdo se bojí, nesmí do lesa

V každém, kdo ho navštívil, probudí velký respekt. K lesu se pojí nejrůznější mýty – stával tu strom oběšenců, který údajně k ukončení svého života vyhledávalo mnoho nešťastníků z dalekého okolí.  Později byl poražen, ale místo je dodnes spojeno se silnou negativní energií a nabádá k myšlenkám smrti. Mluví se i o mladých lidech, kteří se po dni stráveném v lese už nikdy nevrátili. Mladý pár se údajně na stromě oběsil. Chvíle strávené v lese doprovází zvuk kroků ve spadaném listí nebo křupání sněhu pod botami. Když se ale ohlédnete, nikdy nikoho nespatříte. 

Není to tak dávno, co velkou senzaci vzbudilo údajně žhavé padající těleso, které dopadlo doprostřed lesa. Po uzavření celého prostoru a pečlivém prozkoumání odborníky nebylo ale zjištěno vůbec nic, co by se dalo jakkoli prokázat nebo vysvětlit. Zbyly jen ohořelé stromy v místě pádu. Od té doby se traduje, že les přitahuje nebezpečné mimozemské síly – UFO.

Asi největší záhadou vzdálenou od reality je zjevení Pána lesa.  O jeho existenci už podalo svědectví mnoho odvážlivců, kteří se na průzkum děsivého místa vydali. Štíhlá vysoká postava s širákem, zahalená do černého pláště se pouze v tichosti vznáší nad zemí, probodne vás červenýma pichlavýma očima a zase zmizí. Všichni, kdo ho spatřili, spojují jeho postavu se zvukem flétny a silným pocitem náhlého ochlazení.

I kdybyste neměli štěstí na Lesního muže, návštěva místa plného záhad vám přinese neopakovatelný prázdninový zážitek.

Další zajímavé informace naleznete taky na naší Facebook stránce!

 
Nejčtenější články
Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Náš seriál pokračujeme charakteristikou Vah, Štíra a Střelce.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Záleží jenom na tobě

Záleží jenom na tobě

V úvodu uvedený citát, který jsem si přečetla na sociální síti, mi korespondoval se zážitky z poslední doby. A z toho mi vyplynulo, že kdybychom čekali na jistoty a bezpečí, tak bychom mohli nakonec konstatovat, že jsme prožili život v čekárně. A to asi nikdo nechce. Život se má přece žít a užívat!

Více »

Víte, co znamenají?

Víte, co znamenají?

Možná je nosíte na krku nebo vytetované na předloktí. Posvátné symboly jsou jedním z nejoblíbenějších motivů. Víte, co přesně znamenají?

Více »

 
Je nějaký rozdíl?

Je nějaký rozdíl?

Na sociální síti facebook existuje skupina „Bůh stvořil veterinu, aby udržovala kočku zdravou a člověka na mizině“. Úsměvný název, že? Jen do té doby, než si uvědomíme, že vlastně zvířata trpí stejnými onemocněními jako lidé. Avšak toto téma zde již bylo.

Více »

 
Advent zahajuje i „Příběh opuštěného děvčátka“

Advent zahajuje i „Příběh opuštěného děvčátka“

Vánoční stromy republiky se slavnostně rozsvítí v každém městě první prosincovou neděli. První se rozzářil v roce 1924.

Více »

 
Gemmoterapie

Gemmoterapie

Vracíme se k přírodě, hledáme alternativní způsoby léčení, vytahujeme rady babiček a prababiček, které začínají být stále aktuálnější. Bylinky a produkty z nich, recepty z potravin, na které se tak trochu zapomnělo.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min