Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Správnou cestou

Dnes o symbolech, které jsou trochu jiné. I přes to, že si jich tak často nevšímáme. Ale možná je čas jim věnovat trochu pozornosti, aby mu mohly usnadnit život, pomoci najít tu jeho správnou cestu.

 
V životě se můžeme setkávat i s jinými symboly než s geometrickými. Geometrické symboly jako je kříž, kruh, hvězda nebo spirála, jsou známé již po staletí. Ale existují i jiné symboly. Jde spíše o symboly pro jednotlivce. Ať chceme nebo ne, všichni vysíláme svá přání, máme touhy, hledáme lásku, štěstí a všechny lidské cesty bývají lemovány různými symboly. Znaky, kterými je nám naznačováno, zda je ta cesta správná nebo jsme z ní sešli.

Správnou cestou

Ale jak to poznat? Která je ta správná? A je možné, že existuje ta správná cesta či ta špatná cesta? Všechna rozhodnutí ovlivňuje rozum. Rozum si díky zkušenostem pamatuje, co jsme kdy jak udělali, jaké důsledky z toho vznikly. Pokud byly negativní, snažíme se podobnému rozhodnutí vyhnout a uděláme jiné rozhodnutí. Pokud byly pozitivní, není se zřejmě čeho bát. Avšak zřejmě je otázkou, zda to není pouze zdánlivé podobenství situace. Může se totiž stát, že se rozhodneme na základě zkušenosti pozitivní, ale výsledek bude katastrofa. Jak je to možné? Říká se, že rozhodovat by se člověk neměl jen rozumem, ale i srdcem… možná je tady zakopaný pes.

A jak je to tedy s těmi symboly mimo geometrii? No, mohou to být sny, které nám ukazují svými připodobněními možnosti. Sny bychom rozhodně podceňovat neměli. Například kočka ve snu ukazuje dlouhý život, oheň znamená očistu, lásku, ale také nebezpečí. A to jsou jen dva výrazy. Jaký děj se odehrává ve snech, určitě záleží, v jaké situaci se nacházíte. Hodně také mohou napovídat setkání s novými lidmi. Většinou budete s nimi mít něco společného. Ať již zájem, profesi nebo společné známé. Může docházet k opakování určité situace či zážitku. Setkání s černou kočkou, kukání kukačky či houkání sovy. A rozhodně stojí za pozornost zranění, nehody, nemoci. To všechno mohou být symboly mimo geometrii, kterých si často člověk nevšímá nebo jim nepřikládá dostatečný význam, který může hrát velmi výraznou roli. Může napovědět, zda jednáme v souladu s vlastním nitrem nebo jdeme naopak proti němu.

Každý člověk je individualita, a proto je třeba si uvědomit, že každému bude přiděleno na jeho cestě jiné značení. Hledejte, pátrejte a najděte ty symboly, které jsou vám shůry určeny a doprovázejí vás na vaší cestě. Možná je ještě neznáte!
 
Nejčtenější články
Třetí oko

Třetí oko

Třetí oko se nachází uprostřed čela, mezi obočím a napájí se na něho šestá čakra.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Vůně skořice

Vůně skořice

Skořice je úžasné koření, které provoní celý dům, jakmile se přidá do nějakého pokrmu či moučníku. A takové svařené víno se skořicí je výborné a má léčivé účinky, jak zpívá i Václav Neckář. A určitě s ním máte zkušenost i vy. A jak je to tedy s tou skořicí?

Více »

Tři, dva, jedna…

Tři, dva, jedna…

Už jenom několik dní nás dělí od chvíle, kdy se v našich domácnostech rozzáří první svíčka na adventním věnci či jiné adventní vazbě. Ano, přivítáme první adventní neděli, tzv. železnou, která má související význam v tradičních barvách nebo osobně pojatých.

Více »

 
Sladkost života

Sladkost života

Tato otázka padla v jedné pohádce. Myslím, že se jmenovala O chytré Horákyni. Její otec byl ve vádě se svým sousedem a spravedlivě je měl rozsoudit král. A tak se začal odvíjet příběh, který skončil velkou svatbou.

Více »

 
Pro nebo proti?

Pro nebo proti?

Bylina, která je předmětem kontroverzních názorů. Bylina, která je zařazena mezi návykové drogy a o níž se hovoří v superlativech ve vztahu ke zdraví.

Více »

 
Čas na kávu

Čas na kávu

Existuje mnoho způsobů, kterými se může předpovídat budoucnost. Karty, runy, čajové lístky, kosti, můžeme číst z ruky, vykládalo se ze zvířecích vnitřností. Za pozornost stojí i káva. Tedy tzv. lógr, který zbude na dně šálku, když kávu vypijeme.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:853

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:301

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Dagmarka Soucitný Věštec

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, vidím auru...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:898

0900 700 650 - 2 EUR/min