Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Panna není panenka

Panna je znamení protikladů, křehká i bojovná, žensky lstivá i rovná a upřímná, bojovná a něžná. Panna je typická žena, a za to ji muži zbožňují. Chytrá, milá, zkrátka fajn…

 

Panny si užívají svůj měsíc, plodný, bohatý a vstřícný srpen zalitý sluncem. Nutno říct, že který muž, který potká pannu a stane jeho partnerkou, si může gratulovat. Závist okolí na sebe nedá dlouho čekat. Ulovil totiž opravdovou ženu – dokonalou partnerku. A pokud jí věnuje dost lásky, tak i navždy věrnou manželku.  Nemusí mít strach, že by se z jeho okouzlující milenky stala šmudla mezi sporákem a křičícími dětmi. Bude stále žádoucí milenkou i pečlivou a starostlivou matkou. Strávit s ní může i hodiny debatami o politické situaci, historii i aktuálních výsledcích Rally Dakar. Vyniká vysokou inteligencí a vrozenými uměleckými vlohami. Můžete si být jisti, že i při přestavbě domu se mezi míchačkou a hromadami nábytku bude panna pohybovat jako víla se sílou a důvtipem nejlepšího pomocníka. I v teplákách a starém svetru bude mít pečlivě zastřižené nehty a vonící vlasy ledabyle sepnuté sponou. Panna podpoří i v té nejtěžší situaci své nejbližší. V krizových situacích prokáže sílu, kterou by málokdo u tak křehkého stvoření čekal. Překvapí až mužsky chladným logickým úsudkem, zachová klid a najde řešení.   


Panna                                                                                                     

Jako matka je panna milující, obětavá, pečlivá, ale přísná a neúnavně důsledná. Vede dítě směrem, o kterém je přesvědčena, že je pro něj nejlepší, Má instinkt a vysokou dávku empatie, která jí umožní zvolit pro dítě ty nejvhodnější kroužky, podporuje je v kamarádství a připravuje zdravé svačinky, umí jim naslouchat, když potřebují a nechat je, když chtějí být samy.                                                                            

Panna je schopná všeho, jen když…jen když je obklopena čistými vztahy a opravdovou láskou. A jestli ne, dokáže spálit všechny mosty, opustit rodinný krb a jde za vztahem, kterému věří. Nesnese zradu, lež a klam. Začne život od začátku a jinde, jen když v něj věří. Je to síla, která pannu žene kupředu.

Zemské znamení panny přes svoji velmi romantickou povahu stojí stále nohama na zemi. Uvědomuje si potřebu materiální jistoty a stability. Jako dítě potřebuje maximální podporu v rozvoji svých schopností a velkého nadání. Přátelé ve znamení panny jsou k nezaplacení – objeví se ve chvíli, kdy je potřebujete, a jestli s nimi chcete strávit prázdniny na pustém ostrově, nemohli jste zvolit lépe. Tak rychle, ještě vám pár dnů zbývá!

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Čaroděj je v každém z nás

Čaroděj je v každém z nás

Své šamany měly, mají a asi i do budoucna budou mít nějakým způsobem všechny světové kultury, národy, ale možná i obce, města. Je jedno, jak se jim říkalo nebo říká, jestli chodí v obleku nebo v nalezeném kabátě. Zda je to mladá vzdělaná žena či babička kamaráda vašeho dítěte, stařenka se šátkem na hlavě. Spojují je určité zájmy - dobro pro člověka, pro svět a především pro přírodu. Zdraví, spokojenost a láska.

Více »

Velký a Vítězný

Velký a Vítězný

Jaký je rozdíl mezi únorem teď a před třiceti lety? Je teplejší, rozhodně uspěchanější, slavíme Valentýna. Pro někoho je únor Suchý, ale hlavně, že není Velký!

Více »

 
Malý tělocvik

Malý tělocvik

U lidí, kteří meditují nebo cvičí v určitých polohách, si můžeme všimnout zvláštních poloh rukou či jenom prstů. Těmto spojením se říká mudry a jsou součástí cvičení jógy.

Více »

 
Záhada a síla měsíčního kamene

Záhada a síla měsíčního kamene

Měsíční kámen je spojený s ženou, plodností a budoucností. Jeho mléčný svit ovlivňuje zdraví i emoce, Síla měsíce měla zejména pro východní kultury až posvátný význam.

Více »

 
Vizitka

Vizitka

Nehty, aniž bychom si toho zvláště všímali, jsou našimi vizitkami. Ruce jsou nejen pracovním nástrojem, ale ruku podáme při pozdravu, pohladíme, obejmeme díky nim, píšeme… prostě jsou v kursu. Pěstěné nehty jsou ozdobou každé ruky.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min