Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Zaostřeno...

Teplý vzduch slibuje příjemný večer, buřty jsou připravené na vidličkách, víno se chladí…

 

Setkání nebylo plánované, bylo spontánní, domluveno během jednoho dne. Ty, které se ještě neznaly, se seznámily, jinak panovala výborná nálada, příjemná a ničím nerušená atmosféra. Najednou to vypadalo, že se všechny vzájemně znají alespoň sto let a stále si mají co říci, nacházejí témata rozhovorů, obohacují jedna druhou. Hovor probíhal u dobrého jídla, lehké víno osvěžilo hrdla a tak se povídalo o všem, co zrovna kterou napadlo.

Znají se, opravdu se znají, a podle toho se také odvíjí hovor. Všechny se cítí velmi dobře na místě, kde právě jsou. Nakonec… v lese, kde je velmi blízko voda, kolem dokola luka, pastviny, na kterých jsou vidět malé bílé tečky, jejichž bečení se line krajinou. Občas zahouká vlak nebo po silnici projede auto či motorka. Přesto to nejsou rušivé elementy, zvuky se ztrácejí v té netušené pohodě.

Zaostřeno

Jejich soustředění se na ženský kruh, který se v tomto místě utvořil, se najednou začalo zhmotňovat. Nejenže se ženy cítily stále lépe, začaly si uvědomovat, kde je jejich síla a kde naopak slabá stránka, ale změnila se atmosféra. Vzduch jakoby zdůraznil zvuky přírody, vzduch začal být průzračnější, oheň jasnější. Tráva byla zelenější, květy hortenzie vypadaly jako právě rozkvetlé a přibarvené štětcem malíře. Sukulenty ve skalce dostaly ostřejší obrysy a na borovici byly vidět jednotlivé jehlice.

Co se to najednou stalo? Možná si to hned neuvědomovaly, ale hned druhý den bylo všem naprosto jasné, že se jejich energie spojily a vytvořily místo, které díky nim nesmírně ožilo. A co je na tom nejúžasnější, že ta energie v tom místě zůstala. Jedna z žen má obrovskou výsadu si tyto energie užívat každý další den. Je za to vděčná a mám vyřídit, že se těší na další setkání a doporučuje taková setkání nejen dalším ženám, ale lidem vůbec. 

 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 08 - Magická geometrie: Trojúhelník

Řeč symbolů 08 - Magická geometrie: Trojúhelník

Každý trojúhelník má, jak známo, tři strany a tři vrcholy, symbolizuje 

Více »

 
 
 
 
 

Další články

 Svatováclavská vinice

Svatováclavská vinice

Kvalitu vína na Cecemínu zaručovaly od pradávna slunečné jihozápadní svahy. První keříky vinné révy tu nechala vysadit kněžna Ludmila, babička Svatého Václava – určitě i skvělý tip na podzimní výlet!

Více »

Podzimní krása z domácí spižírny

Podzimní krása z domácí spižírny

Slunce žár, chlorovaná voda, mořská sůl i vítr z hor vlasům ani pleti v létě moc nepřidaly. Snadno doma připravíte zábaly, masky i peeling. Vyjděte krásné do podzimních dnů!

Více »

 
Veselá kytka

Veselá kytka

Bylina, která je předmětem kontroverzních názorů. Bylina, která je zařazena mezi návykové drogy. Bylina, o které se hovoří v superlativech ve vztahu ke zdraví. A pro dnešek veselá kytka.

Více »

 
Tajemství prstů

Tajemství prstů

Dříve by nikoho nenapadlo, že prst nám toho může celkem hodně prozradit. Ať již jde o otázky lidského zdraví nebo emocí. Každý z prstů má na starosti něco, co je nedílnou součástí našeho života a může nám být nápomocný nejen v diagnostice.

Více »

 
Používáte je?

Používáte je?

Že nevíte co? Tak vám to osvětlím. V případě, že je zapálíte, tak prospějete svému zdraví. A řeč je o použití tělových a ušních svící.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min