Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Cesta do duše

Meditace také bývá součástí jógových cvičení. Pomáhá člověku soustředit se na cvičení a na dýchání. Je velkým pomocníkem při odpočinku a likvidaci stresu. A to především proto, že tento stav je stavem změněného vědomí, tudíž stav bez myšlenek.

 

Když se člověk oprostí od myšlenek, znamená to, že jenom je. Existuje. Pokud se vám podaří se dostat do tohoto stavu, postupně zjistíte, že se dostáváte někam, kde jste možná nikdy nebyli. Nebo si najednou uvědomíte, že prožíváte dejavu nebo jste se vrátili někam, kde jste někdy byli, ale nejste si jistí. Je to jen mlhavá vzpomínka.

meditace

Najednou můžete mít pocit, že odcházíte ze svého těla a přenášíte se někam, kde se odehrává jakýsi příběh, jehož jste buď pozorovatelé, nebo se ho nějakým způsobem účastníte. A možná vidíte, že se odehrává situace, kterou vlastně řešíte v reálu. V reálném životě si s ní nevíte rady a ve vašem snovém příběhu vás řešení automaticky napadne nebo se rázem objevuje někdo, jehož pomoc je vyloženě nutná. A světe, div se! Problém jako mávnutím čarovného proutku zmizel.

Jindy, když si myslíte, že by se vám hodil odpočinek v podobě meditace, se do toho skvělého stavu přivedete některou z možných technik a sledujte, co se bude dít. Přichází… jeden nebo zástup lidí. Zpočátku vůbec netušíte, co se děje, co od vás chtějí nebo zda vůbec něco chtějí. A najednou si s nimi povídáte. Buď s jedním nebo s několika, nebo postupně budou přicházet a hovořit s vámi na různá témata. Některé možná znáte, jiné vidíte poprvé a někteří již třeba z vašeho života odešli. Témata mohou být různá: současnost, minulost, odpuštění, nápady, rady… Co to bylo za lidi? Znáte je? Setkali jste se někdy? Možná mezi nimi uvidíte svou již zesnulou babičku....

Jste unaveni. Máte silnou potřebu meditace, protože již víte, že tato cesta je tou nejrychlejší a nejúčinnější. Vaše síly mohou být obnoveny během 15 až 20 minut. Zklidníte své tělo, dech, myšlenky necháváte proudit bez povšimnutí. Ocitáte se ve svém vlastním těle. Vidíte zřetelně vlastní tělesné orgány. Přenášíte se tam, kam vás vaše duše nese a kde je třeba tělu pomoci. Zjistit, co mu chybí a proč. Nebo se objeví některá z vašich vnitřních bytostí. I takové bytosti mohou mít problém. Možná některé téma, které nemáte zpracované. Co když potřebuje pomoci vaše vnitřní malé dítě nebo vnitřní žena či muž vám chtějí říci, kde je tzv. tlačí bota? A možná vám jen chtějí ukázat, že se nemáte již nikdy více zaobírat věcmi, které nemůžete změnit. Ale jenom je přijmout. Mnoho úspěchů při cestě do vlastního nitra!

 
Nejčtenější články
Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Náš seriál pokračujeme charakteristikou Vah, Štíra a Střelce.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Záleží jenom na tobě

Záleží jenom na tobě

V úvodu uvedený citát, který jsem si přečetla na sociální síti, mi korespondoval se zážitky z poslední doby. A z toho mi vyplynulo, že kdybychom čekali na jistoty a bezpečí, tak bychom mohli nakonec konstatovat, že jsme prožili život v čekárně. A to asi nikdo nechce. Život se má přece žít a užívat!

Více »

Víte, co znamenají?

Víte, co znamenají?

Možná je nosíte na krku nebo vytetované na předloktí. Posvátné symboly jsou jedním z nejoblíbenějších motivů. Víte, co přesně znamenají?

Více »

 
Je nějaký rozdíl?

Je nějaký rozdíl?

Na sociální síti facebook existuje skupina „Bůh stvořil veterinu, aby udržovala kočku zdravou a člověka na mizině“. Úsměvný název, že? Jen do té doby, než si uvědomíme, že vlastně zvířata trpí stejnými onemocněními jako lidé. Avšak toto téma zde již bylo.

Více »

 
Advent zahajuje i „Příběh opuštěného děvčátka“

Advent zahajuje i „Příběh opuštěného děvčátka“

Vánoční stromy republiky se slavnostně rozsvítí v každém městě první prosincovou neděli. První se rozzářil v roce 1924.

Více »

 
Gemmoterapie

Gemmoterapie

Vracíme se k přírodě, hledáme alternativní způsoby léčení, vytahujeme rady babiček a prababiček, které začínají být stále aktuálnější. Bylinky a produkty z nich, recepty z potravin, na které se tak trochu zapomnělo.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min