Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Co chceš?

Z youtoobe zní potichoučku příjemná hudba, usadila jsem se ke kávě a knížce, kterou mám rozečtenou. Najednou jsem se přistihla, že „jsem někde jinde“. Písmenka na listech knihy se tak nějak roztekla.

 

Ale kde jsem? Přivírám oči a zvažuju, jestli je zavřít úplně a spát nebo je nechat přivřené a čekat, co se bude dít. Pocit, že přijde „něco“, mě nutí nechat oči jen přivřené. Najednou si uvědomuju, jaké myšlenky zaměstnávají v poslední době mou mysl. Spěch. Kvap. Rychlost. Děti. Láska. Rodina.

Co chceš?

Najednou přiletěla vzpomínka. Vzpomínka na jednu z mých mnoha prázdninových nedělí strávených v malém domečku mých prarodičů. Je po obědě, uklizeno, buchty chladnou na stole. Ve 13:00 hodin, stejně jako každou jinou neděli, v rozhlase vysílají písničky na přání. Samozřejmě hrají o dechovky a folklór. Babička s dědou plují prostornou kuchyní v rytmu valčíku a já se dívám na jejich skvělé taneční umění. Vidím v jejich vzájemných pohledech celoživotní lásku. Za několik let oslaví zlatou svatbu a je mezi nimi stále lásky na rozdávání. Program skončil a dědeček si jde dát „šlofíka“. V rádiu vysílají pohádku a my, děti, s babičkou ji posloucháme. Silnější rodinnou pospolitost jsem snad nikdy nezažila.

Nedávno jsem se připomněla kamarádce, že mi slíbila návštěvu. Její odpověď byla: „Víš, já nemám čas.“ Najednou se mi právě tyto myšlenky začínají prolínat. Svůj život jsem téměř od základů překopala a vím, co mě to stálo úsilí a práce na sobě. A ta práce nikdy neskončí. Ale přistihla jsem se, že mi bylo líto, že si má přítelkyně nedokáže na naše setkání udělat čas. Fajn, lítost není na místě. Je tedy čas se podívat na to, co je jádrem pudla. Zda se naše cesty jen na chvíli vzdálily nebo je konec přátelství? To ještě nedokážu posoudit, tak nechám události plynout a čas ukáže. A protože to není nic, co by mě jakkoliv ohrožovalo, opravdu to tak nechávám.

Okolí, které mi tvoří životní kulisy, ukazuje obrázky, které se mi příliš nelíbí. Nicméně vliv, který mám, funguje pouze a jedině na mou vlastní osobu. A proto to každý den zkouším, abych v jeho závěru mohla říci: „Tento den stál za to.“ A stojí za to každý. A to je to, co chci!   

 
Nejčtenější články
 Energetičtí upíři a dobíječi energie

Energetičtí upíři a dobíječi energie

Potkat nějakého energetického upíra jistě není pro nikoho příjemné, pokud s takovým upírem ale žijete pod jednou střechou, můžete to pro vás být přímo katastrofální. V přítomnosti energetického upíra totiž ztrácíte vlastní energii, cítíte se malátní a unavení. O co více má energie ten druhý, o to víc vy jste bez života.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Věřte, nevěřte … Kubovo rozloučení

Věřte, nevěřte … Kubovo rozloučení

Kdysi jsem pracovala v laboratoři. Práce tam byla velmi náročná, ale i zajímavá, ohromně dobrý kolektiv, takže tam vládla všeobecná spokojenost a vždy dobrá nálada. Také legrace jsme si užili dost.

Více »

Víte, k jakému elementu se váže vaše čínské znamení?

Víte, k jakému elementu se váže vaše čínské znamení?

Víte, v jakém čínském znamení jste se narodili? A víte, jaký element v čínském horoskopu vaše znamení provází? Není od věci mít pojem i o elementech, které jsou součástí horoskopu. Pomáhají totiž odhalit povahové rysy člověka.

Více »

 
Kouzla k ochraně domova

Kouzla k ochraně domova

V dnešním světě je potřeba svůj domov chránit. Negativní energie mohou z našeho milovaného místa, které máme tak rádi, udělat místo, kde se nebudeme cítit dobře.

Více »

 
Cuketové vín? Kdo to kdy slyšel?

Cuketové vín? Kdo to kdy slyšel?

Přišla doba grilování – maso, ryby, lilky a cukety. Nakupte cuket o něco více, když už máte tu možnost a připravte si z nich výborné víno.

Více »

 
Japonské pověry

Japonské pověry

Každá země má své vlastní pověry a nejinak je tomu v Japonsku. Některé jsou pro nás opravdu kuriózní.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:302

0900 700 650 - 2 EUR/min

Johana Léčitel Věštec

Johana

Vykládám karty Lenormand a zabývám se zejména numerologií. Mám dlouholeté zkušenosti a spoustu spokojených klientů. S...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:305

0900 700 650 - 2 EUR/min