Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vaše erotické příběhy - Cesta k samostatnosti

Učila jsem se tehdy prodavačkou a vedení mně poslalo do jednoho zapadlého krámku se smíšeným zbožím. Hned napoprvé se mi tam zalíbilo, protože jsem zaskakovala za nemocnou prodavačku a vedoucí byl sympaťák. Neušlo mi, že v kanceláři přijímá dámské návštěvy. A já mám v tu dobu přísný zákaz vstupu.

 

Třetí den strávený na novém pracovišti svítilo sluníčko a zákazníci byli asi u vody, protože nakupovat se jim moc nechtělo. Šla jsem se postavit před obchod a rozepnula jsem si bílý plášť tak, až mi byla vidět krajková podprsenka. Zapůsobilo to nejen na pana vedoucího, ale i na projíždějící řidiče. Zastavovali jeden za druhým a my měli o obrat postaráno.

O polední přestávce jsme se šli vykoupat do bazénu, který patřil majiteli půvabné zahrádky v našem okolí. Pan vedoucí se s ním dobře znal, a tak nebyl problém ovlažit tělo chladnou vodou. S tím jsem ale nepočítala a neměla jsem s sebou plavky. Vedoucí mě ujistil, že mu to nevadí a že přece už Eva chodila v ráji nahá.

prodavačka

Svlékla jsem se do kalhotek a nesměle vlezla do bazénu. Pan vedoucí mě pozoroval a po chvíli za mnou skočil také. Neviděla jsem ho vyplavat, a tak jsem tam stála a hleděla do jiskřivé vody. Najednou jsem cítila, jak jeho hlava vjíždí do mého klínu. Bylo to tak příjemné, že jsem se ani nijak nebránila. On se nadechl a znova vplul mezi moje stehna v úmyslu sundat mi ten stejný kousek krajky, který mu překážel při zkoumání mého těla. Ještě nikdy jsem to nedělala ve vodě, ale předčilo to moje očekávání.

Potom jsme se osušili a šli jsme otevřít obchod. Protože moc lidí nechodilo, pobízel mě pan vedoucí, ať jdu před krám a nechám zase sjíždět paprsky na moje královské prsy. Chtěla jsem mu udělat radost a jeho pracovní úkol jsem splnila na jedničku. Zastavovala nejen další a další auta, nýbrž stavělo se to i panu vedoucímu, který v té době za mě markoval na pokladně.

Po zavírací hodině mě poprosil, ať jdu ještě otřít regály do skladu. Vzala jsem kbelík s hadrem a šla. Když jsem stála na žebříku a umývala horní regál, stál už pode mnou. Jeho ruce začaly laskat moje kotníky a potom se hladivými pohyby dostávaly na moje lýtka. Nikdy bych nevěřila, kolik erotických bodů je na těchto partiích. Nemohla jsem se moc hýbat, abych ze žebříku nespadla, a tak jsem se jen držela a držela. Věděla jsem, že jakmile sestoupím o jeden jediný schůdek, budou jeho ruce o stupínek výš. Sestupovala jsem pomalu a nechala se hýčkat.

Z obchodu jsme odcházeli dlouho po zavírací hodině a já jsem sotva chytla poslední autobus. Vůbec mi to ale nevadilo, protože ty hodiny opravdu stály za to.

Vyspala jsem se do růžova a těšila se na další letní den. Ještě než jsme otevřeli, přebrali jsme spolu pečivo a krátce se pomilovali v jeho kanceláři. Taková rychlovka po ránu nejenže zvedne náladu, ale dodá i spoustu energie na celý den. Dopoledne ale zazvonil telefon a mně odvolali do jednoho supermarketu. Vůbec se mi nechtělo. Když jsem se balila, měla jsem v očích slzy. Co se ale dalo dělat? Jako učnice jsem si vybírat nemohla. Musela jsem poslouchat vedení. Ještě z dálky jsem se ale otáčela za úhledným obchůdkem.

V supermarketu už na mě čekal můj nový vedoucí. Nebylo to tam sice tak úhledné,  jako na mém bývalém pracovišti, ale větší prostory mi dávaly i větší rozhled. Po několika dnech jsem přišla na to, že i velké stavby mají svá zákoutí a tyhle úžasné věci se dají dělat naprosto všude.

Příští týden se mám přemístit do prodejny na okraji města. Vedoucí je prý třicátník a světe div se – vlastní bazén.

Uvidíme. Člověk se má učit celý život a já jsem teprve na jeho začátku...  

 
Nejčtenější články
Jak na svědění kůže?

Jak na svědění kůže?

Kortikoidy jsou sice jedny, ale i tak si můžeme pomoci se svěděním kůže bez nich.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Jak si pomoci k rovnováze

Jak si pomoci k rovnováze

Všichni víme, že existují různé možnosti, kterými si člověk při různých obtížích může pomoci. Je jasné, což se osvědčilo, že nejlepší je chodit co nejvíce do přírody. Mimo vliv civilizačních výdobytků jako je hluk, smog, elektromagnetické záření apod. Ale pokud zrovna nemůžeme „vypadnout“, můžeme si pomoci něčím, co z té přírody pochází a má schopnosti nám pomoci.

Více »

Rostliny a energie

Rostliny a energie

Víte, že i rostliny mohou být energetickými upíry a jiné nám dokážou energii předat?

Více »

 
První bylinky pod sněhem

První bylinky pod sněhem

Na čerstvé bylinky nemusíte čekat. První najdete už pod posledním sněhem, na zahradě, na louce i v lese.

Více »

 
Už se chystáte?

Už se chystáte?

Vždy, když jsem se rozhlédla v létě o prázdninách u babičky po zahradě, myslela jsem si, že jsem v pohádce. Protože dům stál na kraji krásného města, aut ulicí jezdilo velmi málo, byl na zahradě nádherný klid. Slyšela jsem jenom, jak bzučí včelky a ševelí listí v mírném vánku.

Více »

 
Kostival lékařský

Kostival lékařský

Latinské jméno kostivalu, symphytum, je původem řecké a znamená spojovat, pojit, lepit. Kostival se používal už v dávné minulosti na urychlení hojení zlomenin a pohmožděnin. I v dnešní době se velmi dobře osvědčuje coby bylina podporující hojení poraněných šlach a vazů. Významně urychluje hojení pohmožděnin a krevních výronů.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min