Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Tradiční svatba

Byla to svatba, jaká v naší vsi dlouho nebyla. To když se vdávala naše jediná dcera Monika, která v tu dobu dosáhla plnoletosti. Brala si za muže jedináčka, jedenadvacetiletého Vojtu ze sousedství.

 

U nás se dodržuje tradice, že se veselky musí zúčastnit veškeré příbuzenstvo. A když se sejde v průměru sto hladových a žíznivých krků, bývá to pěkná mela. Padne čuník, litry vína a slivovice. Ráno se čeká, až se začnou scházet hosté a hlavně krojovaná chasa, bez které není slovácká svatba svatbou. Dechovka pak vyhrává až do rána. Pak přijde na řadu vlahá noc, ženy a dívky začínají ztrácet zábrany. Tisknou se na tanečníky a mizejí ve tmě, odkud se po půlhodině vracejí s pomačkanými šaty a jejich partneři mají od trávy zelené kalhoty i lokty.

svatba

„Podívej se, Jardo, na to blonďaté nedochůdče. Není jí snad ani šestnáct a už se jde pomilovat potřetí. Pokaždé s jiným,“ upozornila mě při tanci manželka.

„Ta je taky od nás z příbuzenstva?“ zeptám se a manželka přikývne.

Samozřejmě, jinak by nebyla na svatbě, pokárá mě zaslouženě, neboť je ostuda nepoznat Majku, jednu ze čtyř dcer sestřenice Kláry. Já bych se taky pomiloval, jenomže manželka měla starosti se svatbou, tak mě zanedbávala. A navíc se ode mě odtahovala i při tanci a šeptala mi do ucha něco o tom, ať se ve svých čtyřiceti začnu chovat jako dědeček.

„Když je manželka taková puritánka, řeknu Věrce, ta ti dá, jsme přece ode dneška příbuzní. Věrko, pojď sem, tadyhle jeden dobrý chlap by potřeboval podržet. Tak nedělej drahoty,“ pobídne štíhlou brunetku, pravý opak mojí ženy. „Jděte do ložnice,“ pokračoval. Všichni svatebčané jsou přece tady.

„Co budeme dělat?“ zeptám se nerozhodně, sotva zmizíme v předsíni, kde je úplná tma. Věrka mi začne líbat, pak mi zajede rukou do kalhot a začne mi ho masírovat.

„Sroluj mi kalhotky,“ pobízela mě Věrka, „a dej mi ho tam.“ Po chvíli jsem do ní vyprázdnil smetanu a v tom dovnitř vklouzly dva stíny. Přitiskli jsme se ke zdi a pak jsem poznal manželčin hlas.

„Dej pozor, ať mi neroztrhneš podprsenku,“ slyším ji říkat, takže nám nezbylo nic jiného, než potichu odejít. A dodržovat i na dalších svatbách tradice, které jsou ale vlastně jen naše.

 
Nejčtenější články
Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

12 hvězdných znamení (jinak znamení zvěrokruhu nebo znamení Zodiaka),

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Klidný spánek s Reishi

Klidný spánek s Reishi

Hypnotika jsou jednou z nejvíce zneužívanou skupinou léků. Pokud někdo začne brát pravidelně léky na spaní, ocitne se v začarovaném kruhu a není cesty ven. Návyk mají většinou ženy po posttraumatickém zážitku či jsou-li delší dobu v depresích.

Více »

Kdo je energetický upír?

Kdo je energetický upír?

Kdo je energetický upír a kdo dárce, to se dá mezi lidmi docela dobře zjistit. Stačí si položit několik základních otázek.

Více »

 
Březové slzy

Březové slzy

List břízy se už dávno používal v čajích s urologickými a revmatologickými indikacemi. Je to jedno z hlavních a nejužívanějších působení tohoto stromu, které je dáno vysokým obsahem hořčin, tříslovin, éterických olejů, pryskyřic a saponinů.

Více »

 
Vaše erotické příběhy - Společnice

Vaše erotické příběhy - Společnice

Věděla jsem, že můj známý podniká, ale nijak jsem se o to nestarala. Jednoho dne mě pozval na kafe. Byla jsem na něho i jeho příbytek trochu zvědavá, proto jsem neodmítla. Toho odpoledne bylo škaredé počasí, hledala jsem jeho adresu a pořádně jsem zmokla. Mokrá halenka se mi přilepila na tělo a bosé nohy mě začínaly studit. Domovní dveře byly otevřené a já jsem uřícená vyběhla do prvního patra. Zazvonila jsem a konečně zarachotily klíče v zámku.

Více »

 
Vaše erotické příběhy - Čarodějka

Vaše erotické příběhy - Čarodějka

Byla poněkud kuriózní dítko matky přírody. Ale kdyby všechny ženské byly na jedno brdo, nestálo by za to je uhánět. Z Gizely byli na větvi všichni chlapi v divadle. Ženské taky. Ty soudily, že se Gizela v našem souboru náramně rychle orazila. Bylo to jinak. Ona už oražená přišla, jestli se u ní dá o oraženosti mluvit.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min