Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

V bublině samoty

Seznámit se v dnešním přetechnizovaném světě je stále těžší a těžší. I když máme internet a mobilní telefony, takže nejsme závislí na lidech z okolí, přesto žije mnoho žen osamoceným způsobem. Říkejme jim idealistky, protože ony ve svém srdci většinou někoho mají, dokonce takového člověka považují za partnera. Trápí se stejně, jako kdyby žili dohromady, řeší „jeho“ problémy, ale jaksi jim uniká, že jejich život je osamocený a bez lásky. Proč?

 

Jedna z žen měla před několika měsíci jeden jediný sexuální akt s mužem, který se jí vryl do srdce. Přesto, i když se on poté neozval, o něm pořád hovoří jako o příteli. Některé ženy si nejsou schopny uvědomit, že sexem nic začínat nemusí, naopak – počínající vztah může rychle skončit. Zvláště tehdy, když je pro muže žena jen další trofejí. A pokud k tomu žena ještě přidá „urgentní“ SMS, co se děje, že se dotyčný muž neozývá, ztrácí onen muž většinou zájem okamžitě. Po „vášnivé chvilce“ či noci by se měl vždycky ozvat jako první muž.

seznamování

Další z žen se před mnoha lety zamilovala do cizince. Ač si volají, od doby, kdy se viděli, uplynuly roky. Ona často létá do oblasti, odkud její milý pochází, ovšem, jak sama tvrdí, jeho pracovní vytíženost mu nedovolí se s ní setkat. Vždycky do toho něco přijde. Pokud by se to stalo jednou, dalo by se to pochopit, ale pořád? Pro tuto ženu je její vztah natolik romantický, že se ani po mnoha letech nedokáže zamilovat do někoho jiného a stále si dělá naděje, že všechno šťastně dopadne a onen „dobře situovaný muž“ se jednou rozhodne pro ni. Taková „čekatelka“ se ale zřejmě nedočká a utečou jí díky „vztahu“ na dálku nejlepší roky života.

Další z žen mluví jako o příteli o muži, který za ní jednou za pár měsíců přijde, a mají spolu sexuální styk. Ona žena je zamilovaná natolik, že jí nevadí ani to, že nikdy nebyli na výletě, na večeři, nikdo je nikdy neviděl na veřejnosti, i když je tento muž nezadaný. Její „růžové brýle“ jsou natolik růžové, že přes ně není už vůbec vidět. Vždy se další tři měsíce trápí a souží, aby s ním mohla strávit několik chvil. Je vlastně ornamentně nešťastná, protože si ani nevolají, nepíší, neví, co její drahý dělá, jen vnímá jeho existenci. Mnoho žen si teď pomyslí, že to snad ani není možné, ale možné to doopravdy je. Některým z žen stačí jen myšlenka, že nejsou na světě úplně samy.

A přidejme ještě jednu ženu. Má dobrou práci, ukázkový byt, ale skoro deset let miluje člověka, který o ní nejeví zájem. Snaží se mu přiblížit, ale v podstatě jde jen o kamarádský vztah, žádná sexuální aktivita tam není. Přesto se na něj pořád ptá, zjišťuje, co dělá, s kým se stýká, v podstatě o něm už i jako o příteli několik let mluví. Jenže když ten vztah už dávno „nezahořel“, těžko se po tolika letech přátelství rozhoří.

Bublina samoty má příliš velké těsnění, než aby do ní někdo další pronikl. Idealizujeme si partnery, a to mnohdy jenom proto, že si nechceme přiznat naši samotu. Bojíme se snad na rovinu říci, že žijeme samy se sebou, jsme single a v podstatě nám to vyhovuje? Nebo jsou ženy, kterým to nevyhovuje a snaží se takovým vztahem „maskovat“ před okolím? Možná by nebylo od věci přiznat si pravdu a buď žít osamoceně, nebo si najít partnera opravdového. Prostě takového, kterého budeme objímat každý večer.

​​​​​​Další zajímavé informace naleznete taky na naši Facebook stránke!
 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Kříž patří mezi nejznámější symboly na světě.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Rychlá magie a svíčky

Rychlá magie a svíčky

Určitě už jste někdy četli o tom, že svíčky dokážou mnohé ovlivnit. Je ale potřeba, abyste také volili správné barvy, jedině tak bude výsledný efekt stát za to.

Více »

Po stopách „svatební košile“

Po stopách „svatební košile“

Lázně Bělohrad leží 15 kilometrů východně od Jičína. Najdete tu nejen čerta, ale i Bílou paní a navíc hřbitov, k němuž se vztahuje Erbenova balada Svatební košile. Podél lesa se tu táhne strouha, které se už několik staletí říká Čertova brázda. Vyoral ji prý pluhem sám ďábel.

Více »

 
Kouř v magii

Kouř v magii

V magii nám může docela dobře pomoci i obyčejný kouř. Stačí jen správně používat bylinky, které k tomu budeme potřebovat.

Více »

 
Vitamin C a sexuální život

Vitamin C a sexuální život

O vitaminu C se říká, že je to zázračný lék. Kromě toho, že pomáhá proti infekcím, zvyšuje imunitu, usnadňuje i různé druhy léčby.

Více »

 
Věřte, nevěřte … Špetka ryzosti

Věřte, nevěřte … Špetka ryzosti

Motýlí snění se proměnilo v divoké hemžení létajícího hmyzu. Tak nějak láska přichází a odchází. Ze slabikáře hltáme první písmena a postupně si je vrýváme do paměti. Za nějaký čas louskáme román za románem a pročítáme knihy.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:871

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:867

0900 700 650 - 2 EUR/min