Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Rekonvalescence

Pravda, byly časy, kdy jsem koukala, abych nemusela být v pracovní neschopnosti, protože můj příjem následně doznal na základě rozhodnutí vyšších míst výrazný pád. Ale...

 

Čas běžel, bylo stále více zkušeností nejen vlastních, ale všímala jsem si i svého okolí. Najednou už to nebylo, že raději budu chodit nemocná do práce, abych nepřišla o peníze. Ale bylo to obráceně. Raději nějakou tu korunu oželím, ale potřebuji být fit, než nastoupím do práce. Proč?

Rekonvalescence

Když tělo onemocní, zaútočí na něj různé organismy, které v těle nastartují nějakou nemoc. Samozřejmě, že to není jen tak, musí v tom těle být připraveny podmínky, aby se nemoc mohla rozvinout. Sami víte, jak je to čas od času s vámi – rýma, kašel, některé jiné zdravotní obtíže se hlásí také ve vlnách. Všímáte si ročního období, pracovního nasazení, rodinných záležitostí. Je mnoho faktorů, které ovlivňují naše zdraví.

A když už ulehneme a opravdu se třeba potíme (když nepřijde nic horšího), tak jsme slabí, nechutná nám, bolí nás celý člověk, sotva se došouráme na WC. Jsme rádi, že na nás nikdo nemluví a uvaří nám čaj nebo trochu polévky. Sypeme do sebe léky na pocení, na bolest a za několik dní cítíme úlevu, už se nepotíme, občas se projdeme po bytě a najednou jsme u lékaře a žádáme ukončení pracovní neschopnosti.

V současné době se potýkáme s něčím, co možná ani nevíme, co je. Avšak to není téma dnešního příspěvku. Avšak ve svém okolí zaznamenávám informace, že někdo onemocní, je pozitivně tetován, žádné intenzivní příznaky či naopak postupně úplně všechny, o kterých se mluví. Co je však horší, že nikdo nepřemýšlí nad tím, že sice „vymarodit se“ je jen jedna strana mince. Aby člověk mohl znovu nastoupit do svých funkcí – zaměstnanec, podnikatel, rodič, partner, kamarád, měl by být zcela zdráv. Jak toho docílit? 

Tělo onemocní, protože je oslabené. Po tzv. uzdravení je možná oslabené ještě více. Co mu tedy můžeme dopřát? Určitě budete souhlasit, že nasadíme v plné polní vitamíny, minerály, zdravou a výživnou stravu. Důležitý je také odpočinek, protože tělo ještě není připraveno na fyzickou zátěž. A jak lékaři před lety říkali a já s nimi souhlasím, týdenní rekonvalescence je více než na místě.

Přeji vám všem velmi pevné zdraví! Mějte však na paměti, že přání je trochu málo, je potřeba pro to něco i udělat!

 
Nejčtenější články
Fyziognomie - Nos

Fyziognomie - Nos

„Podle nosa poznáš kosa“

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Rozhoří se první…

Rozhoří se první…

Také zapálím první svíčku na věnci, který se chystám letos vytvořit sama a vnést si tak do svého domova atmosféru nadcházejících Vánoc. Ještě nevím, jaká barva svíček ho bude zdobit, ale vím jistě, že jako správná „konzerva“ budu mít věnec v tradičních barvách – zelená, červená a zlatá.

Více »

Rychlá pomoc

Rychlá pomoc

Východní národy to znají, ale k nám se dostaly tyto techniky podstatně později. Prst nám toho může hodně prozradit v otázkách lidského zdraví a emocí. Každý má na starosti něco, co je součástí našeho života a může pomoci nejen v diagnostice, ale i v rámci „léčby“.

Více »

 
Není voda jako voda

Není voda jako voda

V rámci pitného režimu se doporučuje především čistá voda. Od věci však není ani ta minerální. Já osobně si občas pochutnám třeba na „vincentce“. Mnozí nad ní ohrnují nos pro její slanou chuť, ale věřte, že má svůj důvod, proč ji piji.

Více »

 
Když oheň léčí

Když oheň léčí

Myslíte si, že oheň může léčit? Já jsem toho názoru, že zde určité možnosti jsou. Jednou z nich je použití tělových a ušních svící.

Více »

 
Den pozdravů

Den pozdravů

Každý týden je v kalendáři minimálně jeden den věnován různým mezinárodním a světovým dnům něčeho. Některé týdny mají obsazených všech sedm různých takových dnů. Z toho plyne, že můžeme mít mnoho dalších důvodů k oslavám, že?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min