Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Na okraji města

Pracuji na recepci jednoho hotelu a jak už to bývá, oči vidí mnohdy i to, co nemají. Občas k nám chodí i spoře oděné dámy a také musím mít připravené pokoje pro vzácné hosty.

 

Nebylo nám vysvětleno, kdo má těmi vzácnými hosty být a časem jsem nabyla dojmu, že to budou zřejmě ti majetnější, kteří mi strčí pětistovku do kapsy. Takový vzácný host má většinou zájem i o ostatní služby.

Před několika dny se nám ale zpil personál a hosté zůstali sedět před jídelnou. Marně jsem prosila číšníky a kuchaře, aby namazali hladovějícím hostům alespoň chleba s máslem. Hráli na pokoji „Člověče nezlob se“ a za každou vyhozenou figurku vypili jednu velkou vodku. V koutě se povalovalo pět prázdných láhví, takže figurky asi létaly z hráčského pole neuvěřitelnou rychlostí. Nejhorší bylo, že mezi nadšenými hráči byl i pan ředitel a právě k nám dorazila kontrola.

recepce

Vyletěla od nás tak rychle jako figurky ze hry, protože pan ředitel je vyrazil už ve dveřích. Tvrdil, že tu nemají co dělat a tam, kde je všechno v pořádku, není co kontrolovat. Pokrčila jsem rameny a šla uklidňovat hladovějící hosty. Některých se mi zželelo a tak jsem jim nasypala na talíř alespoň sušenky. Stejně už jim prošla záruční lhůta a musely by se vyhodit.

Dvě lehké dívky se protlačily okolo mě a hlásaly, že jdou za panem ředitelem na pohovor. Z úvah o jaký pohovor jde mě vyrušil až jeden host, který se domáhal služeb mých a nabízel mi za ně neuvěřitelné tři stovky. Zaťukala jsem si na čelo, pán pokrčil rameny a utrousil něco v tom smyslu, že si to zadarmo udělá sám. To mě potěšilo, protože náš hotel začal tím pádem fungovat jako samoobsluha, a to je vlastně zpestření služeb pro naše hosty.

Zahraniční návštěvníci si náš hotel fotili ze všech stran a nejvíce fotogenický byl zřejmě pan ředitel, který se další den objevil v novinách. Bohužel jsem se s ním o tu novinku nemohla podělit, protože je prý už někde v chládku. No, asi mu z toho vypitého alkoholu bylo pořádně horko.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Alenka

Moje specialita jsou hlavně vztahy mezi lidmi, pracovní vztahy, milenecké, manželské nebo kamarádské. Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 308

0900 700 650 - 2 EUR/min

Witch

Jmenuji se Witch a věnuji se věštění více než 10 let. Za tuto dobu jsem pracovala s různými druhy karet, av�... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 707

0900 700 650 - 2 EUR/min