Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Panna není panenka

Panna je znamení protikladů, křehká i bojovná, žensky lstivá i rovná a upřímná, bojovná a něžná. Panna je typická žena, a za to ji muži zbožňují. Chytrá, milá, zkrátka fajn…

 

Panny si užívají svůj měsíc, plodný, bohatý a vstřícný srpen zalitý sluncem. Nutno říct, že který muž, který potká pannu a stane jeho partnerkou, si může gratulovat. Závist okolí na sebe nedá dlouho čekat. Ulovil totiž opravdovou ženu – dokonalou partnerku. A pokud jí věnuje dost lásky, tak i navždy věrnou manželku.  Nemusí mít strach, že by se z jeho okouzlující milenky stala šmudla mezi sporákem a křičícími dětmi. Bude stále žádoucí milenkou i pečlivou a starostlivou matkou. Strávit s ní může i hodiny debatami o politické situaci, historii i aktuálních výsledcích Rally Dakar. Vyniká vysokou inteligencí a vrozenými uměleckými vlohami. Můžete si být jisti, že i při přestavbě domu se mezi míchačkou a hromadami nábytku bude panna pohybovat jako víla se sílou a důvtipem nejlepšího pomocníka. I v teplákách a starém svetru bude mít pečlivě zastřižené nehty a vonící vlasy ledabyle sepnuté sponou. Panna podpoří i v té nejtěžší situaci své nejbližší. V krizových situacích prokáže sílu, kterou by málokdo u tak křehkého stvoření čekal. Překvapí až mužsky chladným logickým úsudkem, zachová klid a najde řešení.   


Panna                                                                                                     

Jako matka je panna milující, obětavá, pečlivá, ale přísná a neúnavně důsledná. Vede dítě směrem, o kterém je přesvědčena, že je pro něj nejlepší, Má instinkt a vysokou dávku empatie, která jí umožní zvolit pro dítě ty nejvhodnější kroužky, podporuje je v kamarádství a připravuje zdravé svačinky, umí jim naslouchat, když potřebují a nechat je, když chtějí být samy.                                                                            

Panna je schopná všeho, jen když…jen když je obklopena čistými vztahy a opravdovou láskou. A jestli ne, dokáže spálit všechny mosty, opustit rodinný krb a jde za vztahem, kterému věří. Nesnese zradu, lež a klam. Začne život od začátku a jinde, jen když v něj věří. Je to síla, která pannu žene kupředu.

Zemské znamení panny přes svoji velmi romantickou povahu stojí stále nohama na zemi. Uvědomuje si potřebu materiální jistoty a stability. Jako dítě potřebuje maximální podporu v rozvoji svých schopností a velkého nadání. Přátelé ve znamení panny jsou k nezaplacení – objeví se ve chvíli, kdy je potřebujete, a jestli s nimi chcete strávit prázdniny na pustém ostrově, nemohli jste zvolit lépe. Tak rychle, ještě vám pár dnů zbývá!

 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 08 - Magická geometrie: Trojúhelník

Řeč symbolů 08 - Magická geometrie: Trojúhelník

Každý trojúhelník má, jak známo, tři strany a tři vrcholy, symbolizuje 

Více »

 
 
 
 
 

Další články

 Svatováclavská vinice

Svatováclavská vinice

Kvalitu vína na Cecemínu zaručovaly od pradávna slunečné jihozápadní svahy. První keříky vinné révy tu nechala vysadit kněžna Ludmila, babička Svatého Václava – určitě i skvělý tip na podzimní výlet!

Více »

Podzimní krása z domácí spižírny

Podzimní krása z domácí spižírny

Slunce žár, chlorovaná voda, mořská sůl i vítr z hor vlasům ani pleti v létě moc nepřidaly. Snadno doma připravíte zábaly, masky i peeling. Vyjděte krásné do podzimních dnů!

Více »

 
Veselá kytka

Veselá kytka

Bylina, která je předmětem kontroverzních názorů. Bylina, která je zařazena mezi návykové drogy. Bylina, o které se hovoří v superlativech ve vztahu ke zdraví. A pro dnešek veselá kytka.

Více »

 
Tajemství prstů

Tajemství prstů

Dříve by nikoho nenapadlo, že prst nám toho může celkem hodně prozradit. Ať již jde o otázky lidského zdraví nebo emocí. Každý z prstů má na starosti něco, co je nedílnou součástí našeho života a může nám být nápomocný nejen v diagnostice.

Více »

 
Používáte je?

Používáte je?

Že nevíte co? Tak vám to osvětlím. V případě, že je zapálíte, tak prospějete svému zdraví. A řeč je o použití tělových a ušních svící.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min