Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Milující raci

Jako každé znamení, i rak má své drahokamy, které jeho výjimečně kladné stránky podpoří a posílí. Jestli chcete vybrat ten nejvhodnější, pak je to smaragd, rubín, perla, diamant nebo měsíční kámen.

 

Jako každé znamení, i rak má své stinné stránky a povahové vlastnosti. Jeho citlivost ho vede často až k přecitlivělosti, strach o své milované k žárlivosti a upřímná starostlivost občas obtěžuje. Přesto je rak jeden z nejlepších partnerů do života. Má vrozené ambice být úspěšný, ale nedává je okatě najevo, je obětavý, spravedlivý a přátelský i v pracovních vztazích. Emoce hrají v jeho životě důležitou roli. Vnímavost a empatie mu velmi usnadňují přijímat sílu a pomoc drahokamů svého znamení.

Milující raci

Smaragd podporuje rakovo štěstí v lásce, kterou své bližní zahrnuje. Pokud jsou jeho city raněné, právě smaragd dodá rakovi sílu situaci lehce zvládnout a neutápět se v sebelítosti, citovém ranění a ublíženosti.  Umožňuje mu vystoupit ze své ulity a otevřít se možnostem nových láskyplných vztahů. Rak velmi citlivě vnímá své nedostatky a špatné stránky, které ho trápí a zbytečně jimi ztrácí čas. Vodní perla  – přinese do rakovy rozhárané duše klid, smíření s minulými útrapami a ránami osudu. Osvobozuje ho od citové závislosti na milovaných osobách, zmírňuje přecitlivělost a sebelítost.  Perla je pro raka jedním z nejdůležitějších drahokamů. Přes vodu najdou k sobě velmi snadnou a rychlou cestu a lehce navážou spojení.

Měsíční kámen nastaví rakovi životní rovnováhu a pomáhá ji udržet. Díky síle červeného rubínu získává mysl raka jasnější rysy a umožňuje mu se zahledět na realitu, cíle a úkoly jasněji, bez všudypřítomné citové zabarvenosti. Z dalších drahokamů je vhodný opál, diamant, onyx nebo jantar. Všechny směřují jedním směrem. Umožnit rakovi rozvinout plně své tak vzácné citlivé jednání, rozdávat pohodu a lásku, ale zároveň se v emocích neutopit i zmírnit bolest z citových ztrát. 

Jestli jste narazili v životě na opravdu milujícího a pozorného partnera, pak určitě slaví svůj den narození právě v červenci. Obdarujte ho krásnými společnými chvílemi, ubezpečte ho, že je pro vás ten jediný – a nezapomeňte mu vtisknout do ruky docela malou perlu. 

Další zajímavé informace naleznete taky na naší Facebook stránce!

 
Nejčtenější články
Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Váhy, Štír, Střelec – Charakteristický horoskop pro všechna znamení III.

Náš seriál pokračujeme charakteristikou Vah, Štíra a Střelce.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Záleží jenom na tobě

Záleží jenom na tobě

V úvodu uvedený citát, který jsem si přečetla na sociální síti, mi korespondoval se zážitky z poslední doby. A z toho mi vyplynulo, že kdybychom čekali na jistoty a bezpečí, tak bychom mohli nakonec konstatovat, že jsme prožili život v čekárně. A to asi nikdo nechce. Život se má přece žít a užívat!

Více »

Víte, co znamenají?

Víte, co znamenají?

Možná je nosíte na krku nebo vytetované na předloktí. Posvátné symboly jsou jedním z nejoblíbenějších motivů. Víte, co přesně znamenají?

Více »

 
Je nějaký rozdíl?

Je nějaký rozdíl?

Na sociální síti facebook existuje skupina „Bůh stvořil veterinu, aby udržovala kočku zdravou a člověka na mizině“. Úsměvný název, že? Jen do té doby, než si uvědomíme, že vlastně zvířata trpí stejnými onemocněními jako lidé. Avšak toto téma zde již bylo.

Více »

 
Advent zahajuje i „Příběh opuštěného děvčátka“

Advent zahajuje i „Příběh opuštěného děvčátka“

Vánoční stromy republiky se slavnostně rozsvítí v každém městě první prosincovou neděli. První se rozzářil v roce 1924.

Více »

 
Gemmoterapie

Gemmoterapie

Vracíme se k přírodě, hledáme alternativní způsoby léčení, vytahujeme rady babiček a prababiček, které začínají být stále aktuálnější. Bylinky a produkty z nich, recepty z potravin, na které se tak trochu zapomnělo.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min