Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Služební cesta

Pracovali jsme spolu a tys mě sledoval očima. Cítila jsem jejich píchání až v zádech, ale žádné city jsem neopětovala. Až jednou jsme spolu jeli na služební cestu a s námi i několik našich kolegyň a kolegů. V autobuse sis sedl vedle mě a tiše si se přiklonil k mé hlavě.

 

,,Kdo jednou pozná milování se mnou, bude po něm toužit navždy, věř mi,“ pošeptal jsi mi. Neměla jsem potřebu mimomanželského sexu, ale tvá slova mi zůstala v hlavě a nemohla jsem je nijak vymazat.

Služební cesta

Potom jsme dojeli na místo a ubytovali jsme se. Já měla pokoj se dvěma mými kolegyněmi a vy jste dostali podobný na stejné chodbě. Večer jsme se všichni sešli v hotelovém baru a příjemně si povídali. Objednal jsi mi bílé víno, které se mi rozpíjelo v ústech a v těle tvořilo pocit tepla. Vyzula jsem se z lodiček na jehlovém podpatku a bosou nohou jsem ti přejížděla po lýtku. Potom jsem pokračovala směrem vzhůru. Hravě jsem našla to správné místečko a jemně krouživými pohyby jsem na něho zaútočila. V mžiku bylo místo plné síly a ty jsi s roztřesenou rukou usrkával svůj gin. Uhrančivě si mě sledoval a čekal na každý můj pohyb. Slastně jsem si olízla prstíky a přihmouřila oči. Tys dal svojí nohu do mého klína a tančil si v něm nekonečný valčík. Potom ses dostal pod kalhotky a patou si rozvíral moji holubičku. Prsty dokončovaly hříšný tanec a já si židli přitahovala stále blíž, abych nepřišla vůbec o nic.

Orgasmus byl nekonečný a já jsem zatínala zuby, aby si toho ostatní nevšimli. V pozdních hodinách jsme se rozloučili.

Jen co jsem se uložila do své postele, uslyšela jsem slabé klepání. Vstala jsem a šla tiše otevřít. Chytil jsi mě do náruče a rozehrál divadlo prostopášnosti. Od mého vlhkého chrámu jsi se rychle vzdaloval až k mé hrudi a potom si se rychle vrátil k mému zákoutí, abys zakončil započaté dílo. Vzepjala jsem se jako luk a vzápětí se prohýbala pod tíhou orgasmu.

Další den jsme se večer vraceli domů a já už dobrovolně v autobuse seděla vedle tebe. Hlavou se mi honilo několik výčitek, ale ty jsi mě krásně uklidňoval.

,,Vždyť jsme spolu vlastně ani nespali, miláčku. Tys ho tam vůbec neměla, tak si nedělej hlavu.“

Chvíli jsem o tom přemýšlela a pak jsem došla k závěru, že má vlastně pravdu. Nic jiného už mi stejně nezbývalo.

 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Kříž patří mezi nejznámější symboly na světě.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Smrtící elixír krále Kristiána

Smrtící elixír krále Kristiána

Tycho Brahe, dánský astronom, který patřil mezi prvořadé vědecké kapacity rudolfínského dvora, nenajde zřejmě klid ani po smrti.

Více »

Pozor na rozpraskané paty

Pozor na rozpraskané paty

Na rozpraskané paty trpí velký počet lidí.

Více »

 
Odsávači energie

Odsávači energie

V negativních oblastech rostou stromy a trávy, které potřebují hodně vláhy. Jehličnany, lípa a bříza se těmto zónám vyhýbají, protože v nich začínají rychle chřadnout. Pokud mezi jasnou zelení vodomilných rostlin uvidíte zežloutlé listy břízy nebo lípy, mějte se na pozoru.

Více »

 
Nevinné koření

Nevinné koření

Hořčice je žádaná pochutina. Staří Řekové nazývali hořčici sinapi, „to otužuje oči“. Zřejmě proto, že po ní oči slzí. Slovem hořčice se může označit rostlina, její semena i kořen.

Více »

 
Magistrála zázraků

Magistrála zázraků

Na východě Čech, přesněji u tzv. Cikánského kříže, jsou pohřbeni žoldnéři z napoleonských válek včetně významného francouzského generála. U hromadného hrobu měli postávat ještě v 19. století různí věštci, kteří uměli znamenitě hádat z ruky a vykládat karty.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min