Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Tradiční svatba

Byla to svatba, jaká v naší vsi dlouho nebyla. To když se vdávala naše jediná dcera Monika, která v tu dobu dosáhla plnoletosti. Brala si za muže jedináčka, jedenadvacetiletého Vojtu ze sousedství.

 

U nás se dodržuje tradice, že se veselky musí zúčastnit veškeré příbuzenstvo. A když se sejde v průměru sto hladových a žíznivých krků, bývá to pěkná mela. Padne čuník, litry vína a slivovice. Ráno se čeká, až se začnou scházet hosté a hlavně krojovaná chasa, bez které není slovácká svatba svatbou. Dechovka pak vyhrává až do rána. Pak přijde na řadu vlahá noc, ženy a dívky začínají ztrácet zábrany. Tisknou se na tanečníky a mizejí ve tmě, odkud se po půlhodině vracejí s pomačkanými šaty a jejich partneři mají od trávy zelené kalhoty i lokty.

svatba

„Podívej se, Jardo, na to blonďaté nedochůdče. Není jí snad ani šestnáct a už se jde pomilovat potřetí. Pokaždé s jiným,“ upozornila mě při tanci manželka.

„Ta je taky od nás z příbuzenstva?“ zeptám se a manželka přikývne.

Samozřejmě, jinak by nebyla na svatbě, pokárá mě zaslouženě, neboť je ostuda nepoznat Majku, jednu ze čtyř dcer sestřenice Kláry. Já bych se taky pomiloval, jenomže manželka měla starosti se svatbou, tak mě zanedbávala. A navíc se ode mě odtahovala i při tanci a šeptala mi do ucha něco o tom, ať se ve svých čtyřiceti začnu chovat jako dědeček.

„Když je manželka taková puritánka, řeknu Věrce, ta ti dá, jsme přece ode dneška příbuzní. Věrko, pojď sem, tadyhle jeden dobrý chlap by potřeboval podržet. Tak nedělej drahoty,“ pobídne štíhlou brunetku, pravý opak mojí ženy. „Jděte do ložnice,“ pokračoval. Všichni svatebčané jsou přece tady.

„Co budeme dělat?“ zeptám se nerozhodně, sotva zmizíme v předsíni, kde je úplná tma. Věrka mi začne líbat, pak mi zajede rukou do kalhot a začne mi ho masírovat.

„Sroluj mi kalhotky,“ pobízela mě Věrka, „a dej mi ho tam.“ Po chvíli jsem do ní vyprázdnil smetanu a v tom dovnitř vklouzly dva stíny. Přitiskli jsme se ke zdi a pak jsem poznal manželčin hlas.

„Dej pozor, ať mi neroztrhneš podprsenku,“ slyším ji říkat, takže nám nezbylo nic jiného, než potichu odejít. A dodržovat i na dalších svatbách tradice, které jsou ale vlastně jen naše.

 
Nejčtenější články
Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

12 hvězdných znamení (jinak znamení zvěrokruhu nebo znamení Zodiaka),

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Pravda nebo fantazie?

Pravda nebo fantazie?

Obecně zřejmě můžeme všichni souhlasit s názorem, že se jedná o jevy, které lidský rozum prostě nedokáže „pobrat“. Nelze je rozumově zdůvodnit a už vůbec pochopit. Často totiž, pokud máme tu čest se takového jevu účastnit, si člověk řekne, zda se nezbláznil. Máte podobný názor?

Více »

Bolí Vás záda?

Bolí Vás záda?

Záda, krk, ramena a kousek východní medicíny.

Více »

 
Co s karpály?

Co s karpály?

Ruce jsou pro člověka velmi důležitým „nástrojem“. Používá je téměř ke všem úkonům v životě. A ano, jsou i tací, kteří se vyrovnali se ztrátou svých horních končetin a přesto dokážou nejen fungovat v běžném životě, ale být i výjimečnými.

Více »

 
Je Váš partner škorpión a nevíte, co k Vám cítí?

Je Váš partner škorpión a nevíte, co k Vám cítí?

Narodil se Váš drahý ve znamení škorpióna a lámete si hlavu, zda Vás miluje? Škorpióni jsou velmi specifické osobnosti a taktéž neprojevují lásku úplně standardním způsobem.

Více »

 
Pravda nebo fantazie?

Pravda nebo fantazie?

Informace o paranormálních jevech, výskytu duchů či jiných entit si dnes můžete přečíst v různých časopisech, ale také je mnoho dostupných článků na internetu. Včetně rituálů pro ochranu či kontakt na někoho, kdo případně vyskytnuvšího se ducha odstěhuje.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:871

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:867

0900 700 650 - 2 EUR/min