Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Téma dne

Různá rčení v souvislosti s penězi v lidech vyvolávají negativní emoce. V podstatě si myslí, že je ctnostné nemít peníze v souvislosti se skromností, pokorou, že peníze kazí charakter atd. Nicméně dnešní doba je taková, že peníze je třeba mít. Dnes se platí za mnoho, za co se kdy platit nemuselo. A co si budeme nalhávat, dostatek financí z člověka udělá člověka více svobodného.

 
Díky svým aktivitám jsem jednou zažila „výlet do minulosti“ se svou klientkou, kamarádkou a bývalou kolegyní. Řešila si nějaké záležitosti, nebyla schopna se hnout z místa a oslovila mne. Chtěla pomoci. Samozřejmě, že jsem souhlasila. Přesto, že jsem tušila, kde je „zakopaný pes“, každý si musí ten svůj „vypínač“ najít a „vypnout“ sám. Přesto, že tento zážitek neměl s penězi mnoho do činění, dovedl ji do doby, která mi byla nějakým způsobem velmi známá a já občas měla pocit, že její příběh prožívám s ní. Asi dva dny po její návštěvě mi volala a nakonec mi řekla: „Víš, asi to bude znít blbě, ale v jednu chvíli jsem se tě chtěla zeptat, proč mi lezeš do mého příběhu.“ Popovídaly jsme si o nastalé situaci a nakonec se jí upřímně společně zasmály. Její příběh se odehrával zřejmě v době temného středověku, rytířů v brnění čestných, ale i těch loupeživých. V době, kdy nikomu na životě druhého pramálo záleželo.

To mě přivedlo k dalším „příběhům“. U mnoha lidí se ukazuje spojitost s fenoménem, který je aktuální i v současnosti. A tím je bohatství církví. A to především římsko-katolické církve. Majetkové nároky vznesené v posledních letech v rámci restituce jsou navíc jistým „spínačem“ kolektivního vědomí spojeného s určitými událostmi.

peníze

Strach mít finanční zabezpečení, či jinak řečeno, být bohatý, má mnoho lidí. Byť se to zdá vše jako smyšlená pohádka, mnoho rodin na světě a v různých zemích, především v Evropě, má v buněčné paměti stopy těchto nepříjemných, bolestných a krutých vzpomínek. 

Získávání bohatství církve v Evropě, to znamená světského bohatství, nebylo vždy, respektive nikdy čestnou cestou. Prodávání odpustků, čarodějnické a kacířské procesy z důvodů buď obohacení nebo ohrožení postavení v určitém místě, robota na farních pozemcích či odvádění různých daní. A tak byl dřený z peněz ten nejchudší lid. A tím i ovládaný. Pokud šlo o majetek, církev se neštítila lží a fanatických obviňování lidí, jejichž majetky chtěla získat. A především procesy s tzv. čarodějnicemi a kacíři, jejich věznění, mučení, někdy jen takové zmizení z povrchu zemského je pro některé lidi zásadní ještě dnes. A není se co divit, protože buněčná paměť se předává po generace stejně jako geny.  Že je vám to divné? Nemusí… již i vědci potvrdili, že tyto vzpomínky se předávají „geneticky“. ☺

Totiž takový model v buněčné paměti o tom, že budu-li bohatý či bohatá, tak se vystavuji krutému zacházení a většinou i smrti, si mnoho lidí nese díky genům dodnes. Jiný vzorec může ukazovat na to, že existuje-li bohatství, neexistuje láska. A tak si nedovolí člověk být bohatý, aby nebyl sám. A tak bychom mohli pokračovat. V mnoha případech tak jsou tito lidé odsouzení k chudobě. Řešení sice existuje, ale snadné není. Avšak mnoho lidí nevěří, že se chudoba „dá léčit“.

Současná doba vyvolává spíše obavy z toho, že ztratíme zdroj příjmů, živobytí. To jsou vzorce, které se probouzí nyní. Každý z nás má v sobě zakotvené vzorce, o kterým možná nemá ani potuchy. Všímejte si svých emocí, které jsou ukazateli, směrovkami tam, kde je chyba.

Děje-li se vám v životě cokoliv, co se vám nelíbí, řešte to. Pokud se rozhodnete, že svou situaci budete řešit, pomoc se vždy ukáže v pravý čas.

 
Nejčtenější články
Fyziognomie - Nos

Fyziognomie - Nos

„Podle nosa poznáš kosa“

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Rozhoří se první…

Rozhoří se první…

Také zapálím první svíčku na věnci, který se chystám letos vytvořit sama a vnést si tak do svého domova atmosféru nadcházejících Vánoc. Ještě nevím, jaká barva svíček ho bude zdobit, ale vím jistě, že jako správná „konzerva“ budu mít věnec v tradičních barvách – zelená, červená a zlatá.

Více »

Rychlá pomoc

Rychlá pomoc

Východní národy to znají, ale k nám se dostaly tyto techniky podstatně později. Prst nám toho může hodně prozradit v otázkách lidského zdraví a emocí. Každý má na starosti něco, co je součástí našeho života a může pomoci nejen v diagnostice, ale i v rámci „léčby“.

Více »

 
Není voda jako voda

Není voda jako voda

V rámci pitného režimu se doporučuje především čistá voda. Od věci však není ani ta minerální. Já osobně si občas pochutnám třeba na „vincentce“. Mnozí nad ní ohrnují nos pro její slanou chuť, ale věřte, že má svůj důvod, proč ji piji.

Více »

 
Když oheň léčí

Když oheň léčí

Myslíte si, že oheň může léčit? Já jsem toho názoru, že zde určité možnosti jsou. Jednou z nich je použití tělových a ušních svící.

Více »

 
Den pozdravů

Den pozdravů

Každý týden je v kalendáři minimálně jeden den věnován různým mezinárodním a světovým dnům něčeho. Některé týdny mají obsazených všech sedm různých takových dnů. Z toho plyne, že můžeme mít mnoho dalších důvodů k oslavám, že?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min