Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické zážitky - Plnými doušky

Marušku jsem potkala v Chorvatsku u moře. Když jsem ji spatřila poprvé, její jméno jsem pochopitelně ještě neznala, ale naše konverzace probíhala přesto docela zajímavým způsobem. Já jsem tou dobou dělala průvodkyni v cestovní kanceláři a starala jsem se o turisty.

 

Večery byly dlouhé, protože na dovolené se většinou žije i bohatým nočním životem. Tahle paní ve středním věku byla v tu pozdní hodinu pěkně pod parou a bylo na ní vidět, že o sobě moc neví. Když jí odmítli nalít i v baru, bylo jasné, že má dost. Jakýsi místní floutek, který po ní vyjel s vidinou snadné kořisti, mi vysvětloval, že jí koupil pouze jednu skleničku. Ale mně bylo jasné, o co jde. Snažila jsem se s ní navázat konverzaci a probrat ji k vědomí.

,,Jak se jmenuješ?“ zeptala jsem se jí a chtěla jí pomoci, aby se dostala v pořádku na pokoj.

,,Maruška,“ odpověděla a hleděla dál rezignovaně před sebe.

,,Kde jsi ubytovaná?“ byla moje další otázka. Odpovědí mi bylo ale jen pokrčení ramen.

Plnými doušky

,,Čím si přijela, autobusem?“ Pokračovala jsem dál, ale odpovědí mi bylo další přikývnutí. Kývla i na vlak, takže jsem zjistila, že tudy cesta nevede. Muž, který ji opil, seděl oněmněle vedle nás. Přišla jsem na nápad, že by jí mohlo pomoci velké kafe.

,,Maruško, dáš si kávu?“ zeptala jsem se, a aniž bych čekala na odpověď, šla jsem ji objednat. Ona začala konečně reagovat a kávu vehementně odmítla. Nakonec se mi ale do ní podařilo nalít trojitou dávku, avšak přesto nejevila ochotu sdělit, kam ji bude třeba uložit. Najednou jí zajiskřilo v očích a ukázala na vedle sedícího muže.

,,Ať ukáže, že je chlap!“ pronesla do ticha a my jsme ji s úžasem pozorovali. ,,Až to dokáže, tak půjdu domů.“ Muž se neohrabaně postavil a dal jí pusu. Maruška si dupla nohou a hlasitě pronesla, že mužství se dokazuje jiným způsobem a že to chce hned teď.

Nevím jak to tehdy s těma dvěma dopadlo, protože jsem se raději zvedla a odešla.

Noc byla horká a dlouhá. Hladila jsem v posteli svoje opálené tělo. Řekla jsem si, že se budu muset také po nějakém muži porozhlédnout.

Ráno mě probudilo bušení na pokoj. Podívala jsem se na hodinky a zjistila, že mám ovšem ještě dostatek času. Nicméně bušení neustávalo a mě nezbylo nic jiného, než přes sebe hodit župan a otevřít. Úplně cizí mladík, stojící za dveřmi, mě prosil abych mu anglicky napsala, jak má požádat o prášky na nachlazení. Snad proto, že mě tak brutálně vzbudil, mě přivedl k okamžitému nápadu. A tak na lístek jsem mu napsala: Mám tři varlata. On poděkoval a s ujištěním, že jeho cesta okamžitě povede do lékárny, se vzdálil. Když odešel, dost jsem se tomu smála, ale potom se mi ho najednou zželelo. Umyla jsem se, oblékla, nalíčila, nasedla na motorku a pro zmíněné léky jsem do nedaléké lékarny zajela.

,,Vy jste to asi špatně napsala,“ upozorňoval mě potom ten mladík a ukazoval na lístek. Ta paní v lékárně si mě prohlížela od hlavy až k patě, jenom kroutila hlavou a neprodala mi nic.“

Co jsem mu na lístek napsala, to jsem mu neprozradila, ale prášky jsem mu věnovala s tím, že i já se občas s anglickými výrazy spletu. Slovo dalo slovo a po mojí konzultační hodině s klienty jsme se šli opalovat na pláž společně. Ten mladý muž se jmenoval Mirek a byl na dovolené ještě se svým kamarádem. Ovšem nepatřili k mojí klientele. Kamarád se jmenoval Zdeněk a protože byl o něco starší než Mirek, měl i jiný styl namlouvání. Ten jeho spočíval v tom, že za mnou plaval v moři a když mě dohonil, osahával mi jako náhodou prsa a zadek. Mirek se tvářil, že nic nevidí a dál pozoroval vlnící se mořskou hladinu. Už dost vzrušená jsem vyšla na břeh a Zdeněk za mnou. Lehla jsem si na deku a vstřebávala do sebe slunce a pohledy obou mužů. Věděla jsem o jednom místě opodál, kde nás nikdo nebude rušit a my si tam budeme moci v klidu užívat. Vzala jsem deku a vybídla oba dva, aby šli za mnou. Ani se moc nerozpakovali. Při odchodu jsem musela konstatovat, že Mirek se nějak rychle ze svého nachlazení vyléčil.

Druhý den jsem na pláži potkala Marušku. Zářila spokojeností a zpočátku mě hned nepoznala. Potom se ale zamyslela a vzápětí rozesmála.

,,Že vy jste ta dobrá duše, co mně místo sexu chtěla nabídnout spánek.“ Přitakala jsem a přisedla si k ní. Jen co jsme si začaly povídat, našly jsme k sobě přátelský vztah. A proč by také ne, vždyť ženy vždycky hledají společně muže.

 
Nejčtenější články
Jak na svědění kůže?

Jak na svědění kůže?

Kortikoidy jsou sice jedny, ale i tak si můžeme pomoci se svěděním kůže bez nich.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Jak si pomoci k rovnováze

Jak si pomoci k rovnováze

Všichni víme, že existují různé možnosti, kterými si člověk při různých obtížích může pomoci. Je jasné, což se osvědčilo, že nejlepší je chodit co nejvíce do přírody. Mimo vliv civilizačních výdobytků jako je hluk, smog, elektromagnetické záření apod. Ale pokud zrovna nemůžeme „vypadnout“, můžeme si pomoci něčím, co z té přírody pochází a má schopnosti nám pomoci.

Více »

Rostliny a energie

Rostliny a energie

Víte, že i rostliny mohou být energetickými upíry a jiné nám dokážou energii předat?

Více »

 
První bylinky pod sněhem

První bylinky pod sněhem

Na čerstvé bylinky nemusíte čekat. První najdete už pod posledním sněhem, na zahradě, na louce i v lese.

Více »

 
Už se chystáte?

Už se chystáte?

Vždy, když jsem se rozhlédla v létě o prázdninách u babičky po zahradě, myslela jsem si, že jsem v pohádce. Protože dům stál na kraji krásného města, aut ulicí jezdilo velmi málo, byl na zahradě nádherný klid. Slyšela jsem jenom, jak bzučí včelky a ševelí listí v mírném vánku.

Více »

 
Kostival lékařský

Kostival lékařský

Latinské jméno kostivalu, symphytum, je původem řecké a znamená spojovat, pojit, lepit. Kostival se používal už v dávné minulosti na urychlení hojení zlomenin a pohmožděnin. I v dnešní době se velmi dobře osvědčuje coby bylina podporující hojení poraněných šlach a vazů. Významně urychluje hojení pohmožděnin a krevních výronů.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min