Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Zaostřeno...

Teplý vzduch slibuje příjemný večer, buřty jsou připravené na vidličkách, víno se chladí…

 

Setkání nebylo plánované, bylo spontánní, domluveno během jednoho dne. Ty, které se ještě neznaly, se seznámily, jinak panovala výborná nálada, příjemná a ničím nerušená atmosféra. Najednou to vypadalo, že se všechny vzájemně znají alespoň sto let a stále si mají co říci, nacházejí témata rozhovorů, obohacují jedna druhou. Hovor probíhal u dobrého jídla, lehké víno osvěžilo hrdla a tak se povídalo o všem, co zrovna kterou napadlo.

Znají se, opravdu se znají, a podle toho se také odvíjí hovor. Všechny se cítí velmi dobře na místě, kde právě jsou. Nakonec… v lese, kde je velmi blízko voda, kolem dokola luka, pastviny, na kterých jsou vidět malé bílé tečky, jejichž bečení se line krajinou. Občas zahouká vlak nebo po silnici projede auto či motorka. Přesto to nejsou rušivé elementy, zvuky se ztrácejí v té netušené pohodě.

Zaostřeno

Jejich soustředění se na ženský kruh, který se v tomto místě utvořil, se najednou začalo zhmotňovat. Nejenže se ženy cítily stále lépe, začaly si uvědomovat, kde je jejich síla a kde naopak slabá stránka, ale změnila se atmosféra. Vzduch jakoby zdůraznil zvuky přírody, vzduch začal být průzračnější, oheň jasnější. Tráva byla zelenější, květy hortenzie vypadaly jako právě rozkvetlé a přibarvené štětcem malíře. Sukulenty ve skalce dostaly ostřejší obrysy a na borovici byly vidět jednotlivé jehlice.

Co se to najednou stalo? Možná si to hned neuvědomovaly, ale hned druhý den bylo všem naprosto jasné, že se jejich energie spojily a vytvořily místo, které díky nim nesmírně ožilo. A co je na tom nejúžasnější, že ta energie v tom místě zůstala. Jedna z žen má obrovskou výsadu si tyto energie užívat každý další den. Je za to vděčná a mám vyřídit, že se těší na další setkání a doporučuje taková setkání nejen dalším ženám, ale lidem vůbec. 

 
Nejčtenější články
Pivo a jeho účinky na zdraví

Pivo a jeho účinky na zdraví

„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus. Již několikrát bylo dokázáno, že určité množství alkoholu není pro organismus škodlivé, ale přímo zdravé.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Čaroděj je v každém z nás

Čaroděj je v každém z nás

Své šamany měly, mají a asi i do budoucna budou mít nějakým způsobem všechny světové kultury, národy, ale možná i obce, města. Je jedno, jak se jim říkalo nebo říká, jestli chodí v obleku nebo v nalezeném kabátě. Zda je to mladá vzdělaná žena či babička kamaráda vašeho dítěte, stařenka se šátkem na hlavě. Spojují je určité zájmy - dobro pro člověka, pro svět a především pro přírodu. Zdraví, spokojenost a láska.

Více »

Velký a Vítězný

Velký a Vítězný

Jaký je rozdíl mezi únorem teď a před třiceti lety? Je teplejší, rozhodně uspěchanější, slavíme Valentýna. Pro někoho je únor Suchý, ale hlavně, že není Velký!

Více »

 
Malý tělocvik

Malý tělocvik

U lidí, kteří meditují nebo cvičí v určitých polohách, si můžeme všimnout zvláštních poloh rukou či jenom prstů. Těmto spojením se říká mudry a jsou součástí cvičení jógy.

Více »

 
Záhada a síla měsíčního kamene

Záhada a síla měsíčního kamene

Měsíční kámen je spojený s ženou, plodností a budoucností. Jeho mléčný svit ovlivňuje zdraví i emoce, Síla měsíce měla zejména pro východní kultury až posvátný význam.

Více »

 
Vizitka

Vizitka

Nehty, aniž bychom si toho zvláště všímali, jsou našimi vizitkami. Ruce jsou nejen pracovním nástrojem, ale ruku podáme při pozdravu, pohladíme, obejmeme díky nim, píšeme… prostě jsou v kursu. Pěstěné nehty jsou ozdobou každé ruky.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min