Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Tradiční svatba

Byla to svatba, jaká v naší vsi dlouho nebyla. To když se vdávala naše jediná dcera Monika, která v tu dobu dosáhla plnoletosti. Brala si za muže jedináčka, jedenadvacetiletého Vojtu ze sousedství.

 

U nás se dodržuje tradice, že se veselky musí zúčastnit veškeré příbuzenstvo. A když se sejde v průměru sto hladových a žíznivých krků, bývá to pěkná mela. Padne čuník, litry vína a slivovice. Ráno se čeká, až se začnou scházet hosté a hlavně krojovaná chasa, bez které není slovácká svatba svatbou. Dechovka pak vyhrává až do rána. Pak přijde na řadu vlahá noc, ženy a dívky začínají ztrácet zábrany. Tisknou se na tanečníky a mizejí ve tmě, odkud se po půlhodině vracejí s pomačkanými šaty a jejich partneři mají od trávy zelené kalhoty i lokty.

svatba

„Podívej se, Jardo, na to blonďaté nedochůdče. Není jí snad ani šestnáct a už se jde pomilovat potřetí. Pokaždé s jiným,“ upozornila mě při tanci manželka.

„Ta je taky od nás z příbuzenstva?“ zeptám se a manželka přikývne.

Samozřejmě, jinak by nebyla na svatbě, pokárá mě zaslouženě, neboť je ostuda nepoznat Majku, jednu ze čtyř dcer sestřenice Kláry. Já bych se taky pomiloval, jenomže manželka měla starosti se svatbou, tak mě zanedbávala. A navíc se ode mě odtahovala i při tanci a šeptala mi do ucha něco o tom, ať se ve svých čtyřiceti začnu chovat jako dědeček.

„Když je manželka taková puritánka, řeknu Věrce, ta ti dá, jsme přece ode dneška příbuzní. Věrko, pojď sem, tadyhle jeden dobrý chlap by potřeboval podržet. Tak nedělej drahoty,“ pobídne štíhlou brunetku, pravý opak mojí ženy. „Jděte do ložnice,“ pokračoval. Všichni svatebčané jsou přece tady.

„Co budeme dělat?“ zeptám se nerozhodně, sotva zmizíme v předsíni, kde je úplná tma. Věrka mi začne líbat, pak mi zajede rukou do kalhot a začne mi ho masírovat.

„Sroluj mi kalhotky,“ pobízela mě Věrka, „a dej mi ho tam.“ Po chvíli jsem do ní vyprázdnil smetanu a v tom dovnitř vklouzly dva stíny. Přitiskli jsme se ke zdi a pak jsem poznal manželčin hlas.

„Dej pozor, ať mi neroztrhneš podprsenku,“ slyším ji říkat, takže nám nezbylo nic jiného, než potichu odejít. A dodržovat i na dalších svatbách tradice, které jsou ale vlastně jen naše.

 
Nejčtenější články
Temné síly

Temné síly

Kdo a co jsou vlastně ty temné moci?

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Co je to čarodějnictví?

Co je to čarodějnictví?

Čarodějnictvím se rozumí lidová obdoba magie v opozici vůči náboženství. Bylo určitou formou revolty proti triumfujícímu náboženství. Čarodějnictví bylo vždycky hlavně ženskou záležitostí, hrál v něm vlastně roli i nevědomý masochismus žen.

Více »

Péče o krystaly

Péče o krystaly

I krystaly potřebují péči, aby správně fungovaly.

Více »

 
Adam versus Eva

Adam versus Eva

Jsou na tom lépe muži, nebo ženy? V některých věcech se zásadně odlišujeme, dokonce i v nemocech. Jak jsou na tom tedy muži, a jak ženy?

Více »

 
Jak trávíte prázdniny vy?

Jak trávíte prázdniny vy?

Čas letních prázdnin a dovolených se přehoupl přes polovinu a pomalu přemýšlíme nad návratem dětí do škol a ukončení letních radovánek. Zatím se stále těšíme z krás letní přírody, slunečních paprsků, koupání, zážitků, souznění, užívání si jeden druhého.

Více »

 
Věřte, nevěřte … Výpravy na druhou stranu

Věřte, nevěřte … Výpravy na druhou stranu

Mladý finanční poradce říká, že mu po umírání zůstal jen stesk. Stav, ke kterému u něho došlo, označuje jako „přetrénování pumpy“. Nikdy si nevšiml vrozené srdeční vady, pracoval celé hodiny, nebral si dovolenou. Přežil dva infarkty.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:302

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:860

0900 700 650 - 2 EUR/min