Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Pohled do neznáma

Vždy mi vrtalo hlavou, jak je možné, že si dvě sestry nejsou vůbec podobné. Gábina má hebkou kůži, štíhlou postavu a světlé vlasy. Renata je oproti ní více při těle a tmavé lokny jí přidávají na letech. Na krku nosila řetízek se zlatým křížkem a na ruce měla velké prsteny.

 

Gábina byla už delší dobu moje láska. Nenosila žádné ozdoby a její přirozená krása byla jedním z mnoha důvodů, proč mě přitahovala.

„Budu tě muset na nějakou dobu opustit,“ prohlásila jednoho dne Gábina a hodila ke mně svůdný pohled. Věděl jsem, že ten okamžik jednou přijde a ona se rozjede za svým snem.

„Budeš se v těch troskách hrabat dlouho?“, zeptal jsem se, i když mi bylo jasné, že poslání archeoložky nekončí objevením jednoho úlomku, byť starém tři tisíce roků.

„Přijedu co nejdříve,“ usmála se a nechala mě rozepnout svoje šaty a dostat se tak k hebkým ňadrům. Líbal jsem ji vášnivě a ona mě ubezpečovala, že tu dlouho sám nezůstanu.

Pohled do neznáma

„Andreji?“ ozvalo se za zamčenými dveřmi. „Nemáš hlad?“

Gábina svraštěla obočí, vysmekla se mi, vstala a přehodila přes sebe župan.

„Děkujeme, Renato,“ pronesla ve dveřích a vzala od své sestry talíř plný dobrot. Od té doby, co jim zemřela matka, starala se Renata vzorně o mladší sestru. „Vidíš,“ otočila se na mě Gábina. „Hlady tu neumřeš. Ten večer jsme si zapálili svíčky a ráno jsem jí pomáhal na letiště s kufry.

Čas, kdy byla Gábina pryč, jsme strávili s Renatou celkem bez úhony. Já kreslil projekty a Renata mi prala a vařila. Jednoho dne na mě mrkla. „Před hodinou volala Gábina. Zítra pro ni pojedu na letiště. Dovezu ji a vyklidím dům, pojedu na den k sestřenici. A Gábině nevolej, nebude prý v hotelu.“

Nemohl jsem se dočkat. Jak jsem se vzbudil, běžel jsem pro čerstvé květiny. Když se v podvečer otevřely dveře, stála tam ona, moje láska.

„Gábino!“ zvolal jsem nadšeně. „Pojď, nejdříve se půjdeme pomilovat.“ Neprotestovala ani trochu. „Gábinko,“ pravil jsem, když bylo po všem. „Vezmeš si mě?“

„Vezmu,“ souhlasila a poté jsme se milovali tak nadšeně, až jsem vyčerpáním usnul. Když jsem se probudil, byla Gábina pryč. Pomalu jsem otevřel oči a sáhl na prázdné místo vedle sebe. Na polštáři byl přetržený řetízek se zlatým křížkem.

„Gábino!“ zvolal jsem, ale nikdo se neozýval. Po chvíli jsem zaslechl kroky na schodech.

„Děje se něco?“ volala na mě Renata.

„Kde je Gábina?“ optal jsem se a oči mi sjely do Renatina výstřihu, který byl toho rána bez křížku.

„Gábina?“ podivila se. „Gábina se přece hned tak nevrátí. Vždyť jsem ti říkala, že jí pobyt prodloužili o dalších šest měsíců.“

Posadil jsem se do křesla a začal usilovně přemýšlet. Ne o tom, jestli jsem opravdu tak velký hlupák, ale o tom, kterou z těch dvou si mám vzít za manželku.

 
Nejčtenější články
Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

Rak, Lev, Panna – Osobní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

12 hvězdných znamení (jinak znamení zvěrokruhu nebo znamení Zodiaka),

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Klidný spánek s Reishi

Klidný spánek s Reishi

Hypnotika jsou jednou z nejvíce zneužívanou skupinou léků. Pokud někdo začne brát pravidelně léky na spaní, ocitne se v začarovaném kruhu a není cesty ven. Návyk mají většinou ženy po posttraumatickém zážitku či jsou-li delší dobu v depresích.

Více »

Kdo je energetický upír?

Kdo je energetický upír?

Kdo je energetický upír a kdo dárce, to se dá mezi lidmi docela dobře zjistit. Stačí si položit několik základních otázek.

Více »

 
Březové slzy

Březové slzy

List břízy se už dávno používal v čajích s urologickými a revmatologickými indikacemi. Je to jedno z hlavních a nejužívanějších působení tohoto stromu, které je dáno vysokým obsahem hořčin, tříslovin, éterických olejů, pryskyřic a saponinů.

Více »

 
Vaše erotické příběhy - Společnice

Vaše erotické příběhy - Společnice

Věděla jsem, že můj známý podniká, ale nijak jsem se o to nestarala. Jednoho dne mě pozval na kafe. Byla jsem na něho i jeho příbytek trochu zvědavá, proto jsem neodmítla. Toho odpoledne bylo škaredé počasí, hledala jsem jeho adresu a pořádně jsem zmokla. Mokrá halenka se mi přilepila na tělo a bosé nohy mě začínaly studit. Domovní dveře byly otevřené a já jsem uřícená vyběhla do prvního patra. Zazvonila jsem a konečně zarachotily klíče v zámku.

Více »

 
Vaše erotické příběhy - Čarodějka

Vaše erotické příběhy - Čarodějka

Byla poněkud kuriózní dítko matky přírody. Ale kdyby všechny ženské byly na jedno brdo, nestálo by za to je uhánět. Z Gizely byli na větvi všichni chlapi v divadle. Ženské taky. Ty soudily, že se Gizela v našem souboru náramně rychle orazila. Bylo to jinak. Ona už oražená přišla, jestli se u ní dá o oraženosti mluvit.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min