Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Cesta do duše

Meditace také bývá součástí jógových cvičení. Pomáhá člověku soustředit se na cvičení a na dýchání. Je velkým pomocníkem při odpočinku a likvidaci stresu. A to především proto, že tento stav je stavem změněného vědomí, tudíž stav bez myšlenek.

 

Když se člověk oprostí od myšlenek, znamená to, že jenom je. Existuje. Pokud se vám podaří se dostat do tohoto stavu, postupně zjistíte, že se dostáváte někam, kde jste možná nikdy nebyli. Nebo si najednou uvědomíte, že prožíváte dejavu nebo jste se vrátili někam, kde jste někdy byli, ale nejste si jistí. Je to jen mlhavá vzpomínka.

meditace

Najednou můžete mít pocit, že odcházíte ze svého těla a přenášíte se někam, kde se odehrává jakýsi příběh, jehož jste buď pozorovatelé, nebo se ho nějakým způsobem účastníte. A možná vidíte, že se odehrává situace, kterou vlastně řešíte v reálu. V reálném životě si s ní nevíte rady a ve vašem snovém příběhu vás řešení automaticky napadne nebo se rázem objevuje někdo, jehož pomoc je vyloženě nutná. A světe, div se! Problém jako mávnutím čarovného proutku zmizel.

Jindy, když si myslíte, že by se vám hodil odpočinek v podobě meditace, se do toho skvělého stavu přivedete některou z možných technik a sledujte, co se bude dít. Přichází… jeden nebo zástup lidí. Zpočátku vůbec netušíte, co se děje, co od vás chtějí nebo zda vůbec něco chtějí. A najednou si s nimi povídáte. Buď s jedním nebo s několika, nebo postupně budou přicházet a hovořit s vámi na různá témata. Některé možná znáte, jiné vidíte poprvé a někteří již třeba z vašeho života odešli. Témata mohou být různá: současnost, minulost, odpuštění, nápady, rady… Co to bylo za lidi? Znáte je? Setkali jste se někdy? Možná mezi nimi uvidíte svou již zesnulou babičku....

Jste unaveni. Máte silnou potřebu meditace, protože již víte, že tato cesta je tou nejrychlejší a nejúčinnější. Vaše síly mohou být obnoveny během 15 až 20 minut. Zklidníte své tělo, dech, myšlenky necháváte proudit bez povšimnutí. Ocitáte se ve svém vlastním těle. Vidíte zřetelně vlastní tělesné orgány. Přenášíte se tam, kam vás vaše duše nese a kde je třeba tělu pomoci. Zjistit, co mu chybí a proč. Nebo se objeví některá z vašich vnitřních bytostí. I takové bytosti mohou mít problém. Možná některé téma, které nemáte zpracované. Co když potřebuje pomoci vaše vnitřní malé dítě nebo vnitřní žena či muž vám chtějí říci, kde je tzv. tlačí bota? A možná vám jen chtějí ukázat, že se nemáte již nikdy více zaobírat věcmi, které nemůžete změnit. Ale jenom je přijmout. Mnoho úspěchů při cestě do vlastního nitra!

 
Nejčtenější články
Runy

Runy

Pořiďte si do nového roku runu jako talisman, která Vás bude chránit, povede Vás anebo Vám bude připomínat cíl Vaší cesty.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Zlato a elixír života

Zlato a elixír života

Jejich úkolem bylo „z něčeho“ buď vyrobit zlato nebo elixír života pro císaře pána, který chtěl zůstat mlád a být bohatý. A dokud se alchymisté činili, měli zaručený určitý životní standard.

Více »

Milující raci

Milující raci

Své nejbližší miluje nade vše, pečuje o rodinný krb, obětuje se, citlivě naslouchá a láskyplně a zodpovědně vychovává děti. Znamení raka ovládá letní měsíc červenec.

Více »

 
Koruna krásy

Koruna krásy

Lidské vlasy jsou v podstatě totéž jaké srst na tělech zvířat. A u lidí rozlišujeme vlasy a chlupy. Ale obojí má stejný základ. Rozdělení evidentně získaly podle místa výskytu. Vlasy tedy nazýváme chlupy na lidských hlavách.

Více »

 
Letní „ovohuč“

Letní „ovohuč“

Laciný přesladký bolehlav - to nemusí být každý alkoholický nápoj z ovoce. S dávkou trpělivosti si doma připravte lehké lahodné ovocné víno.

Více »

 
Obejdete se bez něj?

Obejdete se bez něj?

Nastala jeho sezóna! Kvapem se blíží období, kdy bude nezbytnou součástí kuchyně. Ano, budeme nakládat, zavařovat, a to bez kopru nejde. Známe ho především díky omáčce a také jako součást např. nakládaných okurek.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min