Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Milující raci

Jako každé znamení, i rak má své drahokamy, které jeho výjimečně kladné stránky podpoří a posílí. Jestli chcete vybrat ten nejvhodnější, pak je to smaragd, rubín, perla, diamant nebo měsíční kámen.

 

Jako každé znamení, i rak má své stinné stránky a povahové vlastnosti. Jeho citlivost ho vede často až k přecitlivělosti, strach o své milované k žárlivosti a upřímná starostlivost občas obtěžuje. Přesto je rak jeden z nejlepších partnerů do života. Má vrozené ambice být úspěšný, ale nedává je okatě najevo, je obětavý, spravedlivý a přátelský i v pracovních vztazích. Emoce hrají v jeho životě důležitou roli. Vnímavost a empatie mu velmi usnadňují přijímat sílu a pomoc drahokamů svého znamení.

Milující raci

Smaragd podporuje rakovo štěstí v lásce, kterou své bližní zahrnuje. Pokud jsou jeho city raněné, právě smaragd dodá rakovi sílu situaci lehce zvládnout a neutápět se v sebelítosti, citovém ranění a ublíženosti.  Umožňuje mu vystoupit ze své ulity a otevřít se možnostem nových láskyplných vztahů. Rak velmi citlivě vnímá své nedostatky a špatné stránky, které ho trápí a zbytečně jimi ztrácí čas. Vodní perla  – přinese do rakovy rozhárané duše klid, smíření s minulými útrapami a ránami osudu. Osvobozuje ho od citové závislosti na milovaných osobách, zmírňuje přecitlivělost a sebelítost.  Perla je pro raka jedním z nejdůležitějších drahokamů. Přes vodu najdou k sobě velmi snadnou a rychlou cestu a lehce navážou spojení.

Měsíční kámen nastaví rakovi životní rovnováhu a pomáhá ji udržet. Díky síle červeného rubínu získává mysl raka jasnější rysy a umožňuje mu se zahledět na realitu, cíle a úkoly jasněji, bez všudypřítomné citové zabarvenosti. Z dalších drahokamů je vhodný opál, diamant, onyx nebo jantar. Všechny směřují jedním směrem. Umožnit rakovi rozvinout plně své tak vzácné citlivé jednání, rozdávat pohodu a lásku, ale zároveň se v emocích neutopit i zmírnit bolest z citových ztrát. 

Jestli jste narazili v životě na opravdu milujícího a pozorného partnera, pak určitě slaví svůj den narození právě v červenci. Obdarujte ho krásnými společnými chvílemi, ubezpečte ho, že je pro vás ten jediný – a nezapomeňte mu vtisknout do ruky docela malou perlu. 

Další zajímavé informace naleznete taky na naší Facebook stránce!

 
Nejčtenější články
Runy

Runy

Pořiďte si do nového roku runu jako talisman, která Vás bude chránit, povede Vás anebo Vám bude připomínat cíl Vaší cesty.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Zlato a elixír života

Zlato a elixír života

Jejich úkolem bylo „z něčeho“ buď vyrobit zlato nebo elixír života pro císaře pána, který chtěl zůstat mlád a být bohatý. A dokud se alchymisté činili, měli zaručený určitý životní standard.

Více »

Koruna krásy

Koruna krásy

Lidské vlasy jsou v podstatě totéž jaké srst na tělech zvířat. A u lidí rozlišujeme vlasy a chlupy. Ale obojí má stejný základ. Rozdělení evidentně získaly podle místa výskytu. Vlasy tedy nazýváme chlupy na lidských hlavách.

Více »

 
Letní „ovohuč“

Letní „ovohuč“

Laciný přesladký bolehlav - to nemusí být každý alkoholický nápoj z ovoce. S dávkou trpělivosti si doma připravte lehké lahodné ovocné víno.

Více »

 
Obejdete se bez něj?

Obejdete se bez něj?

Nastala jeho sezóna! Kvapem se blíží období, kdy bude nezbytnou součástí kuchyně. Ano, budeme nakládat, zavařovat, a to bez kopru nejde. Známe ho především díky omáčce a také jako součást např. nakládaných okurek.

Více »

 
Okurka

Okurka

Léto je v plném proudu a zahrádkáři i pěstitelé se těší svým pěstitelským výdobytkům. Pravda, počasí nám moc nepřeje, je dost sucho a slunce žene ukazatel na teploměrech sakra vysoko. Stále více lidí by mělo rádo vlastní zeleninu pěstovanou s láskou a bez chemie.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min